• Welcome to the US section of the forum. Remember that posting contacts (jabber, telegram, signal and others) will result in a permanent ban! If you decide to buy or sell something without using escrow and lose money, we can't help you.

helon262

Don't buy from me
Member
Joined
Aug 16, 2022
Messages
3
Reaction score
0
Points
3
Ψάχνω να αποκτήσω έναν προμηθευτή ακατέργαστων ενώσεων βενζολίου. Προς το παρόν χρησιμοποιώ τη nemesis για αυτές τις συναλλαγές, αλλά βρίσκω ότι τα περισσότερα προϊόντα είναι πολύ κακής και αμφισβητήσιμης ποιότητας. Εάν υπάρχει κάποιο άτομο εδώ που θα ήθελε να έχει πελάτη στο πρόσωπό μου, παρακαλώ ενημερώστε με πώς μπορούμε να το κάνουμε αυτό να συμβεί. Θέλω να αγοράσω μαζικές παραγγελίες σκόνης και θα είμαι ένας διακριτικός και πιστός πελάτης για οποιονδήποτε είναι σε θέση να παρέχει καθαρές ενώσεις. Οποιεσδήποτε προτάσεις και σύνδεσμοι θα εκτιμηθούν ιδιαίτερα και ελπίζω όλα να πάνε καλά για όποιον διαβάζει αυτό!

Ω και μετά το σενάριο, θα ήθελα πολύ να είμαι σε θέση να αγοράσω κάποια μεθακουαλόνη! Η γαμημένη μεγάλη φαρμακοβιομηχανία σταμάτησε να τα παράγει επειδή είναι τόσο γαμημένα φοβερά (έχω ακούσει και διαβάσει), αλλά είναι πολύ δύσκολο να εντοπίσετε οποιαδήποτε πηγή. Υποθέτω ότι σε κάποιο σημείο θα πρέπει να το συνθέσω μόνος μου, οπότε αν ξέρετε οποιουσδήποτε καλούς προμηθευτές χημικών ουσιών, παρακαλώ ενημερώστε με;
 
Top