Question a-PVP τιμή

Interpol

Buying through escrow
New seller
Language
🇩🇪
Joined
Oct 1, 2024
Messages
21
Reaction score
7
Points
3
Γεια σας, θα συνθέσω την πρώτη μου φορά a-PVP και θα αρχίσω να το πουλάω εδώ, ποια είναι η τιμή για 1g;
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,407
Solutions
4
Reaction score
963
Points
113
Deals
1
Θα σας έδινα 100 δολάρια για να το δοκιμάσετε, αλλά τα 50 δολάρια είναι μάλλον η λιανική τιμή. Αυτή είναι απλώς η αυταρχική αμερικανική μου γνώμη. Εδώ είναι γνωστό ως το φάρμακο που τρώει το πρόσωπο των ζόμπι.
 

Interpol

Buying through escrow
New seller
Language
🇩🇪
Joined
Oct 1, 2024
Messages
21
Reaction score
7
Points
3
Εντάξει, θα σας έδινα δωρεάν δείγμα, αλλά im αποστολή από τη Γερμανία, idk αν θα προσγειωθεί.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,407
Solutions
4
Reaction score
963
Points
113
Deals
1
Θα μπορούσε να γίνει προσγείωση με τη σωστή μυστικότητα, η Γερμανία δεν είναι μια από τις χώρες που αντιμετωπίζουμε πρόβλημα, αλλά τα έξοδα αποστολής είναι τρελά ( για να σας στείλω κάτι ξεκινάει από 20 δολάρια για το μικρότερο πακέτο. Εκτιμώ την προσφορά, θα μπορούσα να σας δείξω το πορτοφόλι μου και ότι πληρώνω για δείγματα που μου προσφέρονται δωρεάν, επειδή υποστηρίζω τους πωλητές μας και ένα δωρεάν δείγμα δεν είναι δωρεάν για τον πωλητή. Έχω άλλα 2 δωρεάν δείγματα από την Ευρώπη τα οποία δεν έχω επιδιώξει. Αφήστε τα φτωχά παιδιά να πάρουν τα δείγματα. Γνωρίζατε ότι εγώ ο ίδιος δίνω δωρεάν δείγματα! Επί του παρόντος, πείτε μου τι θέλετε και θα το βρω. Η HEISENBURG πληρώνει στην πραγματικότητα το λογαριασμό και δίνει τα δείγματα, εγώ είμαι απλώς ο αντιπρόσωπος γι' αυτό στις ΗΠΑ. Αν μπορούσαμε να πείσουμε την Judy Lui Who( δεν είναι πραγματικό όνομα) να φέρει αυτή την παλέτα με τη βελαραφαινόνη στην αποθήκη της στην πολιτεία, θα αγόραζα όλο το πράγμα. Το βελαριάνιο (το φυτό) είναι ένα χωροκατακτητικό είδος εδώ, οπότε θα μπορούσα να ξεκινήσω από εκεί, και σε 15 σύντομες συνθέσεις να γκριζάρω το δρόμο μου.
 

Interpol

Buying through escrow
New seller
Language
🇩🇪
Joined
Oct 1, 2024
Messages
21
Reaction score
7
Points
3
Σας ευχαριστώ για την προσφορά σας, το εκτιμώ πραγματικά, θα σας στείλω μήνυμα ιδιωτικά και θα σας πω την πρόοδό μου. :)
 
Top