Proč je můj výtěžek DMT tak malý?

fosties

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 18, 2024
Messages
41
Reaction score
11
Points
8
Postupoval jsem podle kroků uvedených v učebnici.
Použité stránky
250 g rozemleté kořenové kůry mimózy hostiles.
Deionizovaná voda
Hydroxid sodný NaOHp
Tekutina do zapalovačů Zippo.

Protřepal jsem a nechal oddělit, jak se říká, a odebral žlutou tekutinu.
Proces jsem opakoval a po ponechání v mrazáku tam byl výtěžek pouze na jednu DMT vape stick. Což bylo rozhodně to, co jsem očekával.

Co jsem udělal špatně, protože to bylo podruhé, co jsem to udělal a dostal jsem stejné výsledky.

Jediné, co mě napadá, je, že kořenové kůry nebyly super jemně namleté. Byl použit elektrický kávomlýnek.
Nejsem si jistý, jestli to bylo to, co mi zničilo výtěžnost.
 

Anarchy Labz

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Apr 9, 2024
Messages
54
Reaction score
43
Points
18
Výtěžnost DMT ovlivňuje tek a především kvalita kůry. Pokud jste použili kůru špatné kvality, získáte špatný výtěžek. Nemyslím si, že vaše výtěžnost je špatná kvůli mletí prášku, myslím, že na mletí kůry stačí mlýnek na kávu. Doporučuji vám zkusit použít Cybův hybridní AB Salt tek. U tohoto tek nelze použít více než asi 100 g, ale výtěžnost je opravdu dobrá, takže stačí udělat více dávek. Zkuste si také obstarat dobrou kůru.
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
465
Reaction score
236
Points
43
Deals
1
 

pshcrmth

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
84
Reaction score
41
Points
18
Před časem, teď už to nemůžu najít, na YT GordoTek ukazoval jednoduchou extrakční metodu, pokud moje a kamarádova zkušenost ukazuje, že to byla tak nějak nejlepší výtěžnost a nejjednodušší metoda, jak jsem viděl. Měl bych mít to video někde stažené, jestli chceš, můžu trochu hledat a poslat Ti ho @fosties.

Dej mi vědět :)
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
465
Reaction score
236
Points
43
Deals
1
Tento
https://www.patreon.com/posts/written-out-of-21369133
 

pshcrmth

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
84
Reaction score
41
Points
18
Vypadá to, že ten, který dostal 2 verze, než byl z YT odstraněn. Mám ještě jednu z video verzí, kdyby měl někdo zájem ;)
 

pshcrmth

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
84
Reaction score
41
Points
18
Stejně tak si nepamatuju jméno toho chlápka, ale byl tam tak zatraceně idiot proof AB tek, doslova 4 přísady a sklenice + pyrexová miska na odpařování :)
 

fosties

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 18, 2024
Messages
41
Reaction score
11
Points
8
Zkusil jsem také kapalinu trochu zahřát v přání zvýšit výtěžnost, ale ani to nepomohlo.
Možná je to kořenovou kůrou s malým množstvím DMT.
 

pshcrmth

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
84
Reaction score
41
Points
18
Zahřívání pravděpodobně nemá nic společného se zvyšováním výtěžnosti :) imo. nekvalitní kořenová kůra je problém.....
 

pshcrmth

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
84
Reaction score
41
Points
18
Btw. proč jsi nepoužil něco na změnu pH, právě jsem kliknul... myslím nehašené vápno nebo něco takového...
 

pshcrmth

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
84
Reaction score
41
Points
18
Okyselení může být klíčem k vytěžení více, nejsem si jistý...
 

pshcrmth

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
84
Reaction score
41
Points
18
Nejsem odborník, ale pokud si vzpomínám, dimethyltryptamin se snadněji rozpouští při pH nižším než 7, doufám, že mě někdo s lepšími znalostmi opraví, pokud nemám pravdu.
 

fosties

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 18, 2024
Messages
41
Reaction score
11
Points
8
Nevím nic o chemickém zázemí, ale to bych mohl zkusit příště.

Je to divné, protože je opravdu takový rozdíl v množství DMT, které kořenová kůra obsahuje? Jak poznat, jestli je to "dobrá" nebo "špatná" kořenová kůra? Je to jediný zdroj, o kterém vím, kde se dá koupit, takže to vypadá, že mají různé odznaky kořenové kůry s nízkým obsahem DMT.
 

pshcrmth

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
84
Reaction score
41
Points
18
Ano, takový rozdíl existuje. Dobrý a špatný závisí především na dodavateli. Člověka tbh. Můžete si koupit párek, kde je 35 % meet, zbytek je mystery + MSG..... A můžeš si koupit párek, který v podstatě obsahuje 98 % masa, bez záhady.....
 

pshcrmth

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
84
Reaction score
41
Points
18
A jak jsem již řekl, pH má být nižší než 7...
 
Top