Jaká je vaše současná situace v oblasti nákupu činidel?

What is your current situation with the reagents procurement?

  • Not synthesizing

  • Looking for suppliers

  • Order from China

  • Buy in the darknet

  • Have my own supply chains


Results are only viewable after voting.

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,647
Solutions
2
Reaction score
1,741
Points
113
Deals
666
Každá syntéza vyžaduje chemická činidla. Nejpotřebnější látky pro naše účely jsou kontrolované.
Mnohé laboratoře se při nákupech dostávají do hledáčku orgánů činných v trestním řízení, takže každý podzemní chemik musí přísně plánovat své zásoby na základě hlavního kritéria - bezpečnosti.
Naprostá většina dodavatelů spolupracuje pouze s právnickými osobami, čímž je vyloučena i možnost prodeje fyzickým osobám s podezřelými záměry.
Jaké jsou v těchto složitých podmínkách možnosti nákupu činidel?

Především je nutné rozdělit požadované látky na podezřelé a bezpečné.

Bezpečná činidla jsou látky používané všude k různým účelům, které nejsou uvedeny na žádných omezujících seznamech. Například zásady, alkoholy, některé kyseliny, kovy, některá rozpouštědla.

Podezřelá činidla jsou zařazena do omezujících seznamů nebo jsou zaznamenána jako prekurzory pro syntézu drog. Příklady takových látek: nitroethan, fenylnitropropen, 4'-methylpropiofenon, fenylaceton, safrol, piperonál, ergotamén, aceton, kyseliny chlorovodíková a sírová.

Bezpečná činidla lze nalézt v lékárnách, chemických obchodech a železářstvích. Velké laboratoře mohou taková činidla nakupovat prostřednictvím fiktivních společností ve velkých množstvích, aniž by to vyvolalo podezření.

S podezřelými činidly je vše mnohem složitější. K vyřešení tohoto problému můžete použít různé přístupy.

1. Získávání podezřelých činidel od bezpečných. Například koncentrace kyseliny sírové z kapaliny do baterií. Destilace acetonu pro barvy. Extrakce ergotamenu z léků. Syntéza nitroetanu z bezpečných činidel.
2. Objednávka takových látek z Číny. V této variantě mohou nastat problémy s celním odbavením nákladu.
3. Nákup na darknetu. Seznam BB představuje prodejce prekurzorů.
4. Použití fiktivních společností pro jednorázové obchody. Tento přístup je nejobtížnější a mohou ho použít pouze velké laboratoře.
5. Získat práci nebo najít kontakty v podniku, který má přístup k činidlům.
 

general

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 14, 2023
Messages
40
Solutions
2
Reaction score
18
Points
8
velmi poučné. myslela jsem, že jsem se nad tím dostatečně zamyslela, předem. neuvědomila jsem si, že některé z toho, co jsem si koupila, je možná podezřelé. myslím, že změním svůj'''mo'' tady a budu trávit více času na fóru, než čas *****aním chemie z internetových zdrojů. udělala jsem to jen proto, že potřebuji vytvořit silný základní základ z důvodů zajištěné bezpečnosti. bezpečnost je mnohostranná. nepochopila jsem smysl cvičení....dík za info.
 

plancklong

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 7, 2022
Messages
36
Reaction score
13
Points
8
Nacházím se v USA. Asi rok předtím jsem se rozhodl ponořit do Dark Webu. Vlastně ještě předtím, než jsem našel Breaking Bad, jsem si pronajal místnost v domě (ve sklepě), která přímo volala po "tajné laboratoři"!
Většinu reagencií jsem získával objednávkami z ebay nebo lab alley. Ty nejpochybnější byly od zahraničních dodavatelů chemikálií, kteří inzerují na ebay. PCl5, benzaldehyd a 4-methyl-2,5-dimethoxybenzaldehyd (prekurzor pro 2C-D a DOM (STP)).

Ale TEĎ, když je toho hodně k dispozici právě prostřednictvím těchto stránek, jsem si objednal 2 chemikálie. První byla na kg methylaminu HCl z nitrohemis. Nikdy nedorazil, ale pak jsem zase nepoužil Escrow.

Druhá objednávka byla na prekurzory 4-mmc, amfetamin a pervitin. Jiný dodavatel, jehož pověst se zde osvědčila. Nejdřív si stěžoval na pochybnou přepravu, kterou moje země v poslední době zažívá. Já jsem se chystal na ty syntetické látky, tak jsem mu řekl, že se vzdám Escrow.

Objednal jsem (poměrně malou objednávku - 5 položek o celkové hmotnosti ~4 kg) 19. ledna. Šlo to poměrně rychle přes USPS (US Postal Service) a bylo mi zasláno sledovací číslo. Nikdy jsem si nic neobjednával z Evropy, natož z Polska. Poslední aktivita byla zaznamenána 31. ledna. Přibližně 2. 7. 2023 se stránka pro sledování změnila na tuto: (viz příloha .).

Od 2/7/2023 nedošlo k žádné změně.

Je to už 6 týdnů. Je to typické pro objednávky z Eu do USA?

Je tam někdo z USA a objednal si chemii z Evropy? Bylo by skvělé, kdybychom mohli založit vlákno, které by se skládalo z toho, jak probíhaly objednávky výrobců z různých zemí, kteří objednávají od různých dodavatelů.
 

Attachments

  • va0hRdKLPZ.JPG
    va0hRdKLPZ.JPG
    75.9 KB · Views: 511

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,647
Solutions
2
Reaction score
1,741
Points
113
Deals
666
Možná něčemu nerozumím... Možná mi můžete vysvětlit, jak odmítnutí úschovy ovlivňuje rychlost dodání?
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
437
Reaction score
675
Points
93
V USA je podle mého názoru nejlepší objednávat z Kanady. Sděluji vám na sebe kontakt:
V případě potřeby pro vás přivezou objednávku z Evropy nebo Číny a již rychleji zašlou do vašeho města. Pokud vím, mezi USA a Kanadou existuje jednoduchá celní služba.
 

plancklong

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 7, 2022
Messages
36
Reaction score
13
Points
8
Vlastně mi kvůli tomu odmítal posílat zboží.
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Odmítl odeslání do USA kvůli eskontu, nebo jen odmítl odeslání do USA?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,812
Points
113
Deals
1
Dobrý den, o kom to mluvíte?
 

plancklong

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 7, 2022
Messages
36
Reaction score
13
Points
8
Podle ImOutAlso
06 Mar #7
plancklongHe odmítl shippin do USA kvůli escrow nebo jen odmítl shipping do USA?

Řekl, že zákazníkům z USA trvá nepřiměřeně dlouho, než dostanou své zásilky, kvůli současnému úzkému hrdlu v dodávkách, a že je sezóna dovolených. Neměl jsem pocit, že by měl problém s úschovou, jen že by jeho peníze byly vázány tak dlouho.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,402
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Dostal jsem dobré peníze za nějaký chlorofenylbromid hořečnatý. :D
 

Suriv01

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 9, 2023
Messages
23
Reaction score
71
Points
18
Deals
16
U si můžete objednat u mě přes escrow a zasílám do USA
 

Djdrama

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 28, 2023
Messages
25
Reaction score
6
Points
3
Budu se chovat spokojeně
 

Cajun Gopnik

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 25, 2023
Messages
11
Reaction score
2
Points
3
FYI ...objednala jsem si hypofosfit sodný z Polska a vypadalo to, že se to na celnici v New Yorku zdrželo celou věčnost, ale nakonec to dorazilo bez problémů.
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
156
Points
43
Mám na mysli společnost. Tato společnost mi umožňuje otevírat účty u velkých dodavatelů chemikálií a také mi v absurdní kličce umožňuje vlastnit a nakupovat prekurzory výbušnin a jedů bez licence. Mám přeposílání pošty za úplatu, takže nemám žádnou adresu bydliště. Účty dodavatelů chemikálií jsou v jiné evropské zemi, je méně pravděpodobné, že se budou příliš zabývat čímkoli v jiné zemi. Když si koupíte příliš mnoho acetonu od domácího dodavatele, nahlásí to. Nakupte příliš mnoho od zahraničního dodavatele a oni jen "jakmile to opustí zemi, už to není náš problém".

Většinu věcí však kupuji od domácích dodavatelů pro hobby a "průmyslové" účely. Borohydrid si objednávám domů jen na jméno firmy, abych si mohl nárokovat vrácení DPH, fyzické osobě by to stejně poslali.
 

Sue

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 12, 2023
Messages
28
Reaction score
16
Points
3
Toto vlákno vyvolalo vzpomínky. Páni, jak se věci změnily...
 

Johnny_Hammersticks

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 8, 2023
Messages
11
Reaction score
5
Points
3
Dobrý den všem!

Objednal si tedy někdo u některého z prodejců na trhu s dobrým výsledkem?
 

Brumer.com

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 5, 2023
Messages
9
Reaction score
17
Points
3
Zdravím všechny! 🙌

Pokud hledáte spolehlivého dodavatele obtížně dostupných chemikálií, společnost Brumer je tou správnou volbou. Společnost Brumer je spolehlivým dodavatelem.
Nitroethan, methylamin, benzaldehyd, methylpropiofenon, 2-bromo-4-methylpropiofenon, 2-jodo-4-methylpropiofenon jsou již k dispozici. Doprava po celém světě! flexibilní platební podmínky, bezpečné dodání. Zohledňujeme přání zákazníků a nabízíme i slevy!
Dám vám nejlepší nabídku. Napište mi
 
Top