Využití technologií umělé inteligence k odhalení obchodníků s opioidy na darknetu

sickofit

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 28, 2023
Messages
13
Reaction score
22
Points
3

Audit Úřadu justičních programů Národního institutu spravedlnosti: Využití technologií umělé inteligence k odhalení obchodníků s opioidy na darknetu Grant udělený výzkumné společnosti West Virginia University Research Corporation

(Záložní odkaz)


Vím, že vy troubové neradi klikáte na odkazy, takže jen zkopíruji a vložím to, co mi přišlo zajímavé, jak jsem to sám četl.

Strana 2:

Strana 6:

Strana 9:

Strana 10:

Strana 11:

Zbytek dokumentu jen nadává na to, že výzkumníci nepracují správně s papíry a nesledují výdaje.
Někdo se dostal do problémů kvůli střetu zájmů.


Uživatelské poznámky:
 

dnBQByvHb8Zkawbjpx

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 6, 2024
Messages
68
Reaction score
45
Points
18
Zajímavé věci: V rámci projektu je možné využít i tzv. Kontrolní zpráva pro nás neobsahuje mnoho relevantních informací, ale může být odrazovým můstkem k publikovaným výzkumným pracím, které skutečně odhalují použité metody a techniky. Bylo by dobré je propojit, pokusím se nějaké najít a dát sem odkaz.
 

dnBQByvHb8Zkawbjpx

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 6, 2024
Messages
68
Reaction score
45
Points
18
Klíčová slova iDarkParser, iDeeplearner, AlphaDetective ve vyhledávačích nic nepřinášejí. Dokumenty pravděpodobně na tyto termíny vůbec neodkazují a projít dokumenty s odkazem na WVURC bude vyžadovat pořádné úsilí.
 

sickofit

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 28, 2023
Messages
13
Reaction score
22
Points
3
Huh obsah mého příspěvku byl změněn, děkuji za upozornění pracovníkům ježíš já se jen snažím přidat hodnotu
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
529
Reaction score
246
Points
43
Jsem si jistý, že pokud LE najde způsob, jak ji použít, najdou způsob, jak ji použít, i prodejci
 
Top