Question Měli by vydat video o syntéze pmk glycidátu

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
Na stránce je video se syntézou bmk glycidátu

Je třeba, aby z ní vyndali video o pmk glycidátu.
 

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Příteli, ethylglycidát PMK (CAS; 28578-16-7) a methylglycidát PMK (CAS; 13605-48-6) lze snadno získat od čínského dodavatele, potřebujeme chemickou syntézu chemických prekurzorů, které se získávají obtížně, například chemickou syntézu MDP2P (CAS;
4676-39-5).
;)
 

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
43
Points
28
Tento je snadné najít na fóru. Investujte do hledání trochu času, praxe a frustrace a budete odměněni.
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
není to tak snadné. čínský dodavatel může upravit nákupní fakturu jakéhokoli chemického výrobku. tento digitální stroj zvaný TRUNARC zjistí během několika sekund, že tomu tak skutečně je. Je to modalita, kterou mají celníci každé země, dokáže jasně ukázat, že vystavená faktura je falešná, název deklarovaný čínskou společností
 

Attachments

  • kSJRpxT9bn.jpeg
    kSJRpxT9bn.jpeg
    38 KB · Views: 132
  • thTZ2crbHg.jpeg
    thTZ2crbHg.jpeg
    28.1 KB · Views: 129
  • nIQUi0k*****B.jpg
    nIQUi0k*****B.jpg
    25.7 KB · Views: 136
  • H4Dre7mhxL.jpg
    H4Dre7mhxL.jpg
    552.3 KB · Views: 133

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
O tom přístroji vím, viděl jsem ho používat celníky v různých videích na YouTube, ale jste si jistí, že dokáže detekovat PMK ethyl nebo mehyl glycidát? Ne všechny balíky na celnici jsou kontrolovány, vše záleží na několika faktorech, takže je to spíš o štěstí než o čemkoli jiném, také na Alibabě, i když čínský prodejce změní název chemikálie na faktuře, pokud provedete platbu přes trade assurance , bude malá šance, že vás podvedou, protože můžete proti prodejci otevřít spor a požádat o vrácení peněz.
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
Opravdu nevím, jestli dokážu detekovat pmk ley a prakticky identifikuje všechny vzorky nemusí to být drogy klasifikuje složky jako prekurzory nebo ne.
Na straně celníků to záleží spíš na skeneru, protože oni identifikují pomocí barev, vidí, že jde o organický produkt, a pokračují v kontrole faktur a odesílatelů a ten, kdo odtamtud přijímá, pokračuje v kontrole nákladu víceméně nevalidním způsobem, víceméně takhle pracují.
 

Precursor-supplier

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 23, 2023
Messages
86
Reaction score
42
Points
28
Deals
5
PMK ethylglycidát (CAS; 28578-16-7)

Můžeme vám nabídnout cenu 120¥/kg

PMK methylglycidát (CAS; 13605-48-6)

Zákaz prodeje v Číně je nezákonný
 

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
43
Points
18
Když používáte správné čínské společnosti, mají plnou domácí foearding companys na obou koncích celní správa to ani nevidí všechno, co jsem si objednal z bloomteckz k. Číny od 1kg do 1tuny, jsem dostal ok, jen musíte tjndi yjuur domácí práci, kterou jsem vám dal.vše na zlatém podnose
Chystám se dát nového člena dodavatele prekurzorů, takže zatím prošel testem je přesný reakce ut rychlý a je ochoten lovit pro vás Splňte si své sny můj na produkt trans 4 methylaminorex znovu pro všechny vyzkoušet, jakmile budete mít tento produkt, nikdy nebudete používat meth zisk to byl původní led meth je chudoba balení verze této drogy
 
Top