Question Kouříte ketamin?

Die*****

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Sep 19, 2023
Messages
23
Reaction score
9
Points
3
Jakékoli informace oceníme LÁSKA
 

Elsie

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Jul 14, 2024
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Již řadu let mě zaráží, že o k-rocích neví více lidí. Každému, komu to řeknu, nikdo z nich nevěří, ale když se to dozví, jsou jím posedlí!
Stačí předstírat, že je to koks, a vařit z něj crack. Můžete použít sodu, já mám raději čpavek, louh funguje taky, ale možná byste se měli ujistit, že je dobře opláchnutý. Strč si to do fajfky a zatrub si. Nebo to můžeš udělat na hřebíčku, což je nejlepší způsob.
Můžete také smíchat sůl K s koksem v libovolném poměru a směs uvařit, aby vznikl hybridní kámen.
Nechápu, že o tom neví víc lidí, zvlášť když se feťáci pořád ptají po novém kameni na kouření.
Za normálních okolností není kouření ketaminu dobrá věc. Kdysi jsem měl spolubydlícího, který obelhával lidi tím, že si naplnil pervitin K, lehce ho rozpustil a podával ho lidem, jako by to byl džib. V dýmce to zčervenalo a oni se pak dusili jedovatým kouřem. Prostě hrůza!
Asi před devatenácti nebo dvaceti lety kolovala dávka pervitinu, která byla kontaminovaná malým množstvím ketaminu. Ne tolik, abyste si toho všimli, když jste dělali koleje, ale dost na to, aby chutnal jako hovno a zabarvil dýmku do červena. Musela to být velká dávka, jinak se to předávalo, protože se to objevovalo asi půl roku.
 

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 11, 2024
Messages
79
Reaction score
52
Points
18
Kouření syntetických je pro mě čistá rakovina. Nedoporučuji, ale pokud to děláte, zůstaňte v bezpečí.
 
Top