Question Podíl myšlenky

malayboy

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 15, 2022
Messages
58
Reaction score
35
Points
18
Ahoj všichni, jsem s tímto fórem před několika měsíci, úžasné národy, chtěl bych říct, děkuji vám všem za to, že si navzájem pomáháte na cestě chemie a rostete

Píšu tento příspěvek je, že mám otázku, kterou bych se vás rád zeptal, žiji v Malajsii a chtěl bych být drogový dealer, online obchodování s drogami, ale realita není tak snadná, většina Malajců stále není obeznámena s krypto a neobchodují s drogami online, potkal jsem pár dealerů jediný způsob, jak se živí, je dostat se na ulici a začít prodávat

Jsem kvalifikovaný programátor a všechny své úspory jsem použil na to, abych se dal na dráhu drogového dealera, můžete mi poradit, mám pokračovat nebo se vrátit ke kancelářskému životu?

jen tak na okraj, dodávám některé malajské látky, jako je XTC, ketamin, noid atd. teď mám od místního dodavatele, nějaká šance na mezinárodní obchodování?

Nejdřív jsem si vybral tuto cestu, protože jsem chtěl investovat sám, aby se stal hackerem, ale tato investice má nepředvídatelné množství peněz, a viděl jsem velmi málo drogových dealerů kolem mě, že udělali své úspěšné příběhy, to je důvod, proč jsem si vybral tuto cestu na první, prosím, nesuďte mě, byl jsem zpochybňuje sám sebe v poslední době bych měl pokračovat a velmi frustrovaný, prosím, zanechte svůj komentář budu velmi oceňuje, díky
 

Waterman1967

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 23, 2022
Messages
7
Reaction score
1
Points
1
Nejprve musíte pochopit, že je to nebezpečná práce, zvláště tam dole, kde vám lidé vezmou, co máte, a nenapadne je vás kvůli tomu zabít. Řekl bych, že kdyby se vám podařilo poslat nějaký vyšší stupeň ketaminu ještě v lahvi a nějak ho dostat do států, velmi rychle byste zbohatli. Je to velmi populární to samé platí pro DMt a 96-48-0. Vlastně bych se o tom K sám rád bavil. Pokud se vám podaří najít zdroj GBL ve vaší části světa, byli byste nejšťastnějším dealerem na světě, protože by vám stačil jeden klient. Já.
 

malayboy

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 15, 2022
Messages
58
Reaction score
35
Points
18
Bro aby bylo jasno, hledáte prodejce, který může dodat látku do USA?
 

Hated Chimicals

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 20, 2022
Messages
4
Reaction score
6
Points
3
Dobrý den,

jsem na tom doslova stejně jako vy, stát se hackerem není 1 2 3, mám spoustu znalostí o oboru IT/ICT, ale peníze tak snadno nepotečou. Proto jsem se rozhodl vstoupit do světa drog jako tvůrce laboratoří pro ostatní chemiky. Jen hledám, kde bych mohl najít online dodavatele a udržovat dobré kontakty.

Chci se stát online Lab Creatorem, pokud někdo potřebuje laboratoř, zajistím mu všechny potřebné dodávky, mohl bych vás využít jako programátora.

Promluvme si o tom v soukromí.
 

malayboy

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 15, 2022
Messages
58
Reaction score
35
Points
18
no mohu říci, že zde na BB fóru můžete mít všechny potřebné dodavatele a kontakty, administrátor je super přátelský a chápavý, profíci zde jsou skvělými pomocníky.

jistě 😄️
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
442
Reaction score
679
Points
93
Náš tým vyvíjí nové perspektivy, které může využít mnoho uživatelů našeho fóra.
Mnozí z vás uvažují progresivně, přemýšlejí o internetovém obchodování, bezpečnosti, kryptografii. Ale trh s léky je většinou konzervativní, pracuje se podle starých pravidel, za hotové s osobním kontaktem. Ale technologie a čas udělají své, přijde chvíle, kdy všichni kupující a prodávající přejdou na darknet, protože je bezpečnější, protože tam najdete více kontaktů a je tam více možností rozvoje.
Pomáháme s mnoha problémy, a proto vzniklo naše fórum.
Pomůžeme vám vytvořit systém bezpečné práce, najít nové látky pro trh, vytvořit laboratoř, vybrat legální resekační chemikálie pro váš trh a legislativu. Společně se můžeme rozvíjet.
 

malayboy

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 15, 2022
Messages
58
Reaction score
35
Points
18
děkuji za odpověď, je to inspirující, trh s drogami v mé zemi běží postaru, moje první myšlenka je vyvinout a propagovat nové/známé drogy jako 2-CB a pervitin na mém trhu zde, ale dostávám tolik bloků spolu s mým podnikáním, protože ti cíloví zákazníci to chtějí postaru, frustrující, přemýšlím o vývozu ven s žádnou z celosvětových zkušeností, chtěl jsem otestovat odeslání 1 nebo 2 balíčků těm přepravním službám, přesto je laboratorní nastavení a test vývozu pozastaven kvůli krátkému financování,

unavený z těch podvodníků, naštěstí máme zeroday tady zajistit naše RC látky mohou být dodání záruka, jen objednal před několika dny stále čeká, tak jsem se rozhodl tlačit to trochu víc tím, že sdílí můj BB skupiny odkaz na sociálních médiích v mé zemi pro reklamu mé látky na ruce, každopádně budu získat finanční prostředky zpět a dělat nové drogy nebo možná nový způsob, jak konzumovat, jako je výroba amfetaminu v nosní tyčinky nebo chrápání sprej, jako tento trh, které stále běží staré věci
 

rickyrick

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2021
Messages
91
Reaction score
48
Points
18
Nevědí, co chtějí. prosadit nové látky na trhu je těžší než ty, které jsou zavedené. spojte se se stávajícími distribučními prvky a dejte jim vzorky zdarma bez jakýchkoli závazků. vysoká čistota a dobrá cena a budete se moci prosadit na trhu. stačí být dobrý v prodejním projevu, znát správné lidi a mít zpočátku k dispozici vysoce kvalitní výrobek.
 

malayboy

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 15, 2022
Messages
58
Reaction score
35
Points
18
Na "vzorky zdarma" jsem zapomněl, asi bych to měl udělat místo toho, abych dál tlačil reklamy
 

kingkudo

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 2, 2022
Messages
2
Reaction score
3
Points
1
Ahoj lidi, vypadá to, že můžeme vytvořit skupinu malajského IT-drogového týmu. ;)
Dejte mi vědět, jestli mohu spolupracovat. Jsem také programátor z Malajsie. Ale mým konečným cílem je vlastně najít nejkvalitnější lék od místních dodavatelů. Lol. Možná bych rád přispěl společně, protože je to v Malajsii zatím stále něco nového. Myslím tím dělat to online.

Na zdraví.
 

malayboy

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 15, 2022
Messages
58
Reaction score
35
Points
18
jistý člověk, jsem rád, že jsem našel někoho, kdo měl téměř stejný zájem jako já a ze stejného prostředí lol, zkoušel jsem několik metod, dělat to online, to je tady jsem, potřebují silný dodavatelský řetězec, než budete moci dělat to online, jsem použil k přeprodeji léků z DN na místní, ukázalo se, že jsem ztratil všechny své zákazníky a nikdy se vrátit, když můj suppler řetězec rozbité

Tak jsem se rozhodl, že to budu dělat sám, bez prodejce, a můžu mít nejlepší kvalitu drog z vlastní laboratoře hahaha, dobře, že tě znám, napiš mi, kdykoli budu potřebovat tvou pomoc nebo tak.
 

MrPiolska

SCAM
New Member
Joined
Sep 10, 2022
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
Jaký je počet let za obchodování s drogami ve vaší zemi ? Jak si můžete být jisti, že váš dodavatel neprozradí policii, že prodáváte drogy? Jak si můžete být jisti, že zásilku nezadrží policie?
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
157
Reaction score
49
Points
28
King
King lze sehnat CAS #96-48-0 v Malajsii je to velmi běžné rozpouštědlo, ale je zde přísně kontrolováno a můj přítel z Malajsie říká, že ve vaší zemi není přísně kontrolováno?
Hledám někoho, kdo by mi mohl poslat do USA ? Ano, určitě.
 

malayboy

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 15, 2022
Messages
58
Reaction score
35
Points
18
7 let obchodování s plevelem
1 rok pěstování plevelů
2 roky obchodování s jinými látkami

nikdy jsme neměli osobní setkání mezi dodavatelem a mou skupinou (zde je důvod, proč jsem dostal hodně podvodů)

Mám svůj způsob, jak obchodovat a dodávat, ale nikdy jsem neměl zámořskou zkušenost
 

malayboy

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 15, 2022
Messages
58
Reaction score
35
Points
18
ya váš přítel má pravdu, není to v MY vysoce kontrolované

ne, to nejde, nemám takový obchod s vývozem ryb, abych vás oslovil, ale hledám jiné metody, jak podpořit USA, nedělám to, dokud si nebudu 100% jistý, že je to proveditelné
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
157
Reaction score
49
Points
28
Ano, není to tak složité, jen musíte zaplatit prémii, kterou jsem zjistil, a stačí najít expedienta a já vám s tím mohu pomoci, klíčem je získat tyto položky za cenu, na které můžete vydělat nějaké peníze.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
157
Reaction score
49
Points
28
Existuje nový způsob, který se nedávno objevil. nákladní lodě prodávají lístky cestujícím, kteří mají náklad, který chtějí mít Theo nebo na očích, je to velmi levné a můžete si s sebou vzít 1500 liber nákladu.
 
Top