Looking for a vendor Vyhledávání Alpha-PVP dalších dodavatelů Pyrro v Evropě

sleeplessmania

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 6, 2022
Messages
23
Reaction score
35
Points
13
Jak je uvedeno v názvu hledá se prodejce / chemik / odborník / nebo jen osoba, která je schopna poskytnout skutečný vysoce kvalitní alfa-pvp mdpv a-php a-pihp krystal / prášek.
Byl bych ochoten koupit množství od 5 do 1000 g v závislosti na zkušenostech s prodejcem.
Je nutné, aby zdroj země, odkud by byl zaslán, byla Evropa, nejlépe Polsko/Slovensko/Czezch apod.
 

Heineken

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2023
Messages
111
Reaction score
55
Points
28
Pokud u chcete, mám pouze 4mmc mohu poslat do Polska z Polska
 

sleeplessmania

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 6, 2022
Messages
23
Reaction score
35
Points
13
Opravdu oceňuji vaši snahu nabídnout mi něco, co jsem výslovně neuvedl ani v názvu, ani v popisu.
Ale musím to odmítnout, protože hledám látky, které jsou zmíněny, a ne ty, které zmíněny nejsou.
Díky myšlenka, hezký den.
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
442
Reaction score
678
Points
93
Syntéza a-PVP je velmi jednoduchá a všechna činidla jsou k dispozici. Vyzkoušejte si její syntézu sami.
 

sleeplessmania

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 6, 2022
Messages
23
Reaction score
35
Points
13
Vědom si toho, studoval jsem vše, co souvisí se syntézou substituovaných amfetaminů, organickou chemií, sám jsem prováděl menší experimenty.
V současné době nejsem v situaci, kdy bych si mohl dovolit koupit specifické laboratorní vybavení, ve kterém by se mi pohodlně experimentovalo, a také kdyby se náhodou nedařilo, nemohu nic promarnit.
 
  • Like
Reactions: vis
View previous replies…

Heineken

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2023
Messages
111
Reaction score
55
Points
28
U nepotřebujete žádné laboratorní vybavení, abyste mohli pvp.
 
  • Like
Reactions: vis

sleeplessmania

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 6, 2022
Messages
23
Reaction score
35
Points
13
Technicky samozřejmě nemáte profesionální vybavení, ale jak jsem se zmínil nahoře, opravdu nehledám ghettosyntézu věcí.
Vybavením jsem myslel prostě prostor, předměty, prekurzory a činidla a vše ostatní, co by potřeboval někdo, kdo ještě nikdy nic nesyntetizoval.
"Zatím", ale brzy:)
 

Oscar18

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 2, 2023
Messages
1
Reaction score
1
Points
3
Ale je Valerophenone a Pyrrolidine je legální koupit online v místních Chemicals dodavatelé
 
  • Like
Reactions: vis

Constantylious777

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 2, 2021
Messages
70
Reaction score
114
Points
33
Deals
62
Pokud vím, většina prodejců přestala vyrábět A-PVP, protože má v televizi velmi špatné mínění, a pokud vás jako prodejce PVP zatknou, bude s vámi zacházeno velmi špatně (velký trest u soudu za to, že jste z lidí udělali zombie)
Většina prodejců má svůj okruh prodejců a kašlou na to, aby byli na očích LE. Vím že většina lidí to prodává IRL
 

sleeplessmania

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 6, 2022
Messages
23
Reaction score
35
Points
13
Děkuji za užitečné informace, brzy se s vámi spojím.
 
  • Like
Reactions: vis

Antihero999

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 6, 2023
Messages
53
Reaction score
53
Points
18
Proč nevyzkoušíte KU krystal ze zásob USA?
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
144
Reaction score
102
Points
28
KU krystal se zdá být přirovnáván nejprve k Eutylonu, který se mi nelíbí, je slabý, prodává se špatně.
EditKopie mé nyní potřebné jako osvěžující aktualizace; moje odpověď v podobném vlákně o mých oblíbených drogeriích:
"Existují dva polští prodejci s APVP dobré kvality a hg kg ceny. Zdá se, že mnoho čínských firem (převažují podvodníci) prodává nejlevněji penalizované apvp aphp mdpv 4mmc mdma atd. Čím více apxp stojí - tím větší šance, že ho dostanete, usuzuji podle logiky a přečtených zkušeností (pokud je příliš levné, aby to byla pravda). Musíte se zeptat společnosti na více. Začněte s hledáním CAS 4MMC Hcl na guidechem. Stále se snažím, aby to bylo správně..."
 

Ricardo10

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 3, 2024
Messages
12
Reaction score
11
Points
3
Můžete mě zkontaktovat se společnostmi v Číně, abych zjistil, jaké jsou ceny?
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
144
Reaction score
102
Points
28
Mám problémy s mými nezbytnými partnery feťáky pro nastavení prodeje (no jsou to idioti), a byli jsme pěkně porcelánu ošizeni až do teď, ale doufám, že to parcel být správné, takže jsem dovozce šéf. Ale tento tajný prodejce nebudu na první odhalení, musím být dule kompenzován a vydělat si na ztráty a můj partner mě nemá rád hippie prozradit tuto jedinečnou výhodu. Až to dostaneme, tak si na to počkejte.🥱
 
Top