Refluxní aromatizace pro zvýšení účinnosti CBD/THC

OctaviusLegions

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 14, 2022
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Jednou jsem slyšel, že refluxování trávy může zvýšit její účinnost. Dříve jsem neměl možnost to vyzkoušet, ale nyní ano, protože v současné době držím v ruce 2 druhy trávy: CBD (1,8CBD/0,02THC) a velké množství pouličního hašiše s jasným pylem THC.

(otázky na konci)

VYBAVENÍ, METODA A HLAVNÍ INGRIEDIENT
Každopádně jsem se rozhodl, že to zkusím, poznamenal jsem si bp požadovaných kanabinoidů, dal jsem trochu trávy do skleněného tanku bez víčka, jeho horní část (kde má být víčko) jsem zakryl roztrženým kusem igelitového sáčku používaného na mražení potravin apod. abych zajistil zablokování proudění vzduchu do skleněného tanku.

Poté jsem skleněnou nádrž postavil do hluboké pánve a začal v ní vařit vodu, aby se uvnitř skleněné nádrže spustil kondenzační efekt.

Skleněná nádrž je oddělena od dna pánve sítkem, které je rovněž umístěno v pánvi. Sítko se opírá o okraje pánve a síťka sítka je dostatečně hluboká, aby vařící voda mohla proudit na skleněnou baňku, aniž by se dotýkala dna pánve.

Horní část skleněné nádoby je, jak bylo uvedeno, zakryta plastem, aby bylo zajištěno zablokování proudění vzduchu. Jakmile se tedy voda vařila, položil jsem na plast (horní část skleněné nádrže) kostky ledu,takže zkondenzovaný kanabinoid odkapává přímo zpět do hmoty hrnce uvnitř skleněné nádrže.

Otázky:
0. Dělám to správně?

1. Je možné touto metodou zvýšit potenci?

2. Chybí mi něco? (roztok rozpouštědla atd.)

3. Existují i jiné metody pro tento postup?

4. Jak by se to dalo udělat s hashem?
 
Last edited:

PossumKid

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 17, 2022
Messages
14
Reaction score
7
Points
3
K izomerizaci je třeba použít kyselinu. Používáte nějakou, nebo pouze teplo?
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,047
Points
93
1,5 hodiny v domácí peci při 90*C pro proces dekarboxylace. Zvyšuje účinnost u pupenů
 
Last edited by a moderator:

OctaviusLegions

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 14, 2022
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Chápu to tak, že vaše metoda se vztahuje i na hašiš, protože je to primární materiál, který člověka zhulí. Nebo se mýlím?
- Děkuji za odpověď
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,047
Points
93
U některých metod výroby hašiše dochází v procesu k dekarboxylaci
 
Last edited by a moderator:
Top