Question Objednávka v Číně je anonymní.

craris100

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 4, 2023
Messages
56
Reaction score
35
Points
18
Ahoj, jsem ze Španělska a dělal jsem objednávku v Číně už před několika lety a nevím, jaký je lepší způsob přijímání objednávek anonymně.
Může mi někdo poradit, jaký je lepší způsob přijímání objednávek z Číny?
Myslím, že je možné přijímat všechny ve skříňkách nebo v obchodech s přepravními místy, ale ještě jsem to nezkoušel.
Máte pro tento účel nějaké doporučení?
Děkuji.
 

Eve5586

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 11, 2023
Messages
32
Solutions
1
Reaction score
20
Points
8
Deals
57
K přijímání zboží můžete používat skříňky. Je to bezpečné.
Obvykle máme vlastní speciální leteckou linku, nemusíte se obávat o přenos.

Pokud máte ještě nějaké dotazy, napište prosím PM.
 

firskycindy

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 8, 2024
Messages
19
Reaction score
11
Points
18
Deals
11
Zboží můžete obdržet ve skříňce nebo v obchodě na výdejním místě. Potřebujete pouze místo, falešné jméno a falešné telefonní číslo a poté vám bude přiděleno sledovací číslo a budete sledovat veškeré informace o doručení.
Máme speciální linku, která může udělat to, abyste 100% obdrželi zboží.
 

ketamineleader

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 26, 2024
Messages
6
Reaction score
12
Points
3
Deals
3
Jsem také ve Španělsku a dostat balík anonymně z Číny je 100% impossibile.
Přeprava nemůže být přesměrována na skříňku, protože kdykoli požadují peníze při doručení + podpis.
Ups i DHL nemají ve Španělsku skříňky (Seur a Inpost nějaké mají, ale jsou super plné kamer).
ten, který se jmenuje ems, který obrací correos ve španělsku je doručován dveřmi nebo si musíte vyzvednout přímo na poště se všemi riziky s tím spojenými, pokud vás nenajdou doma.
můžeš si pronajmout poštovní schránku nebo dům přes airbnb nebo se zeptat nějakého pakistánského obchodu, jestli ti mohou udělat laskavost, ale být anonymní je téměř nemožné
vždy mějte čistý telefon a notebook zašifrovaný a nedávejte žádný pin nebo informace
alespoň nebudou žádné důkazy v případě špatných věcí.
pokud potřebujete informace, stačí se zeptat
 
Top