Question Proč je můj inzerát smazán

Jekiffe

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 27, 2023
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Ahoj všem už jsem tu 2krát psala dotaz, protože sháním olej s názvem A nebo pnp neznám termín excat, ale olej, který se míchá s dalšími produkty pro získání rychlosti v pastě je tu někdo, kdo to prodává nebo ví, kde se to dá sehnat, prosím? A proč byl můj inzerát 2x smazán prosím?
 

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
Musíte psát v angličtině

pokud položíte dobře formulovanou otázku a správným jazykem, odpoví vám.
 

Jekiffe

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 27, 2023
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Dobře děkuji a ptám se, jestli někdo prodává nebo ví, kde sehnat olej řekněme "A" nebo pnp neznám přesný termín, ale olej na výrobu rychlostní pasty ten, který smícháte s metanolem a kyselinou, abyste získali pastu prosím děkuji
 

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
můžete kontaktovat @aaronstevens určitě vám pomůže @asbbgate na telegramu
 

archae

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 25, 2022
Messages
77
Reaction score
66
Points
18
Jo, kámo, musíš umět anglicky (jsem si celkem jistý, že jsem to už viděl na nějakém francouzském fóru, možná LMP nebo cosa nostra).

Myslím, že hledáš amfetamin freebase, kterému se někdy říká A oil a dá se najít ve speedu. Můžeš si taky koupit amfetamin HCl (prášek) a pak ho frebazovat např. čpavkem (jen nezapomeň, že můžeš volně přejít z amfetaminu HCl, pevné látky, na frebazu, olej).

Pokud máte nějaký dotaz, můžeme si popovídat soukromou zprávou ve francouzštině, pokud chcete.
 

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
Pouze s amoniakem ponechám amfetamin ve volné bázi? Jak z něj tedy mohu opět vytvořit hydrochlorid?
 

archae

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 25, 2022
Messages
77
Reaction score
66
Points
18
Toto je typický příklad acidobazické reakce. Při reakci soli amfetaminu, jako je hydrochlorid amfetaminu (HCl) nebo síran amfetaminu, se zásadou, jako je amoniak, zásada odstraní část HCl a vznikne volná báze amfetaminu. Soli jsou obvykle rozpustné ve vodě, zatímco volná báze nikoli.
Můžete k tomu použít téměř jakoukoli bázi. Pokud si chcete nějakou vybrat, ale nejste si jisti, zda bude fungovat, můžete prostě vyhledat "amfetamin freebase with ****", přičemž hvězdičkami je vaše vybraná báze.
 
Top