Question Od máku k morfinu až po heroin - jasná metoda a vyzkoušeno, prosím!

KS365

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Oct 27, 2024
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
V současné době pěstuju mnoho máku ve sklepě jako indoor provoz... snažíme se vyrobit dostatek heroinu pouze pro sebe, byli jsme léta střelci a je nám špatně z metadonové kliniky, ale nemáme zájem o nákup kvůli velkému množství fentanylu na ulicích.

Manžel už léta pěstuje marihuanu, tak samozřejmě chtěl zkusit mák... máme skvělé výsledky a sklizeň je za rohem.

Máme soxlet extraktor, vakuovou čističku, spoustu vybavení a všechny potřebné chemikálie: seznam je zveřejněn níže, prosím, dejte mi vědět, co mi chybí?

Můj manžel má s výrobou THC extraktů bohaté zkušenosti...

Zajímalo by nás hlavně, jestli je to podobné výrobě extraktů, má někdo přístup k jednoduchému receptu?
Můžeme to udělat s 99 procentní ledovou kyselinou octovou nebo můžeme udělat acetanhydrid? Pokud ano, tak jak?

Kyselina chlorovodíková
Kyselina sírová
Kyselina ben*****vá
Ledová kyselina octová
Chlorid amonný
Hydroxid sodný
A samozřejmě jedlá soda

Hledám jasný recept, pěstujeme Tazzies nebo tasmánskou variantu p. somniferum, stejně jako mamutí máky a černé Betty.

Hledali jsme varianty s vysokým obsahem alkaloidů pro jistotu máme několik obrovských květináčů a v jednom květináči už je asi 30 lusků a hodně jich vyskakuje a kvete a našich dalších 5 je jen trochu pozadu zasadili jsme jich asi 100 na květináč nebo tak nějak...

Jdou velmi silně, jsme velmi hrdí na naši vnitřní zahradu!
 

DenSouLew

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Oct 25, 2024
Messages
5
Reaction score
3
Points
3
Zajímá se také o tzv. I když se to zdá být opravdu velký problém.
 
Top