Question Piper Auritum. Nový zdroj safrolu

DarkMarlboro

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 12, 2023
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Tam, kde žiji, není jiný zdroj k získání safrolu než piper auritum, s tím, že je to mor a je všude, co si myslíte o syntéze mdma z oleje piper auritum, čistím olej, jak je uvedeno ve stávce Celková syntéza, čištění 28% ledovou kyselinou octovou a obilným alkoholem, pak destilovat. Ještě něco k doplnění nebo nějaké připomínky? Oxidace kyselinou mravenčí a peroxidem vodíku Uvažuji o redukci rtutí a hliníkem, jaká opatření bych měl přijmout?
Děkuji za připomínky.
 

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
74
Reaction score
63
Points
18
Nevím, zda jste se s těmito informacemi již setkali. Je to v podstatě vše, co byste chtěli vědět o MDMA. Prvních 5-6 odkazů je věnováno různým metodám získávání safrolového oleje a zvláště užitečný je odkaz Comprehensive Safrole FAQ.
Každopádně doufám, že to pomůže :
https://www.erowid.org/archive/rhodium/chemistry/index.html
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
DarkMarlboro..................Buď mám blbý Sass, nebo si myslím, že Strikeova rada o 28% ledku kyseliny octové není solidní metoda. Zkoušel jsi ji s nějakým úspěchem? Já jsem to zkoušel několikrát s extrémně nízkými výtěžky produkovaného Safrolu. Navíc celé to přidávání etanolu, jak píše Strike, nedává ani logický smysl. Zajímalo by mě, jaké jsou vaše názory na toto téma v tomto mnohem pozdějším termínu........
 
Top