Nové tryptaminy....

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
Dobře, takže někteří lidé určitě vědí, že iv vyráběl, n-DMT a další tryptaminy pomocí reduktivní aminace při nízkých teplotách...
tak by mě zajímalo, když je tolik věcí založených na 2,5-dimethoxybenzaldehydu, co kdybyste ho použili jako zdroj aldehydu v této reakci?
To samé mě zajímalo u cyklohexanonu, ale samozřejmě jako ketonu...

Takže s prvním z nich byste hypoteticky získali něco jako 2,5-dimethoxy-4-methyltryptamin? Bylo by to aktivní?

A co n-cyklohexyltryptamin?

Je vůbec pravděpodobné, že by některý z nich byl aktivní? Musím se pokusit o obecnější čtení o vztazích mezi strukturou a aktivitou, což mám v plánu o víkendu na několika tématech, z nichž toto je jedno.....

Myslím, že mě to jen přimělo přemýšlet....
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
Jsem mentálně postižený? Překvapuje mě, že se tu nikdo neozval....většina zdejších chemiků dělá am-her a tak?
 

DavidNichols

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 7, 2023
Messages
23
Reaction score
20
Points
3
Piperidinové deriváty tryptaminů neslouží k žádnému účelu. Ztrácejí účinnost a nemají žádné výrazné účinky.
Neshodujete se v názvosloví tryptaminů a fenetylaminu.
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
Ano, omlouvám se za to. Psal jsem to před nějakou dobou, než jsem se začal chemií PEA skutečně zabývat.

Určitě jsem slyšel o 5-MEO-pyrolidinetryptaminu a myslím, že i o fluorovaném, který pochází z Nicholsovy laboratoře. Myslím, že to opravdu nezní příjemně, ale je zajímavé, že věřím, že někdo skončil nalezen nahý v kampusu po požití některých z 5-Meo-pyr-tryptaminu, v Nicholsově laboratoři.
Vyrobili tam opravdu HODNĚ zajímavých věcí - nebyl to také Nichols, kdo přišel s celým nápadem a chemií pro spoustu n-benzylfenetylaminů také?
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
531
Reaction score
287
Points
63
No, udělal jsem několik, které mají superpotentní chování při vytěsňování radioaktivně značených ligandů, ale to je mezi mnou samotným, který zatím neměl dost (příliš mnoho by bylo děsivé) a nezávisle profesorem Nicholsem tím z obrázku výše a hrstkou lidí uvnitř výzkumného oddělení univerzity, nebo tak nějak to tehdy bylo...
 

DavidNichols

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 7, 2023
Messages
23
Reaction score
20
Points
3
Bylo by v pořádku, kdybyste poskytli nějaké anonymní poznatky z první ruky o těch na bázi cyklobutanu a azetidinových náhražek?
 
Top