Potřebujete informace o NEP

Kuistot

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 23, 2022
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
Zdravím kolegy chemiky a vědce.

V současné době experimentuji na sobě a s pomocí několika přátel a dobrovolníků některé RCS, které jsem koupil od lidí na těchto webových stránkách. Důvodem je to, že toužím po poznání a pro někoho, jako jsem já, je scéna RCS naprosto fascinující.
Jelikož jsem se začal dostávat dál než k syntetickým kanabinoidům a ochutnal nějaký sladký NEP, snažil jsem se shromáždit poznatky o tomto produktu (žádný recept, žádné chemické vazby schémat ani nic jiného nechci, protože neplánuji produkt ani prodej, chápu, že lidé, kteří tyto informace mají, si je mohou raději nechat pro sebe, já chci jen data).

V tu chvíli mě napadlo, že je tak málo informací o některých RC (včetně tohoto), že mi v hlavě vyrostla myšlenka, že bych to zdokumentoval sám, a to jsem začal dělat. V současné době mám dokument se všemi informacemi o dávkování, toleranci, účincích v krátkodobém i dlouhodobém horizontu, bezpečnostních pravidlech to vše ve 2 ROA, šňupání a kouření (pouze fólie, potřebuji údaje pro vaping nep). Tento dokument sem nebudu dávat, protože zatím chci, aby byl co nejpřesnější a nejúplnější. A mám pocit, že to tak není.

Proto vás dnes žádám o pomoc.
Pokud máte nějaké zkušenosti s tímto produktem nebo informace, jako je způsob, jakým ovlivňuje vaše tělo a mysl nebo cokoli (opět žádný recept a tak), neváhejte se o to podělit zde nebo v soukromí, vše, co vás napadne. I ten nejbezvýznamnější detail by mohl pomoci. Totéž platí, pokud můžete poskytnout zprávu o cestě, byl bych opravdu vděčný, protože to jsou skutečné zlaté doly informací.
To vše je samozřejmě pro vzdělávací účely.

Doufám, že dostanu nějaké odpovědi a dokument určitě zveřejním, až s ním budu spokojen. Pokud to bude průkazné, mám v plánu to udělat i s dalšími ne příliš známými RC, to je poprvé.

Přeji hezký den :)
 

Dr.Mirakulix

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
25
Reaction score
19
Points
18
Naposledy jsem tuto látku konzumoval před několika lety, ale pamatuji si ji docela živě:
  • Účinky: Fyzická a mentální stimulace (srovnatelná s amfetaminy) , zvýšené vnímání hudby, posílení ega a silná euforie podobná kokainu v povaze účinků, ale také velmi lehký empatogenní účinek, má jakousi "přátelštější" a méně agresivní atmosféru než koks a většina ostatních pyrovaleronů,
  • Subjektivně ovlivňuje poměrně výrazně hladinu dopaminu i serotoninu, ačkoli nelze pozorovat žádný skutečný crash jako u jiných silně euforizujících upperů.
  • Nežádoucí účinky: bušení srdce, zvýšený krevní tlak, paranoia, zmatenost, úzkost, halucinace, potíže se spánkem a jídlem, bruxismus, zvýšená teplota, nutkavé opakované dávkování/požírání/mentální závislost.
  • Craving určitě existuje, ale je slabší/méně extrémní a ďábelský ve srovnání s jinými drogami z této skupiny látek, jinými slovy: lze ho nějakým způsobem kontrolovat
  • Dávkování (insuflované): 10-30 mg bez tolerance
  • Doba trvání zážitku bez redávkování: zhruba 1 1/2 - 2 hodiny, comedown mnohem delší, pokud se užívá s velkým dávkováním / redávkováním
  • Na rozdíl od velmi příbuzného a chemicky téměř identického NEH a některých dalších silných pyrovaleronů redávkování skutečně navrací počáteční nával a účinky, aniž by skončilo jako psychická a fyzická troska, bez třesu, extrémně bledé nebo modré kůže z příšerné vazokonstrikce a bez psychického stavu mezi mozkovou smrtí a extrémní paranoiou po prvním nebo druhém redávkování
  • Drastické rozdíly v účincích mezi jednotlivými prodejci a také mezi jednotlivými šaržemi.

Doufám, že vám pomůžu s vaším výzkumem! :)
 

Kuistot

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 23, 2022
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
Děkuji mnohokrát Jsem opravdu thanksfull.
O spoustě věcí, které jste uvedl, jsem nevěděla, ani jsem je necítila/nezažila sama, tohle určitě hodně přispěje (zejména ta část s chutí jsem si myslela, že je to jenom moje. Moji přátelé nemohou bojovat proti touze). Co se týče třesu (totéž platí pro třes), nikdy jsem se s tím nesetkal. Od 3. úderu dne se moje tělo neustále třese je to normální ? Jestli se moc neptám, tak bych rád věděl, jestli si pamatujete nějakou nezapomenutelnou zkušenost s tímto produktem a pokud ano, můžete se o ni podělit ?
 
Top