Syntéza metamfetaminu z efedrinu nebo pseudoefedrinu

Madre

PR manager
Joined
Sep 6, 2022
Messages
58
Reaction score
139
Points
33
Na světě existuje spousta dobrých léků. Našich oblíbených léků. Kokain, LSD, mdma, 4mmc, houbičky...
Ale jedna vždycky vyčnívala. Rok od roku, století od století.
Droga, kterou si vybírali chudí i bohatí, osobní oblíbenec Kennedyho a Hitlera, stejně jako Jesseho Pinkmana...

Jeho Veličenstvo metamfetamin.


Nejjednodušší syntéza metamfetaminu z efedrinu nebo pseudoefedrinu.

Efedrin-hydrochlorid se v současné době používá především pro lékařské účely, jako sportovní droga a jako prekurzor pro syntézu nebo imitaci amfetaminu/metamfetaminu na černém trhu. Pokud hledáte efedrin, uvědomte si, který zdroj je ve vaší oblasti lépe dostupný. V mnoha zemích je efedrin uveden jako omamná látka nebo prekurzor.
V lékařských přípravcích se efedrin-hydrochlorid dodává ve formě vodného roztoku, tablet nebo sirupů.V současné době je téměř nemožné jej sehnat v lahvičkách a ampulích, přestože je čistý a dostatečně snadno extrahovatelný.

Obtížnější je extrahovat efedrin z tablet nebo sirupů, protože extrakce do značné míry závisí na složení drogy a dalších složkách, o tom budeme hovořit samostatně.Jako alternativu k efedrinu lze pro syntézu použít pseudoefedrin nebo norefedrin. Pseudoefedrin (PSE) poskytne metamfetamin a norefedrin (fenylpropanolamin, PPA) poskytne amfetamin. Tyto dva analogy efedrinu se často vyskytují ve veterinárních léčivých přípravcích.

Činidla
Efedrin / pseudoefedrin
*Krystaly jódu
*Červenýfosfor
Voda

*Podívejte se, jak snadno a rychle získat jodové krystaly a červený fosfor v tomto vlákně:
https://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhn...odine-red-phosphorus-for-meth-synthesis.7393/


Vybavení
Reaktor: Skleněná lahvička od léků: K tomuto účelu se hodí skleněná lahvička s injekčním roztokem chloridu sodného.
Ale pozor: obvykle není vyrobena ze žáruvzdorného skla a vyžaduje jemné zahřívání, lépe na solné/pískové lázni - malé misce nebo plechovce se solí/pískem zahřáté přímo na sporáku. Pro velká množství se doporučuje používat nádoby s plochým širokým dnem.

Refluxní přístroj. Jedná se o zátku, do které je vložen 6 - 12 cm dlouhý kus standardní skleněné trubičky (pipety). Používá se jako zpětný chladič vzduchu pro kondenzaci vodní páry a její vracení zpět do reakční hmoty.
Použití zátky ROMIN je nežádoucí, protože její koroze jodovými parami vede ke kontaminaci reakční směsi.Ideálním reaktorem je skleněná baňka s plochým dnem a skleněnou zátkou, ke které byla připájena trubička (sklářským mistrem). Není-li nic vhodného, lze refluxní zařízení vyrobit z pipety, za tím účelem z ní odstranit gumičku, do gumového uzávěru lahvičky udělat otvor na průměr pipety a přilepit ji tak, aby stála svisle tenkým koncem dolů. Zátku můžete také vyrobit z gumového pístu injekční stříkačky vhodného průměru. Jenže gumové zátky rychleji korodují.Někteří používají při vaření dva refluxní přístroje - na samém konci reakce, kdy je jód již v plné síle, vyměňte přístroj, nebo spíše zátku s refluxem, za širší.


Zařízení pro ohřev:
Standardním zařízením je žehlička.Podstavec je nahoře a to je vše. Používá se také elektrický vařič a solná lázeň (plechovka soli postavená na plyn). Při použití solné lázně je třeba mít na paměti, že má velkou tepelnou setrvačnost, tj. pokud snížíte oheň, neovlivní to reakci rychle. Všichni kuchyňští chemici však milují žehličky - teplo je konstantní a dělení na žehličce (žhavení) je pro daný proces velmi vhodné.

Také budete potřebovat
Váhy s přesností na 0,05 g nebo méně
Různě velké injekční stříkačky
Stříkačkové jehly o průměru 0,8 mm





Předpis:

PAMATUJTE, že to nemůžete dělat od oka, musíte dodržovat přesné poměry! Při odměřování používejte tepelně odolnou skleněnou lahvičku!
Na 1 g efedrinu nebo analogu potřebujete asi 10 ml objemu reaktoru, reaktor je přizpůsoben objemu činidel.

Vážení a poměry:1 g
krystalického jódu a 0,35 g červeného fosforu na 1 g efedrinu nebo pseudoefedrinu. Nejprve navážíme efedrin a červený fosfor, nasypeme je na papír a nožem smícháme prášek a červený fosfor do rovnoměrné růžové hmoty a nalijeme ji do lahvičky/lahvičky, kterou uzavřeme zátkou (ne refluxním zařízením!).

Lahvičku s uzavřeným víčkem se směsí prášku/červeného fosforu trochu zahřejeme, někdy ji dáme k hořící žárovce (stolní lampě) - nereagují, a bez přístupu vzduchu ani neoxidují. V této době jód odvažte, nasypte do těžkého papíru, krystalky rychle rozdrťte něčím těžkým.

Jód je velmi aktivní činidlo s ostrým, specifickým zápachem. Zanechává stopy a pálí na kůži a koroduje předměty, pracujte s ním pouze v rukavicích a opatrně!

Na tomto místě: elektrický vařič na 1 žár, injekční stříkačka s jehlou o průměru 0,8 mm s vodou poblíž, refluxní zařízení čisté a suché. Otevřete teplou (ne horkou!!) lahvičku, nalijte do ní jód po částech: trochu - protřepat/rozmíchat, trochu více, ale rychle, jinak reakce začne dříve, než chcete.Všechno vysyp, zazátkuj, vezmi lahvičku do teplé dlaně, zahřej ji rukou, zátku přidrž palcem, ale silně netlač.Protřepejte lahvičku tak, aby se prášek uvnitř shromáždil do jakési rovnoměrně zbarvené tmavě hnědo-vínové kuličky. Někdy se stane, že jodové výpary zvednou zátku pod prstem a udělají "puf". Jakmile se kulička zakutálí - RYCHLE: přilijte první kapky vody, místo vody můžete reakci pohřbít kyselinou chlorovodíkovou, ta vytvoří kyselé prostředí a reakce lépe probíhá, nasaďte těsně reflux a postavte na sporák.
VODU MUSÍTE kapat z 8. jehly JEDNU kapku na 0,1 g efedrinu nebo analogu! Nejlépe teplou, ale NE horkou.

Hurá, reakce se zvedá! Zahřívání. Z lahvičky nesmíte spustit oči.Potřebujete dobré osvětlení. Žádný průvan - okna vedle kamen jsou zavřená! Nalijte vodu a trochu zahřejte - protřepejte, zahřejte ještě trochu, protřepejte ještě trochu, dokud nevznikne rovnoměrně rozpuštěná kapalina.

Pokud zůstanou hrudky, nenamočené, nerozpuštěné - přidejte ještě trochu vody.Zahřejte ji. Vytvoří se stříbrné bublinky. Po celou dobu - každých 10-15 sekund zvednete prsty za okraj lahvičky a protřepete. Kapalina vydává zvuk "ššš". Po krátké době by měla tekutina začít prudce stoupat (pokud ne, nedělejte si starosti, a pokud ano, pokračujte).Zvedněte, protřepejte a přidejte 2-3 kapky vody. Pokračujte stejným způsobem.O VODĚ: kdykoli můžete dát kapku na vnitřní stěnu refluxního zařízení (do trubice) - kapka bude viset nad kapalinou, směs si ji sama vezme, až bude potřeba. Vodu však nezneužívejte. Neustále protřepávejte, aby kapalina sklouzla po stěnách, ale nedostala se do refluxního zařízení.Sledujte barvu stěn světla, než se kapalina ponoří dovnitř - oranžový odlesk znamená, že je tam ještě jód.Všechen jód by však měl vyjít ven. Může se stát, že jód je na stěnách stále vidět, ale reakce se zpomalila, kouř je slabý, je cítit, že hoří.V takovém případě prudce otevřete reflux, přidejte 0,05 - 0,1 g červeného fosforu na 1 g jódu, protřepejte, zavřete reflux, přidávejte vodu po kapkách, dokud nebude roztok tekutý. To se stává zřídka. Ke konci reakce může jód vystupovat silněji, jako dýmka. A kapalina může prudce stoupat vzhůru. Zápach je chemický, ale ne jodový. Jód již nepřichází. Kapalina konečně klesla dolů. Bublinky jsou malé.Odstavte reaktor z ohřevu. Odstraňte zpětný tok.

Přiložte lahvičku k ústům a vyfukujte kouř (můžete to udělat pod kapotou), dokud nepřestane.Někdy se kouř neobjeví vůbec. Nenechte si na ni plivnout!!! Rychle, silným proudem vody na 1 g efedrinu = 10 ml ze stříkačky. Uzavřete ji čistým uzávěrem, který sevřete prstem. Dobře ji protřepejte. Tekutina se stane lehčí a spotřebovaný fosfor vyplave nahoru. Protřepejte.

Z mrazáku vyndáte misku s drceným ledem, a jakmile je lahvička studená, vložíte do ní polovinu. Počkejte tři minuty. Na jehlu 8* namotejte vrstvu vaty, vrstvu toaletního papíru (bílého!) a další vatu (abyste vytvořili jakýsi filtr).

Vyberte roztok, nalijte ho do čisté lahvičky, kapalina by měla být průhledná, zelenožlutě fluoreskující (ne zakalená, ne růžová).Pokud je trochu oranžová, je to karbid, všechen jód se nedostal ven. Není to nic hrozného.

Alkalizace:

Ponořte indikátorový papírek do kapaliny - zčervená - roztok je kyselý. Ve skleněné kádince alkalizujete jedlou sodou (nebo 30% roztokem louhu), mícháte injekční pistolí roztok. Zpočátku to hodně syčí, pak méně... Nedávejte najednou hodně jedlé sody/louhu! Pomaleji je to lepší!
Když soda přestane na povrchu roztoku šumět. Když zrnko sody začne padat na dno lahvičky, je to dost.
Indikátor je zelenožlutý, bez modré barvy (pH~8-9) (Modrá barva znamená příliš zásaditý.)


Extrakce:

Poté, co se roztok stane alkalickým, je nutné extrahovat metamfetaminovou bázi 50 ml toluenu. Na každý 1 g efedrinu přidaného do reakce odměřte 5 ml toluenu. Za tímto účelem přidejte do alkalického roztoku toluen. Dobře protřepejte.Nechte směs rozdělit na dvě frakce. Horní organická vrstva se opatrně odebere injekční stříkačkou tak, aby se ani kapka spodní vodné frakce nedostala do metamfetaminového oleje.Dehydratace extraktu se provede nad kalcinovaným síranem sodným.Kalcinovaný síran sodný v množství odpovídajícím 5 % hmotnosti extraktu se umístí do vzduchotěsné nádoby a inkubuje se 8 hodin. Extrakt (metamfetaminový olej) se poté přefiltruje.

Okyselení:

Hydrochlorid metamfetaminu je velmi citlivý na vodu a nekrystalizuje, je-li okyselen vodným roztokem kyseliny chlorovodíkové. Kyselina chlorovodíková vytvoří pod toluenem vrstvu a metamfetamin se v ní rozpustí. Aby se metamfetamin vysušil, musí se voda odstranit.Proto se k okyselování častěji používá plynná HCL (k jejímu získání viz tento odkaz https://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhn...as-from-muriatic-and-sulfuric-acids-conc.377/.

Začněte extrakt zplyňovat plynem HCl a zkontrolujte pH pomocí indikátorů. Když je dosaženo pH=6, okyselování se zastaví a produkt se uloží do mrazáku, dokud nevypadne sraženina. Sraženina se přefiltruje přes papírový filtr a vysuší se na vzduchu. To je vše.


Nyní máte kvalitní pervitin.Jste teď spokojeni?
Jo! Věda, mrcho!



Zyqcn75uH3






 

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
43
Points
18
Jódová cesta s kyselinou hypofosforečnou nás nejjednodušší způsob, jakým je tato metoda zastaralá
 

hacke8

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2024
Messages
124
Reaction score
33
Points
28
Pane, jaká je optimální teplota a doba refluxu pro použití - kyseliny hypofosforečné - jódu - efedrinu? Trvá to 8-10 hodin? Může přidání červeného fosforu urychlit dobu reakce?
 

hacke8

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2024
Messages
124
Reaction score
33
Points
28
Po dokončení reakce má hotový produkt (hydrochlorid metamfetaminu) při opaření zápach gumy. O jaký druh nečistoty se jedná?
 

Marocamora

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 4, 2022
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Může mi někdo z vás prodat video ukazující, jak vyrobit pervitin pomocí jódu a pseudoefedrinu? Chci, aby to bylo video profesionální osoby, ne jako to video, které ukazuje plešatého člověka, protože to nepovažuji za dokonalé dílo.
 

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
40
Points
18
Ahoj příteli, mám pro tebe nabídku. Kdysi jsem vyráběl touto technikou a teď jsem si vzpomněl, jak je to dobrá sračka, a rozhodl jsem se udělat malou dávku. Právě jsem začal stanovovat ceny chemikálií. Říkal jsem si, že když už jsi stejně chtěl získat krystaly červeného fosforu a jódu pro svou kuchařku a když jsi nabídl, že zaplatíš za kvalitní demonstrační video... Pokud dodáte jen červený fosfor a jód na redukci, poskytnu pseudoefedrin a natočím vám instruktážní video nejen syntézy, ale i různých způsobů extrakce pseudoefedrinu ze studených tablet, výroby jódových krystalů z jódové tinktury, zcela improvizovaného skla atd. Co si o tom myslíte? Mohl bych si vystačit s pouhými 3,5 gramy červené a 10 gramy jódu, tím by vznikla 10gramová dávka metamfetaminu. Co myslíte?
 

guitargod

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 12, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Ahoj Macrocamora právě jsem si přečetl váš příspěvek Jsem v potřebě a video stejně a mám to, co potřebujete d video. Mám jodové krystaly a čistou červenou v kapse právě teď. Snažil jsem se za poslední rok úspěšně vařit a dokonce i kamarádi, kteří mi řekli, že mohou vařit zkusit a nikdy neuspěl jsem utratil spoustu $ a dostal hovno z toho. Jak byste to chtěli udělat? Jste ve Státech? Mám motivaci a jsem unavený z kouření těch mexických sraček, které mi nic nedělají. Spojte se se mnou co nejdřív jsem tak rel, jak se dostanou byl ve hře od poloviny 80. let a chybí skutečné hovno.
 

guitargod

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 12, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Omlouváme se, že toto bylo určeno pro PesudoMicroGravity, nikoliv pro Macrocamora
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,403
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Je zde zveřejněno PDF dx41flatline, které je lithiové baterie a dusičnan amonný z instantních chladicích boxů v popovém džbánu. Kdyby ho někdo aktualizoval tak, aby používal současný iont amonný, bylo by to
1. AWESOME
2. Nejjednodušší metoda

Pokud to vy nebo někdo jiný vyřešíte, dám vám odkaz. Je to ke stažení na této stránce
 

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
40
Points
18
Nikdy jsem nezískal stejnou kvalitu pervitinu, když jsem použil samotnou redukci Birch..... Ani zdaleka! A proč si myslíte, že je tato syntéza jednodušší než redukce efedrinu kyselinou hydratovanou vytvořenou in-situ při použití cesty červeného fosforu/jodu? Protože můžete v podstatě hodit celé pilulky do sklenice spolu s ostatními přísadami, aniž byste effedrin nejprve rafinovali? Protože upřímně řečeno, i když dělám březovou redukci, začínám s čistým effedrinem. Dávat do reakce všechny ty pufry jen způsobuje, že k dokončení redukce/reakce podle mých vlastních zkušeností potřebujete více prekurzorů.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,403
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Hlavně proto, že reakční činidla je snazší získat, aniž by se zvedlo obočí. Alespoň tam, kde jsem já. Nikdy jsem za svých 45 let neviděl u někoho doma lahvičku jódu. Ani jednou, takže kdyby ano, vzbudilo by to mou pozornost. Určitě víte, jak je těžké sehnat fosfát, musíte ho v podstatě seškrábat z krabičky od sirek, je jen málo jiných míst, kde se dá sehnat. Lithium je nejsilnější reduktor následovaný hořčíkem zinkem sodíkem... lodidy jsou až na konci seznamu.
 

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
40
Points
18
Ahoj kytarbore, omlouvám se, dlouho jsem tu nebyl. Jsem ve Státech. Třeba se nám podaří něco vymyslet. Mimochodem, pervitin, který jsem vyrobil pomocí březové redukce (metoda Shake & Bake)tak, jak ji popisuje Frit Buchner výše, mě nikdy nezajímal. Říkal jsi, že chceš starý dobrý materiál, že? Pokud máš zájem, určitě ti s tím můžu pomoct. Zavolej mi, příteli! [email protected]
 

guitargod

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 12, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Hej, takže s vámi komunikuji prostřednictvím tohoto pohledu nebo e-mailu nebo přesně jak. Nejsem na nejnovější způsoby, jak být diskrétní online. Zkoušel jsem adresu, kterou jsi mi dal, ale zdá se, že mi nefunguje, proto mě zajímá, jestli existuje jiný způsob, jak kontaktovat lidi, než je gmail nebo cokoli jiného. používáš něco jiného, co bych měl používat, abych se s tebou mohl určitě spojit.
 

tankikan

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 28, 2021
Messages
37
Reaction score
18
Points
8
Jak je to s metodou jednoho hrnce? To se zdá být nejjednodušší způsob, protože stačí smíchat pseudoefedrin, dusičnan amonný, éter, kovové lithium, hydroxid sodný a trochu vody najednou v láhvi a protřepávat až do určitého bodu, kdy pak odfiltrujeme vrchní vrstvu a nakonec pomocí plynné kyseliny hcl "vysolíme" (jak se říká ve videu) pervitin. Ale nejsem si jistý kvalitou. A možná nevýhodou tohoto procesu je, že může být velmi nebezpečný během procesu protřepávání, protože zahrnoval smrtelnou redukci v lahvi. Začal jsem dělat seznam z položky, kterou jsem zmínil výše, snad do příštího týdne bych měl obdržet všechny ingredience. Ale stále se těším na jakoukoli radu, protože to není můj obor. Prosím, opravte mě, pokud by tam nějaká složka chyběla.

Omlouvám se, protože nepíšu do detailů pro každý krok. Ale ochotně se podělím, pokud by to někoho zajímalo.

Na zdraví.
 

metux

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 9, 2023
Messages
111
Reaction score
43
Points
28
Lze tuto reakci, hydrogenaci pod tlakem, provést s míchačkou nebo třepačkou? bez zahřívání? já jsem to udělal s třepačkou, ale funguje to velmi pomalu, funguje to také s efedrinem?
 

mortuus1995

Don't buy from me
Member
Joined
Nov 11, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Jaké jsou rozměry pro 5 gramů v hodnotě pro metamfetamin
 

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
40
Points
18
Máte na mysli množství potřebných prekurzorů? Vždy jsem používal poměr 1 - 1 - 1/3. Takže pokud byste chtěli vyrobit 10 gramů pro snadnější matematiku, bylo by potřeba 10 gramů Pseudo, 10 gramů jódu a 3,3 gramu červeného P. Pak by pro vaši konkrétní otázku bylo potřeba 5 g Pseudo, 5 g Io a 1,61 g červeného jako katalyzátoru. Jestli je to tak, jak jsem si to rychle spočítal v hlavě, tak je to správně! lol
 

RWG13

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Mar 26, 2024
Messages
15
Reaction score
7
Points
3

Dobrý den, děkujeme za návod.
Je možné použít místo toluenu lakový benzín?
 

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
40
Points
18
Hodí se jakékoli nepolární rozpouštědlo. Podle toho, zda je těžší nebo lehčí než voda, poznáte, zda bude při kombinaci nad nebo pod vrstvou Aquias vašeho roztoku. Chcete se ujistit, že extrahujete správnou vrstvu!
 

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
40
Points
18
Omlouvám se, chtěl jsem říct: "Bude fungovat JAKÉKOLIV nepolární rozpouštědlo, které se dobře nemísí s vodou. Nejsem si jistý, co myslíte bílým lihem, myslíte něco jako "bílý plyn" nebo Colemanovo táborové palivo, pak je odpověď ano. Není to nejlepší rozpouštědlo, protože se chcete pokusit vybrat takové, které zanechává co nejméně zbytků, ale určitě bude fungovat.
 
Top