Zpráva o syntéze metamfetaminu z amfetaminu (s úspěchem a závěrečnými fotografiemi)

Dragovich

Turkey Dealer
Resident
Joined
Apr 30, 2022
Messages
14
Reaction score
148
Points
28

Po dlouhé době opět všechny zdravím.

Dnes stručně popíšu svůj úspěch při syntéze a jaké kroky jsem dodržel. Omlouvám se, že se dlouho nezdržím.
Nevím, jaké máte chemikálie a materiály, ale protože žiji v Turecku, nejchudší zemi Evropy, hodně jsem tlačil na možnosti. Protože všechny chemikálie, které se tu prodávají, jsou "kontrolované chemikálie", musel jsem syntézu dělat přes p2p, takže to zabralo trochu času, ale bylo to čisté.
Napíšu všechny syntézy, které jsem udělal krok za krokem, s jejich odkazy. Nikdy jsem nedělal nic extra kromě syntéz na fóru. Metamfetamin, který vidíte na fotce, jsem vyrobil pouze s věcmi napsanými na fóru, není tam absolutně žádný extra postup.
!!

1: První věc, kterou jsem udělal, byla syntéza p2p. Při tom si dávejte pozor na skleněné materiály. Při vakuové destilaci se mi ve zpětném kondenzátoru objevila prasklina a sklo mi úplně prasklo a stalo se nepoužitelným.
(Syntéza: https://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhn...p2p-from-benzaldehyde-with-mek-1kg-scale.187/)

2: Po syntéze p2p jej převedete na amfetamin. Při této syntéze jsem neměl problém, jen si dávejte pozor, měl jsem závratě.
(Syntéza: https://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhn...amphetamine-from-p2p-phenyl-2-propanone.1378/)

3: Po přeměně na amfetamin ho přeměníte na metamfetamin. Ani tady jsem neměl problém.
(Syntéza: https://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhn...hamphetamine-synthesis-from-amphetamine.1671/)

4: tato fáze je váš kouzelný článek. İCE MANUFACTURİNG
(Syntéza: https://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhn...ne-crystallization-and-ice-manufacturing.465/)


Stručně vysvětlit.


P2P > Amfetamin > Metamfetamin > İCE MANUFACTURİNG

Děkuji majitelům syntézy. Zvláštní poděkování patří G. Pattonovi za zodpovězení všech mých hloupých otázek. A konečně, než se zeptáte, ano, tetování na mé ruce je reakční schéma. Jedna ze syntéz G.Pattona.

Pokud máte v hlavě nějakou otázku, jsem připraven na ni odpovědět, nechtěl jsem psát dlouze.
 

Attachments

  • TBsubiNZyv.mp4
    9.6 MB · Views: 444
  • 2CifMwAIt9.jpeg
    2CifMwAIt9.jpeg
    449.6 KB · Views: 907
  • xcHlA3O69M.jpeg
    xcHlA3O69M.jpeg
    507.8 KB · Views: 828
  • Jb3iIPonzW.jpeg
    Jb3iIPonzW.jpeg
    363.3 KB · Views: 768
  • vCD7NQ5OJG.jpeg
    vCD7NQ5OJG.jpeg
    443.9 KB · Views: 775
  • VXBS5uGTx8.jpeg
    VXBS5uGTx8.jpeg
    447.4 KB · Views: 817
  • 4Kwo7xiqWe.jpeg
    4Kwo7xiqWe.jpeg
    520.8 KB · Views: 791
  • D0i17TVsjb.jpeg
    D0i17TVsjb.jpeg
    583.4 KB · Views: 743
  • qwjMnYk1EW.jpeg
    qwjMnYk1EW.jpeg
    591.7 KB · Views: 781
  • BF0z8Z6a1L.jpeg
    BF0z8Z6a1L.jpeg
    574.3 KB · Views: 880

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
417
Points
63
Pěkné střípky! Ale proč přecházet z P2P --> amfetamin --> pervitin, když syntéza pervitinu přímo z P2P je snadná a výnosnější? Přijde mi to jako kroky navíc.
 

Dragovich

Turkey Dealer
Resident
Joined
Apr 30, 2022
Messages
14
Reaction score
148
Points
28
Dobrý den, Docx. methylamin je nutný pro vámi zmíněné kroky. Šel jsem touto cestou, protože možnosti v Turecku jsou omezené a nemám přístup k některým chemikáliím. Podělil jsem se o tyto kroky, protože jsem si myslel, že to bude užitečné pro ostatní chemiky v Turecku.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,812
Points
113
Deals
1
Problémy s methylaminem
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
417
Points
63
Ok :). Metylamin si však poměrně snadno syntetizujete sami. Je to ale samozřejmě otázka rozsahu.
A také samozřejmě: děkujeme, že jste se podělili o své výsledky! ÚŽASNÉ střepy, jak jsem řekl. Jak dlouho trvala krystalizace a použil jsi nějaké speciální triky, abys jich dosáhl tak velkých? Kdykoli jsem takové střepy viděl, byl to isopropylbenzamin. Takže klobouk dolů!
 

madsci

Don't buy from me
Member
Joined
Aug 17, 2022
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Která rozpouštědla a podmínky jste použili?
Jak dlouho vám trvalo vypěstovat je do takové velikosti?
Jaký je bod tání krystalů?
 

Sabatier

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 10, 2022
Messages
6
Reaction score
9
Points
3
Skvělá práce! To jsou jedny z největších (nefalšovaných) krystalů, jaké jsem kdy viděl. Ano, podělte se, prosím, o to, jaká rozpouštědla a v jakém poměru byla při rekrystalizaci použita. Gratuluji k úspěchu a moc děkuji za sdílení!
 

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 29, 2022
Messages
164
Reaction score
160
Points
43
Pěkné tetování je to pravé? :D
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
134
Points
43
Stačí, když si to zjistíte sami :D
 

Hank Shrader

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 25, 2022
Messages
45
Reaction score
9
Points
8
Máte video/metodu, jak získat pervitin z p2p a metylaminu ?
 

madsci

Don't buy from me
Member
Joined
Aug 17, 2022
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
další otázka použil jste amfetamin z p2np přímo k výrobě pervitinu, nebo jste extrahoval d-amfetamin a pak převedl na pervitin? nebo jste d-meth oddělil později?
 

Dxrk

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 3, 2022
Messages
7
Reaction score
1
Points
1
Bylo by dobré, hledám to také
 
Top