Mefedron mi vyléčil deprese!

Anarchy Labz

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Apr 9, 2024
Messages
54
Reaction score
43
Points
18
Dobrý den, už 4 roky trpím depresemi, od té doby, co jsem začal covid, jsem se izoloval a ztratil jsem spoustu přátel a ztratil jsem své sociální dovednosti. Zkoušela jsem užívat všechna antidepresiva na světě a žádné z nich mi nepomohlo. Nedávno jsem měl flám mefedronu, kde jsem si vzal asi 100-200 mg mefedronu každý den po dobu 2 týdnů. Poté byla moje deprese vyléčena, cítím se nejlépe, jak jsem se kdy cítil. Získal jsem zpět celou svou osobnost a vše, co jsem ztratil. Nejsem si jistý, jak se to stalo, ale navždy budu vděčný 4-MMC za to, že mě zachránil.
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
216
Reaction score
223
Points
43
Je mi líto, že jste se potýkala s depresemi, ale jsem ráda, že se cítíte lépe. Chtěl bych však poskytnout několik kritických souvislostí týkajících se vašeho nedávného užívání mefedronu. A to ani ne pro váš konkrétní případ, protože neznám mnoho údajů z pozadí. Ale pro ty, kteří si to přečtou a mohli by si myslet, že mefedron lze použít jako lék.

I když je pochopitelné, že pozitivní změna, kterou jste zažili, je pro vás hluboká, užívání mefedronu nebo podobných látek jako způsob samoléčby deprese může být riskantní a účinky, které v současné době zažíváte, mohou být dočasné nebo mohou mít dlouhodobé následky.

Mefedron ovlivňuje uvolňování neurotransmiterů, jako je serotonin, dopamin a noradrenalin - chemických látek v mozku, které ovlivňují náladu, energii a potěšení. Tento náhlý vzestup může vyvolat dočasné pocity euforie, lepší sociální propojení a snížení depresivních příznaků, což může vysvětlovat, proč se právě teď cítíte mnohem lépe.

Dlouhodobé užívání mefedronu však může vést k vyčerpání těchto neurotransmiterů, protože mozek se snaží obnovit rovnováhu. To často vede k fázi "crashe" nebo "sestupu", která může být doprovázena silnou depresí, úzkostí a nestabilitou nálad.

Úleva, kterou pociťujete, může být dočasná vzhledem k povaze vlivu mefedronu na mozek. Po stimulačním opojení uživatelé často zažívají krátké okno zvýšené nálady, protože jejich mozek kompenzuje úbytek neurotransmiterů, ale jakmile tento účinek odezní, mohou se příznaky deprese nebo úzkosti vrátit, často intenzivněji.

Chápu frustraci z neúspěšného zkoušení více antidepresiv. Deprese může být vůči léčbě velmi odolná a není neobvyklé, že se jedinci cítí tradičními přístupy rozčarováni. Existují však alternativní léčby a přístupy k životnímu stylu, které mohou být trvalejší a méně škodlivé než mefedron, jako např:
  • Terapie: Kognitivně-behaviorální terapie (KBT), kognitivní terapie založená na všímavosti nebo psychodynamická terapie mohou pomoci řešit některé základní problémy, na které se samotné léky nemusí zaměřit.
  • Životní styl: Je prokázáno, že pravidelné cvičení, strukturovaná sociální interakce a postupy zaměřené na všímavost mají pozitivní vliv na náladu.
  • Nové přístupy: V léčbě deprese rezistentní na léčbu se stále více prosazují léčebné postupy, jako je terapie ketaminem nebo psilocybinem pod lékařským dohledem. Tyto látky působí jinak než tradiční antidepresiva a mohou nabídnout kontrolovanější a te*****utickou cestu k úlevě.
Vzhledem k tomu, jak se nyní cítíte, by mohlo být užitečné promluvit si o svých zkušenostech s odborníkem na duševní zdraví. Ačkoli může být lákavé pokračovat v užívání, te*****ut nebo psychiatr vám může pomoci vypracovat bezpečnější a dlouhodobý plán zvládání deprese a zachování pozitivních aspektů, které jste znovu objevili. Vyplatí se využít tohoto okamžiku a přejít k dlouhodobé strategii.
 

Anarchy Labz

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Apr 9, 2024
Messages
54
Reaction score
43
Points
18
Děkujeme za vaši odpověď! Neříkám, že mefedron sám o sobě vyléčil mé deprese, ale zvýšená společenskost a hovornost z něj mi pomohla získat zpět svou osobnost a sebevědomí. Také jsem znovu získal kontakty s mnoha přáteli a rodinou.
 

marekzmarek

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Mar 18, 2024
Messages
54
Reaction score
42
Points
18
Deals
14
Je to jen na chvíli. Určitě je to nyní maskovaná deprese. Přečtěte si pozorně, co vám napsal Paracelsus. Pokud nechcete navštívit odborníka, depresi nevyléčíte.
 

Anarchy Labz

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Apr 9, 2024
Messages
54
Reaction score
43
Points
18
Chápu, co se snažíte říct, i když zlepšení nálady může být dočasné, skutečnost, že jsem se znovu spojil se svými přáteli a rodinou, je to, co mi skutečně zlepšilo náladu. Moje deprese byla způsobena mou izolací, takže mě to z ní vyvedlo. Neříkám, že nemám depresi, protože jsem v euforii z mefedronu, říkám, že zvýšená společenskost z mefedronu mi pomohla dostat se z izolace a tam mi pomohla s depresí. Říkám, že mefedron mi nepřímo pomohl, protože jsem díky němu znovu navázal vztahy. Omlouvám se, jestli to zní hrubě nebo tak něco, angličtina není můj rodný jazyk. Také jsem vyzkoušel nespočet léků a terapií, abych napravil svou depresi a sociální úzkost, a nic nepomohlo, takže jsem vděčný, že mi to pomohlo, i když to nepomohlo přímo, ale místo toho mi jen dalo impuls k tomu, abych sám vyřešil své problémy.
 
Last edited:

PharmacopeiaLabs

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 27, 2023
Messages
26
Reaction score
16
Points
3
mám podobnou zkušenost, rutina a komfortní zóna vás opravdu mohou učinit "alergickými" na nové zážitky nebo pocit, že máte smysl, droga, která způsobí, že se zajímáte i o ty nejmenší a nedůležité věci, nebo vám připomene, jaký je to pocit dětské euforie, by podle mého skromného názoru mohla v některých případech dysforie udělat své, samozřejmě ne dočasným zvýšením serotoninu a dopaminu, ale myšlenkovými procesy provedenými v době užívání, které by mohly vést v psychologický průlom.

závěrem: euforie je dočasná, a pokud se jí člověk nadměrně opájí, nesmírně škodlivá, nicméně myšlenkové procesy, které se díky neobvykle silnější, ale dočasné nervové aktivaci usnadní, mohou, pokud je člověk ochoten na sobě pracovat a ne se jen bezmyšlenkovitě živit euforií, pomoci člověku přehodnotit jeho problémy jiným způsobem, koneckonců to, co duše někdy potřebuje, je prostě si užívat, že žije.
 
Top