MDPV nejlepší ROA

NinjaFlakkaZombie

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 11, 2023
Messages
22
Reaction score
43
Points
13
Ahoj,

Nedávno jsem si pořídil nějaký MDPV. Poté, co jsem se právě seznámil s 2ith pyros, když alfa pvp byla na vrcholu. Jeho popularita mě zajímá jako nejlepší cesta. Používal jsem rád high pokud IV a pvp tak jsem zvědavý.. to vape dobře.nebo bych měl přeskočit, že úplně a jít rovnou na jehlu?
 

Aaron

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 22, 2023
Messages
13
Reaction score
12
Points
3
To je opravdu snadná otázka.
Existuje pouze JEDEN
Existuje pouze jeden ROA pro všechny pyrotechniky: Vaping.
Všechno ostatní je zbytečné.
 
  • Like
Reactions: vis

NinjaFlakkaZombie

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 11, 2023
Messages
22
Reaction score
43
Points
13
Opravdu? pv se zdá být v prášku. ale jo, byl jsem s tebou na 100 procent, dokud se to neposralo a já se nerozhodl zkusit jehlu WOW.
 
View previous replies…

Aaron

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 22, 2023
Messages
13
Reaction score
12
Points
3
V čem přesně spočívá problém s práškem a vapováním?
Pokud znáte techniku (pohyb skla), můžete vapovat velmi dobře.

Jehla je nebezpečnější, vytváří větší škody a pro pyrotechniky nepřináší žádný větší fofr atd.
 
View previous replies…

NinjaFlakkaZombie

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 11, 2023
Messages
22
Reaction score
43
Points
13
Myslíte si, že?. iv'ed alfa pvp a ačkoli mám rád tuto roa, můžete cítit, jak pálí vaše viens a im jistý, že je mnohem toxičtější. Ale souhlasím s tím, že vaping je mnohem více nutkavý. Alespoň můžu odložit jehlu na 4 až 6 hodin mezi tím. Nešel bych tak daleko, abych řekl, že je to bezpečný roa... přiznejme si, že neexistuje způsob, jak konzumovat tohle svinstvo bezpečným způsobem... je to o snižování škod.
 
  • Like
Reactions: vis

NotAsImmortalAsBelieved

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 3, 2023
Messages
7
Reaction score
2
Points
3
Máte naprostou pravdu, neexistuje způsob, jak používat pyro bezpečným způsobem, i já jsem pro snižování škod.
To, na co jsem se snažil poukázat, je, že vapování/kouření je škodlivější nejen proto, že je to nutkavé - zkurví to ur plíce, zuby a hlavu atd. víc než šluk každých 4-6 hodin, ale také proto, že vapování vyžaduje dovednost, protože pokud se pvp nebo pihp atd. spálí nebo dokonce přehřeje, může se to velmi rychle strašně pokazit.
Viděl jsem bandu mladých "pohodářů" v totální psychóze jen proto, že si mysleli, že to umí líp, dávám to za vinu jejich nedostatečně vyvinutému pudu sebezáchovy....
Ne každý má takového "mentora" jako já, který by jim řekl, aby se vykašlali na tryskové zapalovače/hořáky, jinak jejich pyrotechnická kariéra nebude mít dlouhého trvání...

Vždycky mě zajímalo, jaké to je IV a-pvp... kdysi dávno, před loooooooooooodně dlouhou dobou, jsem IVoval pervitin a od té doby jsem nezažil nic, s čím bych to mohl srovnat. Možná teď, když píšu tenhle příspěvek, bych mohl nasbírat nějaké zážitky, které by se tomu rushi mohly podobat, kdyby se daly dohromady.

Btw měl jsem rád šňupání malinkých kousků pvp mezi dýmkami, protože to vytvářelo časové mezery mezi dýmkami, tudíž bylo dosaženo slušného rushe z vapování:)
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
127
Reaction score
71
Points
28
3 lze ji naprosto zodpovědně používat ve skutečnosti to tak trochu nutí i jednu kvůli nulové návratnosti aby se vyrobilo více dopaminu a pak se zablokovalo zpětné vychytávání trvá nějakou dobu nedostatek informací o této sloučenině je jediná věc, která je na ní špatná a kdo by mohl říct, že sloučeninu nelze zodpovědně používat říká se tomu teď si to řekněte, pokud neposloucháte, pak jste to možná vy, kdo má problém
 

NinjaFlakkaZombie

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 11, 2023
Messages
22
Reaction score
43
Points
13
Nechci to prodávat jako dobrý nápad a ano, je to neuvěřitelně destruktivní a opravdu to nedoporučuji, ale co se týče vaší poznámky o spěchu. (Moje zkušenost je s a-pvp a několika dalšími pyros) podobně jako kokain je spěch nejen intenzivnější, ale téměř se přeměnil na jiný intenzivnější high. Je to velmi destruktivní tho
 
  • Like
Reactions: vis

NinjaFlakkaZombie

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 11, 2023
Messages
22
Reaction score
43
Points
13
Chci také upozornit, že lidé, které jsem heroinem z nějakého důvodu, to nejsou nutkavé drogy. Kokain a pyro z vás udělají za necelý den karambol kvůli tomu pocitu, že nikdy nebudete spokojeni. Spíš mě zajímají lidi, kteří už tuhle cestu a vaping vyzkoušeli nebo jestli je mdpv obecně těžší vspe nebo má jinou rou než klasický pyros jako a-pvp. Je to drahé a nechci plýtvat.
 
  • Like
Reactions: vis

petemall

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 8, 2023
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Ahoj, mohl bys prosím dm o, kde bych mohl také nějaké najít?
 

petemall

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 8, 2023
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Odpovědí je intramuskulární injekce. Ano, kluci, věřte tomu nebo ne, je to nejlepší ROA pro pyrotechniky. Nejlepší účinky a téměř neexistující vedlejší účinky
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
127
Reaction score
71
Points
28
Stejně jako já jsem mxe ahhhh statický a ten téměř oh *****, který nikdy nepřijde.

Iv 20mg mdpv je druhá nejvíc euforizující látka všech dob imo jen si dejte pozor na dávku vyšší dávky nejsou zábavné bezpečné nemají ani vliv na délku im blábolím ale úplně zničí touhu po rychlosti

Dva centy
 

ElFakkquito631

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 3, 2024
Messages
11
Reaction score
10
Points
3
Většina pyros je skvělá v džusech pro vape s nulovým obsahem niklu a v dobrém mod tanku. Je to snadné a účinné. Ušetříte spoustu produktu a ještě vás to strhne.
Meth pipes jsou dobré, ale raději používám divine tribe v4 určený pro vosk, ale je to super, protože můžete použít hydro whip a připojit ho k suchému bongu. Dělám to tak, abych si mohl připravit monstrózní hity. Mám pocit, že voda pohlcuje pyro, takže ji nepoužívám.
Boofing je blízký i.v.
I.V. je král. Když máš čistej synťák jako ten ve Španělsku od s.i. před lety, kterej ti nekurvil žíly, ale ostatní synťáky by mi to pěkně posraly. A-pihp a aphp mi vypálily žíly. Už nebudu i.v.. Ale ten rush je mnohem lepší než nejlepší koks, je to úžasný a jestli se apvp někdy vrátí nebo přijdu na to, jak ho vyrobit, půjdu na nejdelší binge ever lol a koupím si tolik, kolik si budu moct dovolit.
 

biotechwix

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 1, 2023
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Dříve jsem dělal hodně pevee, zejména když jsem byl právník, a mohu potvrdit, že freebasing je pro pevee nejlepší.
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
127
Reaction score
71
Points
28
40mg Iv 20mg mxe dopamine tsunami
 
Top