Question MDP2NP na MDMA, je to možné?

jjtr813

Don't buy from me
New Member
Joined
May 10, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
HI,
Mám 1-(3,4-methylendioxyfenyl)-2-nitroprop-1-en a LAH.

Vím, že existuje cesta 100 MDA Shulgin.

Díky
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
531
Reaction score
287
Points
63
Jen to není nejefektivnější způsob... i když je to možné, osobně bych si MDA užil, protože v závěrečném kroku monometylace lze očekávat značné ztráty. MDP2NP lze také převést na MDP2P a poté podrobit reduktivní aminy s methylaminem, ale nemám představu o výhodnosti této metody, protože keton je dost citlivý a musí se skladovat v mrazáku po co nejkratší dobu.
 

loadingST

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
Sep 10, 2023
Messages
99
Reaction score
66
Points
18
Vždycky mě zajímalo, jak vy získáváte piperonal, možná piperonil alkohol ozonolisis kdo ví, kdyby někdo dal piperonal ke koupi, vzal bych si trochu i kvůli zápachu ha
 

CCL4 huffer

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 19, 2024
Messages
73
Reaction score
26
Points
18
Stačí udělat ozonolýzu na piperin witch u můžete extrahovat z blackpeppers, pokud máte čas, nebo prostě koupit jako pepřový extrakt.
Myslím, že existoval také způsob, jak přejít od vanilinu k protokatechovému aldehydu a pak k piperonu.
 

loadingST

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
Sep 10, 2023
Messages
99
Reaction score
66
Points
18
Existuje pmk glycidate my frend ale jen jsem zmínil, že bych si mohl koupit piperonal, kdyby byl acessabill
 

CCL4 huffer

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 19, 2024
Messages
73
Reaction score
26
Points
18
Vím, že jste se ptali, jak ji můžete získat, a já jsem vám na vaši otázku odpověděl fin.
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
468
Reaction score
239
Points
43
Deals
1
Kyselina octová, urotropin, piperonylchlorid získáte asi 30 g piperonalu o čistotě 96 %.
 
Top