Question Legální bylinky vás zfetují?

nakaramu

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 20, 2024
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Ahoj, hledám legální rostliny, které mě sjednotí. Používala jsem catnip jako čaj a opravdu mě uspával a uklidňoval. Znáte nějaké další psychedelické byliny nebo směsi? Prosím o snadný přístup. Byl bych vám velmi vděčný, kdybyste mi s tím pomohli.
 

nakaramu

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 20, 2024
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Děkuji za návrh, ale není to pro mě snadno dostupné. Můžete mi doporučit něco, co snadno najdu v herbářích?
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
529
Reaction score
247
Points
43
Kratom, kanna a fenibut jsou na mnoha místech legální a mohou vás sjet
 

kotkata

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
May 27, 2023
Messages
17
Reaction score
14
Points
3
Muškátový oříšek - snězte 1 nebo 2 balení; počkejte několik hodin a kouzlo začne. Stoprocentně legální příchuť
 

nakaramu

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 20, 2024
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Hodně jsem to zkoumal, ale vedlejší účinky, jako je zvracení a bolesti břicha, jsou při užívání pouze muškátového oříšku poměrně vysoké. Máte na to nějaký předpis?
 

kotkata

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
May 27, 2023
Messages
17
Reaction score
14
Points
3
Muškátový oříšek snězte s něčím vydatným a zapijte vodou. Riziko zvracení a bolesti břicha je tu vždy, ale zdá se, že slábne. Docela snový nebo triphotický stav - mírný a zábavný.

P.S. Neudělal jsem to od svých 16 let a bylo to jen jednou nebo dvakrát.
 

Anarchy Labz

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Apr 9, 2024
Messages
54
Reaction score
43
Points
18
Kombinace modrého lotosu, kozlíkového čaje a čaje z mučenky by vám mohla přinést určité účinky. Pila jsem ho, a i když mě nezfetuje, strašně mě uvolňuje, také někteří lidé uvádějí psychedelické účinky této kombinace modrého lotosu a mučenky, zejména ve směsi s konopím.
 

nakaramu

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 20, 2024
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Děkujeme. Pokusím se o to. Kolik gramů těchto 3 bylin mám přidat? Máte nějaké návrhy?
 

Anarchy Labz

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Apr 9, 2024
Messages
54
Reaction score
43
Points
18
Pro dosažení nejlepších účinků můžete použít od 3-5 g každého z nich. Můžete také vyzkoušet kouření modrého lotosu a mučenky.
 

marekzmarek

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Mar 18, 2024
Messages
53
Reaction score
41
Points
18
Deals
15
nevím, kde žiješ, bratře, ale vyhledej si datura stramonium nebo artemisia absynthum. potřebují speciální péči/termíny, aby se správně používaly, ale první z nich tě vezme hodně vysoko o_O ale nezapomeň se vrátit. ;)
 

nakaramu

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 20, 2024
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Děkujeme za podnět. K artemisia absinthium mám snadný přístup. Existuje na něj nějaký recept? Mohu ho pít jako čaj? Co doporučujete?
 

Nmakc

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 9, 2024
Messages
30
Reaction score
12
Points
8
Nepokoušejte se datura hehe
 
Top