Otázky týkající se syntézy PMK/MDP2P ve velkém měřítku

msi

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 12, 2022
Messages
4
Reaction score
2
Points
3
Podle mých omezených znalostí existují dva nejlepší způsoby, jak vytvořit PMK/MDP2P: (pro výrobu MDMA).
Jeden s použitím safrolu a druhý s použitím glycidátu PMK a kyseliny chlorovodíkové (myslím).


1. Zná někdo nějaký dobrý návod na obě reakce?
2. Mám pravdu, když řeknu, že metoda s glycidátem PMK vytváří racemický MDP2P? Pokud ano, jak ho mohu přeměnit na běžný MDP2P
3. Zná někdo nějaké dobré dodavatele/místa, kde se dají sehnat chemikálie potřebné pro velkoobjemovou reakci?

Díky!
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,047
Points
93
Glycidát jednodušší
Existuje několik cest, budeme vycházet z dostupnosti činidel ve vašem regionu
Všechny varianty racemátu
Pokud je na začátku glycidát, můžeme se pokusit pomoci. Napište do PM
 

artificialmango

Don't buy from me
Member
Joined
Apr 9, 2022
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Velmi by mě zajímala stejná rada, mohla bych vám napsat do PM?
 

HCL

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 6, 2022
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
Stejně

Může někdo zveřejnit nějaké dobré dodavatele pmk glycidátu?
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,047
Points
93
Vytvoření tiketu
 
  • Like
Reactions: HCL

Gus_Fring

Don't buy from me
New Member
Joined
May 24, 2022
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Takže... zdá se, že mám stejný problém jako mnoho lidí... nový ETHYL GLY je těžké získat správné výsledky... mám stejný problém jako ostatní příspěvky zde, tento hnědý hustý olej, který vypadá velmi špinavý... recept jsem následoval:

-MIX 1,4 LT vody a 240 g NaOH a 1 kg ethylgly-pmk při 80º po dobu jedné hodiny.
- přidat 650 g HCL při 80º a míchat hodinu (není to příliš mnoho HCL?).
-poté oddělovač
-poté promytí solným roztokem + 2x promytí vodou
-separátor
-poté vakuová destilace (ještě jsem ji nedokončil, protože jsem si nebyl jistý, zda je vše v pořádku).
-poté oddělovač , to kvůli odstranění kyselosti (proč...už jsem udělal solanku.... nevím).
-poté opět 500 ml vody a separátor.
-vakuová destilace, dokud nezmizí všechna voda
-voila


Tohle je recept, který jsem měla od svého prodejce pmk... ale když jsem se zeptala na nějaké nejasné detaily , nevěděl...prostě to prodal.

Takže moje otázky zde:

Jaké jsou návrhy na všechny kroky, jako jsou teploty, časy a další rady?
Dočetl jsem se tu, že se má hcl přidávat při stejné teplotě jako v prvním kroku, může to být klíč k získání čirého oleje?

tnx lidi
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,047
Points
93
Zkuste začít reakci s hydroxidem sodným při teplotě 20-21*C a přidejte čas až 12 hodin.
 

Mikrobiome

Don't buy from me
New Member
Joined
May 10, 2022
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
Který čas? Čas míchání s hydroxidem, čas míchání s hcl, nebo jaký?
 

artificialmango

Don't buy from me
Member
Joined
Apr 9, 2022
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Snažil jsem se vám napsat PM s několika dost kritickými otázkami, ale už několik týdnů se mi neozýváte... Existuje nějaký jiný způsob, jak vás nebo jiné odborníky přímo kontaktovat? Existuje postup, který jsem si zmapoval, a rád bych ho nechal ověřit zkušenýma očima, pokud je to možné.
 

Selassi

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 10, 2022
Messages
102
Reaction score
53
Points
28
Můžete to zkusit napsat sem, vsadím se, že se tu najde pár lidí s xp v tomto oboru...
 

Honolulu98

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2021
Messages
61
Reaction score
44
Points
18
Možná bychom potřebovali video o tom, jak syntetizovat nový čínský PMK na MDMA, to by vyřešilo mnoho pochybností.

Mě by k tomu povzbudilo, kdyby mi to někdo ukázal krok za krokem, mám 1 kg PMK od ledna a je netknutý.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,047
Points
93
Jednoduchá reakce. Problémem jsou suroviny.
Číslo CAS látky, v PM, aby zde nedošlo k záplavě. Pokud to uděláme, zveřejněte to zde.
 
Last edited by a moderator:

Honolulu98

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2021
Messages
61
Reaction score
44
Points
18

Číslo CAS látky, kterou mám k dispozici, je: 28578-16-7

Potřebné materiály seženu bez větších problémů, jsem dobrý ve vyhledávání.

Rád bych byl schopen poskytnout fóru nějakou pomoc týkající se této problematiky, o výrobě MDMA není nic jasného a nějaké fotografie/videa by komunitě prospěly. Nebo nějaký učitel, který by nás provedl krok za krokem a pak to zveřejnil na fóru. Doporučoval bych vám to zdokumentovat.
 

Darkie1990

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 20, 2022
Messages
3
Reaction score
6
Points
3
Takže dh2o s hydroxidem sodným smíchejte při 20*C a při této teplotě přidejte pmk glycidát? Pokud ano, zahříváte za těch 12 hodin na 80*C? Nebo to udržujete při 20*C po dobu 12 hodin?
 

callmecharlie

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
May 9, 2022
Messages
10
Reaction score
4
Points
3
Můj výklad z toho, co řekl William, je, že se má uchovávat při 20 stupních (pokojová teplota) po dobu 12 hodin. Takže ne, nezahřívejte.
 

IM BATMAN

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 4, 2022
Messages
65
Reaction score
9
Points
8
Ale tohle by mohlo fungovat možná pro staré pmk.... tenhle nový voskový materiál se nerozpustí při 20ªc.... IMO minimální teplota by měla být těsně nad bodem tání této látky... 33º ...jinak provedeme zmýdelnění nesprávně, aniž by se vosk roztavil, myslím.... mám pravdu?
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,047
Points
93
Čerstvě připravený vodný roztok zásady bude mít teplotu. Pokud jsme roztok ochladili, při nízké teplotě by měla reakce také proběhnout.
 

IM BATMAN

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 4, 2022
Messages
65
Reaction score
9
Points
8
ale problém je, že krátké zvýšení teploty dané NAOH nestačí na roztavení.... je to normálně velký a pevný kámen , a zapravení, že je to bolest... velmi dificult, protože se to všude lepí
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,047
Points
93
Lze provádět při jakékoli teplotě, počínaje pokojovou teplotou. Čím vyšší teplota, tím rychlejší reakce, ale také větší možnost vzniku vedlejších produktů.
 
Top