Question Italská místní část

HustlerFox

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 11, 2023
Messages
77
Reaction score
46
Points
18
Proč není k dispozici místní část v italianštině? Je možné ji vytvořit? Místní komunity mohou být v mrtvých bodech opravdu důležité. To vše má samozřejmě smysl pouze v případě, že o to má zájem slušný počet uživatelů. Prosím @heinsenberg dejte mi vědět a prosím italské uživatele, aby nám dali vědět. Díky všem.
 

ketamineleader

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 26, 2024
Messages
6
Reaction score
12
Points
3
Deals
3
Ano, před několika dny jsem si myslel totéž
chybí italština
každý týden zasíláme do itálie téměř polovina zákazníků jsou italové
 

HustlerFox

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 11, 2023
Messages
77
Reaction score
46
Points
18
@Fungo vypadá to, že jsme jediní dva zájemci ahahah, jsou i další možnosti, napište mi do dm, že něco potřebujete :)
 

donkaz

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 27, 2024
Messages
19
Reaction score
20
Points
13
Kapky Fead jsou problémem speciálně na jihu Itálie, nemůžete kapat pod zadek místnímu tlampačovi, pouze doručení domů je all'ospedale. Říkají: peníze jsou tvoje, takže můžeš koupit kdekoli, ale nemůžeš prodávat pod mou prdelí, nebo u r mrtvý jako mrtvý drop :)) jak víš, jestli je to místo volné nebo vlastněné? Takže potřebuješ ok od místního tlampače, abys neriskoval, to má taky cenu. Takže možná v jiných velkých městech na severu Itálie by to mohlo být možné, ale stále riskantní z mnoha jiných důvodů. Ciao
 

4synergy

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 15, 2024
Messages
12
Reaction score
12
Points
3
to je pravda, ale neplatí to pro látky, o jejichž existenci se v jižní Itálii neví, například "pervitin". místní pravidlo pro prodejce, které už neplatí od doby, kdy se látky prodávají na Telegramu, si zákazník může svobodně vybrat, kam půjde. samozřejmě to absolutně neplatí pro kokain
 

donkaz

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 27, 2024
Messages
19
Reaction score
20
Points
13
Doufám, že vědí, co sbíráte, jinak jak ti abbassi a 90 gradi per prenderla t'inculano, mai raccogliere a 90°!!! ;))
 

donkaz

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 27, 2024
Messages
19
Reaction score
20
Points
13
No mrtvé kapky jsou nyní skutečné a my jsme první v itálii, kdo to udělal.
Jako první jsem sbíral mrtvou kapku! to si zaslouží odměnu! a taky jsem vynalezl létající kapku! Ahahahaah
 

HustlerFox

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 11, 2023
Messages
77
Reaction score
46
Points
18
@HEISENBERG zjistili jsme, že je zde několik italských členů, můžeme mít ve fóru naši místní sekci, kde bychom mohli vytvořit naši komunitu? bude to zajímavé a produktivní, mohu snadno být moderátorem, pokud to bude třeba. Máme o to opravdu zájem, dejte vědět. Pokud chcete, můžeme o tom diskutovat v pm
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,648
Solutions
2
Reaction score
1,742
Points
113
Deals
666
Abychom mohli vytvořit italskou sekci fóra, potřebujeme nejprve provést průzkum italského trhu s léčivy. Ten měl napsat @donkaz, ale zatím se mu to nepodařilo.
 

donkaz

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 27, 2024
Messages
19
Reaction score
20
Points
13
Ano, jsem schopen porozumět, ale řekl jsem, že nemohu sloučit 2 parte, protože vypršela zkušební verze adobe premium. Další 2 zprávy jsou od gov, které jsem přeložil do angličtiny, a pokud nemáte zájem o to, jak policie organizuje a další podrobnosti, pak poslední 2 odkazy prostě ignorujte. Pak někdo může stáhnout první odkaz a sloučit 2 parte a nahrát je znovu. Nebudu platit 75 € jen za sloučení 2 pdf do 1. Díky za pochopení, omlouvám se.
 

HustlerFox

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 11, 2023
Messages
77
Reaction score
46
Points
18
@HEISENBERG ok díky! Pokusíme se společně vytvořit dobrý výzkum pro to, abychom měli naši sekci :)
 

donkaz

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 27, 2024
Messages
19
Reaction score
20
Points
13
JUfNQLDoiY
Nahrál jsem jej již během 1 týdne, jak jsem byl požádán, ale odkaz po 1 týdnu na cloudu vypršel. Nyní jsem jej nahrál znovu.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,648
Solutions
2
Reaction score
1,742
Points
113
Deals
666
Četli jste mou odpověď? Nepotřebuji tři dokumenty, potřebuji jeden výzkum, jehož požadavky jsou popsány v příslušném vlákně.
 
Top