Question Je při destilaci vodní parou nutné neustálé míchání?

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
83
Solutions
2
Reaction score
11
Points
8
Je při destilaci vodní parou nutné neustálé míchání? Thx ansver
 
Solution
I use a double jacketed reactor. with cooling equipment. top mixer. I'm just a beginner, I'm doing my third synthesis. p2np, nabh4, cucl2 route . I want to make oil

Pervitin

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 26, 2022
Messages
27
Reaction score
3
Points
3
Vaše otázka je poněkud nepřesná. Zatímco však probíhá destilace, zabraňuje nebezpečným prodlevám varu.
 

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
83
Solutions
2
Reaction score
11
Points
8
Je dobré, když to smíchám? 100 otáček za minutu. angličtina je špatná omlouvám se
 

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
83
Solutions
2
Reaction score
11
Points
8
Ale já jsem bezradný 😄, takže míchání je v pořádku. Nebyl jsem si jistý, ale díky za odpověď. Já to míchám 😄
 

Pervitin

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 26, 2022
Messages
27
Reaction score
3
Points
3
To je těžké říci bez znalosti vašeho nastavení, záleží na druhu míchadla. Ale myslím, že vidíte, zda se vše pravděpodobně pohybuje.
 

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
83
Solutions
2
Reaction score
11
Points
8
Používám dvouplášťový reaktor. s chladicím zařízením. horní míchačka. Jsem teprve začátečník, dělám třetí syntézu. p2np, nabh4, cucl2 cesta . Chci vyrobit olej
 
Solution

Pervitin

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 26, 2022
Messages
27
Reaction score
3
Points
3
Nejsem odborník, ale řekl bych, že byste si měli koupit menší rotační baňku kvůli ztrátám v takto velkých reaktorech.
 

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
83
Solutions
2
Reaction score
11
Points
8
Konečně se mi podařilo vyrobit a-olej. napotřetí se to podařilo. Jsem naprostý amatér. Nyní připravuji trasu 1 kg p2np. Za pár hodin zveřejním obrázky. Budu moc rád, pokud někdo bude potřebovat pomoc, rád pomůžu se syntézou oleje. Můžu to vysvětlit amatérsky. 😀
 
Top