Je bitcoin nadhodnocený?

kpach

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 26, 2023
Messages
60
Reaction score
37
Points
18
Když vidíte, jak se všechny ty míchačky zavírají, jak se kyberzločinci nechávají chytit, když se snaží proměnit svou kryptoměnu v reálná aktiva,... podle mě je to proto, že Bitcoin je veřejný a lze ho zpětně dohledat.

Proč se sakra pořád tak hojně používá a tolik se cení?
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
156
Points
43
Nevím, proč lidé používají podivné kryptomixery provozované zločinci, když stačí použít něco jako godex.io.
 

kpach

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 26, 2023
Messages
60
Reaction score
37
Points
18
Burzy mohou obchod zablokovat, pokud vklad přišel z adresy na černé listině, Bitcoin je v tomto případě stále problém.
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
205
Reaction score
144
Points
43
Deals
15
S XVG mám velmi dobré zkušenosti, je mnohem rychlejší než XMR, ale trhy se stále drží BTC
 

kpach

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 26, 2023
Messages
60
Reaction score
37
Points
18
> Měna Verge (XVG) má transparentní účetní knihu, která umožňuje komukoli nahlížet do všech jejích transakcí.

Takže je lze sledovat i při směně měny za aktiva v reálném světě.
 

minnimus

Don't buy from me
Member
Joined
Nov 24, 2023
Messages
2
Reaction score
2
Points
1
Dvě odpovědi na vaše otázky
"Je bitcoin nadhodnocený?"

Podle mého názoru NENÍ podhodnocený, pokud vůbec.

Je v jeho "designu", aby ze své podstaty stoupal v hodnotě a nemůže být nikdy nadhodnocený kvůli mnoha faktorům
Jako např.
Reverse inflammation.....

A co se týče anonymních peněz, předpovídám, že XRP nebo Monero bude křičet nahoru v hodnotě a je vlastně 🤔 grait investice (Pokud jsem pravdivý věštec.) Říkám, že cena Monero vyletí na minimálně nízké 10k USD a Bitcoin bude matk 180-300k usd, než se nadějete, nebo během 4-5let.

Ve své předpovědi se již několik let nemýlím, co se týče vzestupů a pádů hodnoty BTC.

Uvidíte, používám být horník a měl jsem jako dosen ASIC pracuje pro mě 24/7 na 256SHA algo po dobu 3 let. Zaplatil jsem až 6500usd v elektřině za něco jako 2 měsíce, stále to platilo z nebo dokud můj coldwallet "zamrzl" a můj účet Binance byl hacknut a já jsem byl uzamčen z něj s FIDO2 (Yubikey), takže v podstatě neotřesitelné, pokud nejste cíleně zaměřeny

Důvěřujte mi plz a USE si peníze teď, když můžete, nezabývejte se příliš na to, že je to jen peníze 💰 🤑
U může moustofthetime dělat to iEASY


MONERO
 

yuki

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Dec 9, 2023
Messages
1
Reaction score
2
Points
3
Perspektiva Bitcoin nebyl navržen soukromí a anonymity , to bylo pravděpodobnější, že se glitched z centrální banky a udržení tam vlastní aktivum a aby to hodnotu od sebe a to mají oficiální zásoby nastavit, které jsou omezené, takže hráč může přidat větší hodnotu v něm však Monero je oficiální zásoba je stanovena na 18 400 000 XMR. , Celková emise poté není omezena. Po dosažení celkové emise je poté každé dvě minuty konstantně emitováno 0,3 XMR pod názvem "emise z chvostu". Důvodem tohoto systému je poskytnout lidem kromě provize po skončení kompenzace za těžbu také motivaci k udržování blockchainu.

Bitcoin a Moreno mají odlišný koncept a odlišnou celkovou nabídku ze strany ekosystému.
Jeden je více zaměřen na soukromí a druhý na ukládání hodnoty.
Nemyslím si, že bitcoin byly nadhodnoceny , proč Black-rock a další velké operace jsou tak posedlí Bitcoin?
Chtějí manipulovat s trhem a získat kontrolu nad ekosystémem.
 
Top