Question Uvnitř kruhu léků?

dickbrewer

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Jul 22, 2024
Messages
4
Reaction score
3
Points
3
Dobrý den, zajímalo by mě, jestli je lepší být osobně zapojen do místního drogového kruhu, kde byste mohli bezpečně nakupovat drogy bez jakéhokoli podezření z trestné činnosti. nebo by bylo lepší mít možnost nakupovat drogy online a dělat to ve svém soukromí?
podle mě to dává smysl, pokud jste funkční narkoman, asi se nechcete stýkat s těmi, kteří vám mohou kdykoli cokoli sehnat. možná se mýlím nebo jsem jiný. ale podle mých osobních zkušeností. pokud se snažíte držet při zemi a nikdy neokrádáte ani neubližujete ostatním, zákon vás bude sledovat desetkrát víc.
 

dickbrewer

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Jul 22, 2024
Messages
4
Reaction score
3
Points
3
Chápu, že by řekli, že se mýlíte, protože přispíváte k dealerům a celkovému "drogovému problému", já bych musel říct, že plýtváte prostředky na boj s vlastní vládou, místo abyste pomáhali svým lidem
 

berrek

Don't buy from me
New Member
Language
🇵🇱
Joined
Oct 4, 2024
Messages
0
Reaction score
0
Points
3
Deleted

Interpol

Buying through escrow
New seller
Language
🇩🇪
Joined
Oct 1, 2024
Messages
21
Reaction score
7
Points
3
Nejlepším způsobem je vždy nákup na internetu. Musíte si dát pozor, abyste měli dobré anonymní připojení a abyste měli anonymní kapku, kde si objednáte ur léky.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
529
Reaction score
246
Points
43
Myslím, že je bezpečnější nejednat s lidmi z IRL. Můj názor však
 

JaanTaan1738

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 26, 2024
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Nastavení se na online dodavatele, který je spolehlivý, je nejdůležitější, jakmile si zajistíte, že nebudete muset být závislí na místních "skupinách", které mají vaše zásoby
 
Top