Question Objednala jsem si 3 g afghanu 4 a dostala jsem černé lepkavé kameny.

Josiesgone

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 29, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Objednané 4g afghan 4 dostal tento. Prodejce tvrdí, že se k němu dostala příroda a zčernal kvůli vlhkosti nebo něčemu podobnému. Každý 4. heroin, který jsem dostal, nikdy nebyl černý nebo lepkavý. Můžu z toho nějak udělat skutečný opálený afghan 4? Nebo je to ztracený případ a prodejce lhal a poslal mi BTH?
Df0q7QBOR3
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
89
Reaction score
68
Points
18
Deals
19
To vypadá, že by to mohlo být možná kouřové, není to číslo 4 jako žádné, které jsem kdy viděll, Kdyby to byl skutečný dehet, řekl bych, že uděláte starý trik s protřepáním a rozdrcením, kdy to dáte do lahvičky od pilulek s niklákem a penízem (říkám obojí, protože si nepamatuji, který přesně), pak do lahvičky s nimi dáte dehet a trochu prášku do pečiva (NE SODA), jako asi 1-2 lžičky na gram, takže vůbec ne moc, a pak to pár minut protřepáváte. Pak to dejte na 10 minut do mrazáku, pak to znovu protřepejte a rozpadne se to na malé téměř práškové kousky, které se dají šňupat. Nesnáším dehet, a protože nepoužívám kapačky, tak to dělám, když najdu jen dehet, ale tenhle materiál vypadá tvrdší než dehet, který obvykle vidím. Přemýšlím, jestli se to nedá kouřit jako opium. Který z nich jste si vyžádal v objednávce? Gun powder nebo Afghan? Dostal jsem G Afghan pro kamaráda a měl nějaké malé kousky smíchané s tan poweder, ale nebyly nic takového, a potence byla také docela dobrá. Viděl jsem lidi, co míchali černou, opálenou a trochu bílé v takovém mini mixéru a říkali tomu sušenky a smetana, věci byly ohnivé, ale nejlíp to fungovalo s IV.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,505
Solutions
4
Reaction score
1,040
Points
113
Deals
1
Nevím, proč sis s ní zase zahrával. NEVÍM, PROČ si s tebou zase zahrávala. Ani jeden z vás není moc chytrý, ale dobírat si dívku se speciálními potřebami je dost podlé. Ani jeden z vás se nepoučil napoprvé. Od celé věci si mnu ruce. Dva hrášky v lusku. Kdybys mi řekla "jdi do prdele se svou mrtvou sestrou" a pak si chtěla něco koupit, vysrala bych se do pytlíku od sandálů a poslala ti ho. Ne, tahle zpráva to není, to je podruhé.
SEMkPb1u0g
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
193
Reaction score
84
Points
28
Deals
9
Představte si, že to pple neočekává...
 

Josiesgone

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 29, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Haha, nepoužíval jsem ji. Jeho obv H prostě není ten správný shit už jsem ho prodal. V podstatě se stalo to, že jsem se předtím omluvil za celou situaci, pak souhlasila, že mi znovu prodá, takže jsem od ní koupil a dostal to idk a idc lol
 
Top