Question Mám několik otázek týkajících se tajné syntézy amfetamin sulfátu.

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
52
Points
28
Ahoj všichni, jsem tu nový a jsem začátečník, takže mám pár hloupých otázek, nevím, jestli se jich někdo někdy ptal, ale každopádně začneme !

je lepší mít elrlenmeyer a ohřívat na plotně, nebo baňku s plochým dnem a ohřívat ve vodní lázni? Myslím, že baňka s plochým dnem je lepší, protože je tam větší kontakt při ohřevu než u erlenmeyeru, mám pravdu?

Tohle je moje "nastavení"
0IBA8uUNGW
Je dobrá takováto digestoř?


Opravdu potřebuji kondenzátor a další věci? Pokud je nebudu mít, můj výtěžek bude nižší, že?


Děkuji za odpovědi!
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,812
Points
113
Deals
1
Musíte používat pouze vodní lázeň, varná deska vám reakci a baňku zkazí.
Opravdu si myslíte, že ji používáme jen pro zábavu?
Přijdete o rozpouštědlo, vaše reakce se spálí a můžete se otrávit výpary rozpouštědla.
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
52
Points
28
Dobře, protože jsem viděl syntézu člověka, který použil varnou desku k syntéze sulfátového amfetaminu.

Ne, to si nemyslím, ptám se proto, že jsem slyšel, že to opravdu není nutné.

Moc nerozumím tomu, když myslíte "ztracené rozpouštědlo", ztracené rozpouštědlo zahříváním bez kondenzátoru? (a na výpary mám digestoř)

Pokud chcete, mohu zveřejnit syntézu sulfátového amf, kterou mám? Možná lépe porozumíte mým otázkám.
 
Last edited:

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,812
Points
113
Deals
1
Můžete si dělat, co chcete, ale jsem si jistý, že naše metoda je lepší a funguje dobře. Říkám vám to proto, abych vám pomohl s dobrou výtěžností a úspěchem. Jako vodní lázeň můžete použít pánev s vodou.
Přesně tak, zpětný chladič sbírá páry rozpouštědla a kondenzuje je zpět do reakční směsi.
Záleží na vás.
 

HairyPoppins

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
50
Reaction score
26
Points
18
Ahoj. dělal jsem to takhle dvakrát, poprvé to šlo dobře, podruhé to byla katastrofa. musíte použít správnou tloušťku a velikost fólie a nějaký druh kondenzátoru (já použil trychtýř s velkou kostkou ledu) Pokud se do toho chystáte, doporučuji začít reakci venku a po prudké fázi ji přenést zpět dovnitř nebo mít po ruce zásoby sody a rozlití. Nedostal jsem se ani k 70 % a ani to nebyl čistý haj! Správné vybavení je však mnohem více naplňující!
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
52
Points
28
Ahoj člověče, co myslíš tou katastrofou? Pro fólii mohu koupit hobliny ne? Dobře pro kondenzátor (není moc drahý) koupím ho, až budu mít nějaké peníze ahah

Humm ok, takže si musím koupit varnou desku, taková deska funguje? Pro začátek myslím
ZuFYSOqsbk


A když myslíš násilnou fázi, tak myslíš ten hliníkový amalgám s dusičnanem rtuťnatým ect?
 
Last edited:

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
512
Points
63
Deals
5
Pro čistší produkt potřebujete přinejmenším velmi dobrou acetonovou promývku, ideální je a/b čištění, destilace nebo něco podobného. já za sebe jdu na srážení s kyselinou l-vinnou, z vinanu udělám zase bázi a srážím sírou, vyjde super čistý.

On totiž při přidávání p2np sol. do hotového amalgámu vzniká velké množství tepla a také tepelná roztažnost, která může jít ven z vašeho kondenzátoru a všude na podlahu/v prostor. pokud je hliník příliš jemný, reakce je příliš prudká. podívejte se na pattonovo vlákno o izolaci d-amfetaminu, má tam část se sytézou touto cestou, je dobré se tím řídit.Navrhuje hliník namletý na kávovém mlýnku, s malými proužky i s 10 g riskujete sopku, pokud je fólie příliš tenká a krátká. ale uvidíte, vsadím se, že více než polovina lidí, kteří tuto syntézu dělají, měla alespoň jednou za sebou uprchlickou reakci.
Ta varná deska je fajn, není ideální, ale funguje, taky ji mám, musíš ji spárovat s teploměrem, abys měl správně vodní lázeň. ale ta sytéza s AlHg, kterou jsi zvolil, se dá udělat i bez ní, stačí vynechat reflux po přidání p2np, nechat to zreagovat a úplně vychladnout, sítko a jít dál, 60% výtěžek je takhle zaručeně možný.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
599
Points
93
Doporučuji nedělat to v kuchyni, pokud tam plánujete ještě někdy uvařit chutné jídlo.

Pořiďte si pracovní stůl, propper sklo a jiné zdroje ohřevu, než je vaše varná deska.

Kuchyň vypadá příliš pěkně na to, abyste ji zničili chemickou kontaminací.
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
52
Points
28
a/b purifikace? jsem začátečník, takže zkratky jako a/b , acidobazický předpokládám, že neznám?

Pro mou syntézu budu dodržovat základní purifikaci acetonem nebo IPA, ale pokud existuje nejjednodušší a lepší purifikace, neříkám, že ne

Jo, dobře, chápu, budu to dělat na své malé zahradě, takže pro hliník, malý čtverec (1cm x 1cm) je dobrý, ne příliš jemný?

Budu postupovat podle vašich kroků, díky za vše !
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
52
Points
28
Ano, máte pravdu, moje kuchyně je příliš drahá na to, abych v ní vyráběl sulfátové amf !
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
599
Points
93
Určitě :) Nyní, když patříte do naší skupiny - můžeme vám pomoci získat levnou malou laboratoř, abyste nemuseli používat svou kuchyň. Stačí se zeptat, jakmile budete připraveni a pokud byste potřebovali pomoc.
 

TotalSynthesis

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 17, 2022
Messages
82
Reaction score
46
Points
18
spoustu věcí lze sestrojit svépomocí, pokud máte nízký rozpočet, zejména pro tuto reakci bez nutnosti externího ohřevu.
Reakční nádobu můžete nahradit 50litrovým plastovým sudem z místního obchodu s hardwarem. Pak do víka vyvrtejte otvor, abyste k němu mohli připojit kondenzátor. Kondenzátor lze také snadno sestavit ze dvou trubek, z nichž jedna bude mít menší průměr, aby se vešla do druhé, a mezi těmito dvěma trubkami bude proudit chladicí voda, která bude kondenzovat páry.

Není to zdaleka dokonalé, ale je to možné, pokud máte malý rozpočet.
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
52
Points
28
Děkuji mnohokrát, pro vás, kolik stojí malá laboratoř ?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
512
Points
63
Deals
5
Ano, ujistěte se, že je to hdpe nebo pp nebo něco s vysokou chemickou odolností.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
599
Points
93
To závisí na tom, co chcete vyrábět, a také na vašich osobních požadavcích na vybavení.

I když se dá spousta věcí improvizovat, řekl bych, že startovací sadu pro některé syntézy (v malém měřítku) snadno pořídíte od 1 000 do 2 500, přičemž 2 500 by už bylo hodně.
Kde se to může prodražit, je, pokud chcete do laboratoře přidat další sestavy pro čištění (parní destilace, rotavapy...).
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
512
Points
63
Deals
5
Jak je parní destilace drahá bruh, je to chladivo, adaptér, další baňka a voda.
 

TotalSynthesis

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 17, 2022
Messages
82
Reaction score
46
Points
18
Ano, takový buben je v pořádku.
I když říkám, že to funguje, uvědomte si, že to zdaleka není dokonalé. výtěžky budou nižší, protože vaše činidla se nebudou tak dobře míchat. v rbf, pokud máte dobrou reakci, se obsah baňky bude míchat sám od sebe neustále, pokud máte dobrý var.
 
Top