Question Jak na trh pro nový lék ve městě? (P*****)

holly_shit

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 6, 2024
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Takže mám svůj zdroj, kde získám vysokou čistotu a velké množství krystalů P***** Freebase , ale problém je, že v mé zemi není ani známý, takže by mě zajímalo, jak se poprvé uvádějí na trh pro zcela nové léky.
 

HewHiSt

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 19, 2024
Messages
46
Reaction score
28
Points
18
Dávejte zdarma jednoduché, mějte vysokou kvalitu za dobrou cenu, vytvořte originální obal, který je pro vás jedinečný,...
 

holly_shit

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 6, 2024
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Dal jsem pár vzorků zdarma pro některé lidi ve městě, ale nefungovalo to, a zkoušel jsem prodávat produkt online a nefungovalo to stejně, i když jsem ho nabízel za velmi dobrou cenu, protože jsem nenašel lepší místo, kde bych ho mohl prodávat, takže teď se ho snažím prodávat v zahraničí, ale nevím, jestli je to dobrý nápad kvůli přepravě a všem těm věcem, máte nějaký nápad?
 

HewHiSt

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 19, 2024
Messages
46
Reaction score
28
Points
18
Prodej online je imo nejlepším řešením
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
127
Reaction score
71
Points
28
Díváte se na mezeru na trhu, bratře. Já osobně bych chtěl všechny ponorky, které bych mohl sehnat, ale to jsem já. Název je pošpiněný, nebude mít spoustu nových lidí, jen staromilce.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
529
Reaction score
247
Points
43
Pořiďte některé lidem s mnoha přáteli, kteří používají. Najděte lidi, kteří rádi zkoušejí nové věci. Ústní podání je nejlepší sázkou
 

FENTAMAS

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 2, 2024
Messages
84
Reaction score
66
Points
18
Nesnažte se měnit strukturu místního trhu s léčivy, je to dlouhý proces a pravděpodobně z něj vy osobně nebudete mít velký užitek.
Prostě začněte obchodovat po celém světě a pravděpodobně po nějaké době získáte několik prodejců, kteří jsou z míst s dobrou poptávkou po tomto zboží.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
529
Reaction score
247
Points
43
Tato odpověď dává velký smysl
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
226
Reaction score
159
Points
43
Bylo by velmi úžasné, kdybyste zvážili možnost uspořádat nějaký propagační dárek. Pošlete některým lidem namočený doutník nebo dva. Sám jsem prášek nikdy nezkusil, ale vždycky jsem chtěl. V mém okolí je to neslýchané a všichni si myslí, že je to vlastně balzamovací tekutina nebo formaldehyd. Už nemám trpělivost říkat: "Ne, blbečku, to je P***** - fencyklidin." A taky už nemám trpělivost říkat, že je to P*****.

Pokud je to dobrý výrobek a dobře se přijímá. Jsem uprostřed zcela nevyužitého trhu.
 

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 11, 2024
Messages
79
Reaction score
52
Points
18
Hlavní jsou vzorky zdarma a získání důvěry u zákazníků. Měl jsem podobnou zkušenost s lékem, nikdo ho nechtěl, protože se o něm pořádně nevědělo a nikdo nevěděl, jaká je jeho kvalita nebo zda je bezpečný, samozřejmě žádný lék není bezpečný, ale v dnešní době si bohužel nemůžete být jisti, jestli jen jednou udělat něco nemůže být smrtelné. Rozdejte lidem nějaké malé vzorky na vyzkoušení, pokud se jim to bude líbit, určitě vás osloví. Pokud ne, pak jen víte, že budou mít vždy na paměti, že jste velkorysý a legální prodejce. Wich je v podnikání velmi důležitý.
 

shoptilpop3x

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 8, 2023
Messages
6
Reaction score
7
Points
3
IM v USA mám několik ppl, které to baví, ale jsou z města, kde je to populární. Nechtěl bych v pondělí vzorek jen proto, abych zjistil, jestli je to značka, kde jsem... stačí jeden dip a uvidíme, jestli ppl honí doutník
 
Top