Jak vyrobit e-liquid s práškem ADB-Butinaca ?

bobyloss

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 24, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1

Dobrý den všem, hledám přesnou teplotu pro rozpuštění prášku adb-butinaca v e-liquidu. Chtěl bych ho vapovat pomocí e-cigarety.

Hledal jsem na fóru a nenašel jsem žádné uspokojivé výsledky. Možná jsem hledal špatně, možná už je na toto téma otevřené téma.
 

Bigtme

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 12, 2023
Messages
2
Reaction score
2
Points
3
Trochu tepla by z práce zkusit pomocí mikrovlnné trouby, pokud to nefunguje, pak může to není skutečný cannabinoinds jste použít 25gramů adb v 1000ml je to, co jsem použil a byl to oheň.
 

Terternat

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 30, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Sám jsem rozpouštění adb-butinaca v e-liquidu nezkoušel, ale mám zkušenosti s mícháním příchutí. K experimentování s různými příchutěmi e-liquidů jsem používal jednorázový Packman. Zjistil jsem, že jemné zahřívání liquidu pomáhá rovnoměrněji míchat příchutě. Možná byste mohli zkusit podobný přístup s vaším nastavením - začít s mírným zahříváním a zjistit, zda to pomůže lépe rozpustit prášek. Jen se ujistěte, že teplota je kontrolovaná a před použitím zkontrolujte bezpečnost.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,048
Points
93
Myslím, že si musíte vyrobit vlastní e-liquid. Existují různé složky, které vám umožní rozpustit to, co se nerozpustí v glycerinu nebo propylenglykolu.
 

TotoRina

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 17, 2023
Messages
6
Reaction score
5
Points
3
Sežeňte si pg, rozpusťte ho v pg, smíchejte pg s vape džusem, jednoduché jako facka;

Vezměte si keramickou misku a přidejte do ní pg, dejte ji asi na minutu do mikrovlnné trouby, do horkého pg přidejte adb, zamíchejte, pg by se měl zbarvit do oranžova, nyní máte pg noid juice, který by se měl bez větších komplikací smíchat s jakýmkoli vape juiceem
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,048
Points
93
Ne všechny noidy se v PG rozpouštějí. Pokud to děláte, napište mi do DM
 

TotoRina

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 17, 2023
Messages
6
Reaction score
5
Points
3
Já to dělám s 5cl, pokud se adbb nerozpustí v pg, tak bych řekl, že ho nejdřív rozpustím v teplém ethanolu a ten pak smíchám s roztokem pg
 
Top