Hexan

TheVacuumGuy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2023
Messages
124
Reaction score
55
Points
28
Prohlížel jsem si vlastnosti hexanu a zdá se, že se dobře hodí k použití jako rozpouštědlo .

Je také levný. Má s ním někdo zkušenosti pro syntézu mefedronu ?
 

AgamemnonFromTroy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 19, 2024
Messages
78
Reaction score
55
Points
18
4-MMC má vyšší rozpustnost v polárních rozpouštědlech, jako je DCM, etanol, metanol... atd. Hexan má nízkou polaritu, což vede k jeho nižší účinnosti při interakci s polárními funkčními skupinami molekul mefedronu .
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
531
Reaction score
287
Points
63
DCM je tak nepolární, jak jen to jde, volná báze mefedronu je rozpustná v nepolárních prostředích a hydrochlorid v polárních. Hexan je obvykle na drahé straně, pokud se kupuje pod tímto názvem, ale petrolether 40-60 se skládá hlavně z hexanů. Zda je pro tento přípravek vhodný? no, CHEM-IS-TRY
 

TheVacuumGuy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2023
Messages
124
Reaction score
55
Points
28
Ano, nefunguje :)
 

BigBoy72

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 20, 2024
Messages
7
Reaction score
2
Points
3
Hele, kámo, mohl bys trochu podrobněji popsat, co nefungovalo? Nahradil jsi DCM/EA hexanem jako rozpouštědlo, ve kterém se rozpouští BK4 před methylaminací?
Jsem opravdu zvědavý, protože mi došel DCM, ale mám čerstvý 7l kanystr hexanu, doufám, že to bude fungovat. Methylamin dostanu až příští týden, tak doufám, že se na tento komentář podíváte.
 

momogf

Don't buy from me
New Member
Language
🇵🇱
Joined
Sep 28, 2024
Messages
9
Reaction score
0
Points
1
Můžete použít ksylen thf dmso dcm toulen benzen ethylacetát
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,401
Solutions
4
Reaction score
957
Points
113
Deals
1
Mám asi půl litru hexanu, který jsem vydestiloval ze startovací kapaliny a pro který hledám využití....Bunsonův hořák? 😄 Vlastně si myslím, že je to heptan.
 

BigBoy72

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 20, 2024
Messages
7
Reaction score
2
Points
3
Přemýšlím o reakci v malém měřítku s použitím hexanu jako rozpouštědla, abych neztratil příliš mnoho surovin v případě, že se něco posere, asi 100 g BK4 by mělo stačit.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,401
Solutions
4
Reaction score
957
Points
113
Deals
1
Neprovádím mnoho 15g experimentů🙄, ale kdybych je prováděl, pak by mi to ušetřilo sakra hodně peněz. Možná jste dostali úžasnou nabídku na 2b4mp. Zaplatil jste ...160 USD/kg s dodáním. Těch 100 g tě stálo 16 dolarů, ale kolik to stojí, když jsi zaplatil, čekal, kousal si nehty, uklízel a nakonec to dostal? To zní jako 50 dolarů za těch 100 g. Kdysi dávno jsem koupil nějaké z ebay a zaplatil jsem skoro 200 dolarů/50g. Možná bys měl přehodnotit, co je to malá reakce.
 

BigBoy72

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 20, 2024
Messages
7
Reaction score
2
Points
3
V mé současné situaci představuje 100 g malou reakci,
Ježíšmarjá, 200 dolarů/50gs? To, že 100 g není reakce malého rozsahu, je váš názor a máte na něj právo, já se s vámi dohodnu, že nebudu souhlasit. Dokonce i 160 dolarů za kg je drahé, odkud berete prekurzory?
Také nechápu, jak nečinné plýtvání časem přidává hodnotu bk4? Mám hovno na práci, které je v mých možnostech, nemůžu si přemýšlením urychlit doručení balíku.
 
Last edited:
Top