Má někdo solidní, ověřenou syntézu n,n-DET z tryptaminu?

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
Vše je opravdu v názvu, ale upřímně řečeno, zajímal by mě kterýkoli z primárních tryptaminů, který by se dal z tryptaminu vyrobit - kromě n,n-DMT.

Iv byl úspěšný při syntéze DMT z tryptaminu - což je hezké, první plnohodnotná syntéza drogy. Je to příjemný pocit - jiný než při extrakci, zejména proto, že většina lidí by ten rozdíl prostě nepoznala!

Každopádně pokud se mi nepodaří vyrobit nic jiného v malém množství, abych to poprvé zkusil, tak vyrobím velké množství a prodám, abych financoval svůj další projekt a možná i rotovap, protože jsem super líný a chtěl bych objednávat méně chemie, stejně jako dělat méně destilací!

Každopádně jo, mám ještě hodně tryptaminu, takže....yeah lol

Tak nějak jsem zapomněl, kolik DMT vlastně stojí. Možná by se mi vyplatilo to všechno přeměnit na DMT, protože tryptamin je opravdu snadný přijít snadný odejít lol

Každopádně
Spoléhám na chytré lidi. Mám teď rotační lopatkové čerpadlo, takže můžu vytáhnout malý podtlak kolem 1toru nebo těsně nad, takže myslím, že to otevírá nové možnosti destilace, ale můžu se mýlit a nemusí to mít žádný rozdíl haha.
 
Top