Pro lásku boží potřebuji pomoc

SauceySockss

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 30, 2024
Messages
9
Reaction score
1
Points
3
Přísahám bohu, že jsem poslední 4 měsíce procházel internet a snažil se získat jasnou a stručnou odpověď na svůj problém.

Hledám recept na to, jak udělat nějaký shake and bake prostřednictvím metody s lithiovými bateriemi / Colemanovým palivem atd.

Mám následující:
Colemans camping fuel
amonium z několika studených balíčků
lithiové baterie
louh
láhve od sodovky
pseudo
různé nádoby
tekutý oheň a sůl (pro zplynování)


Zkoušel jsem to nejméně desetkrát a nemůžu přijít na to, proč to nefunguje. Udělám louh amonium a lithium, abych získal bronz, a do směsi přidám pseudo a pak to přecedím do nádoby. Pak zplynuji kapalinu a dívám se, jak sněží. Takže si myslím, že sladké to funguje! Pak to vysuším a někdy i vyperu v acetonu, ale nekouří to. Nechutná to jako droga. nic to nedělá. Je to odpad. Co dělám špatně? jakákoli pomoc je vítána, protože jsem ztratil hlavu nad tím.
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
87
Reaction score
68
Points
18
Deals
18
Na webu je spousta videí a vláken týkajících se téměř všeho, co souvisí s metamfetaminem. Nejsem chemik, takže vám to nemohu říct, ale vzpomínám si, že kdysi byly klíčovými složkami pro první krok lithiové proužky, pseudo a bezvodý amoniak. Zadejte do vyhledávacího řádku shake and bake a měli byste najít spoustu vláken o tom, co hledáte.
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
87
Reaction score
68
Points
18
Deals
18
Na webu je spousta videí a vláken týkajících se téměř všeho, co souvisí s metamfetaminem. Nejsem chemik, takže vám to nemohu říct, ale vzpomínám si, že kdysi byly klíčovými složkami pro první krok lithiové proužky, pseudo a bezvodý amoniak. Zadejte do vyhledávacího řádku shake and bake a měli byste najít spoustu vláken o tom, co hledáte.
 

SauceySockss

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 30, 2024
Messages
9
Reaction score
1
Points
3
to je to, co říkám, hledal jsem a četl a četl a četl tolik různých příspěvků a blogů a jiných webových stránek a mám pocit, že všechny buď chybí krok, špatné složky, nebo prostě rovnou špatně záměrně způsobit škodu těm, kteří se pokoušejí... Podle jiné odpovědi zde se domnívám, že mám špatné amonium, což může být důvodem mých opakovaných neúspěchů. Zjistím, jak sehnat správný typ, a zkusím to znovu. díky za pomoc!
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,416
Solutions
4
Reaction score
969
Points
113
Deals
1
Vaše studené obaly, co se v nich píše o složkách? Hledal jsem vysoko a nízko a nemohl jsem najít studené obaly s dusičnanem amonným. Nevyrábějí je už více než deset let. Pokud je na nich napsáno dusičnan vápenatý nebo močovina, nebudou fungovat. Vyměňte to za síran amonný nebo kyselinu amonnou Lewis jakéhokoli druhu.
 

SauceySockss

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 30, 2024
Messages
9
Reaction score
1
Points
3
můj chlap.... myslím, že jste rozluštili kód. děkuji! Určitě mám amonium vápenaté. Jak by se dal obstarat síran nebo "kyselina Lewisova"?
 

SauceySockss

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 30, 2024
Messages
9
Reaction score
1
Points
3
V mém procesu dělám následující (pokud vás to zajímá, pokud ne, omlouvám se za zbytečné informace)

-odměřím Colemanovo palivo (vše je zapsáno btw, a nemám to teď po ruce, abych byl stoprocentně přesný, ale mám zapsaná přesná měření)
-dejte to do láhve se sodovkou
-odměřte amonium a dejte ho do láhve se sodou.
-odstřihněte baterie, vložte je do samostatné nádoby s palivem Coleman, aby se uchovaly.
-Vezměte rozmixované pseduo, vložte ho do sodovky.
-odměřte louh, vložte ho do soda stream
-naberte lithium, vložte do sodového proudu
-začněte reakci malým množstvím vody a okamžitě ji uzavřete.
-vytřepávejte, ne protřepávejte, dokud se směs nezačne tvrdě převalovat.
-počkejte co nejdéle, než si odříhnete
-třepejte s tím jako o život, říhejte, opakujte, pokračujte, dokud se všechno lithium nezmění v bronz.
-přefiltrujte přes vatové kuličky a řadu kávových filtrů do nové nádoby.
-plynujte kapalinu tekutým ohněm a solí přes hadičky, dokud "nezasněží"
-filtrujte bílé látky a vysušte je

-konečný výsledek je nepoužitelný odpad. je to všechno kvůli amoniu?? mohl bych případně vzít ten odpadkový prášek a dát ho do nového vařiče a pak by to fungovalo? nebo je to k ničemu a je třeba to vyhodit?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,416
Solutions
4
Reaction score
969
Points
113
Deals
1
Budu o tom muset přemýšlet, ale pokud jste nic nevyhodili, pravděpodobně to můžete obnovit. Většinou ten recept vypadá dobře, až na ten zdroj čpavku. Myslím, že to nechceš protřepávat ani prudce míchat, pokud se reakce nezpomaluje nebo nehrozí, že emulze přesáhne láhev. Není vyloučeno, že tato reakce uteče a způsobí vážné problémy. Ve skutečnosti tak většina lidí spálí svůj dům. Ty lahve s proudem sodovky jsou tvrdé jako prase. Když na ni zatlačíte palcem a nemůžete ji VŮBEC promáčknout, uvolněte tlak. Pokud to vypadá, že se láhev kýve, pravděpodobně roste z tlaku, uvolněte ji.
 

SauceySockss

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 30, 2024
Messages
9
Reaction score
1
Points
3
S proudy sody se mi však už několikrát stala katastrofa. malá gumová těsnění na víčkách, ta moje se doslova roztrhla nebo částečně rozpustila, a jakmile se uvolní veškerý tlak najednou, vybuchne sopka. Až na jeden případ dávám pozor a mám náhradní víčko poblíž, kde mohu zabránit katastrofě. jednou mě to postříkalo palivem a celou garáž. DÍKY BOHU, že se nic nerozhodlo vznítit nebo rozzuřit, jinak bych byl super křupavý.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,416
Solutions
4
Reaction score
969
Points
113
Deals
1
Lewisova kyselina znamená pouze konjugovaný anion-kationt. Sírany, chlorovodíky, uhličitany, octanové formáty. To jsou Lewisovy kyseliny. Chlorid amonný = amoniak (aniont) a chlor (kationt) po zasažení silnou zásadou, jako je NaOH, dostanete
NA+, OH- + NH³+, CL- = NaCl( chlorid sodný, kuchyňská sůl) Nh⁴ (plynný amoniak) a OH- pravděpodobně nabere vodík a vytvoří H²O(voda).
Tato konvence je velkou součástí chemie, například extrakce A/B, čištění chemikálií, ochrana funkčních skupin atd.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,416
Solutions
4
Reaction score
969
Points
113
Deals
1
Když jsem tedy k Lewisově kyselině, například dusičnanu amonnému, přidal zásadu, rozdělil se dusičnan amonný na plynný amoniak a dusičnanový kationt, z nichž každý může reagovat s něčím jiným
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,416
Solutions
4
Reaction score
969
Points
113
Deals
1
Když máte přidáno vše kromě vody, nechte ji chvíli vychladnout. Udělejte samoiniciátor, který je lepší, protože spotřebuje méně vody. Pokud musíte vodu přidat, použijte kousek hadičky a její konec zapíchněte do prášku pod lithiem. Snažte se zabránit namočení lithia. Vodu potřebujete pouze na louh/čpavek. To je reakce, kterou vodou odstartujete, uvolňuje se plynný amoniak. Reakce produkuje vodu, takže jakmile se jednou rozběhne, bude pokračovat sama od sebe.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,416
Solutions
4
Reaction score
969
Points
113
Deals
1
Pokud zveřejníte skutečná množství, projdeme vyvážení rovnic a kontrolu stoicheometrie. Jedná se o zkoušku ohněm. Každý může napsat recept s použitím správných chemikálií, ale použití jejich správného množství je rozdíl mezi pervitinem a ničím nebo vyhořelým domem či trestem vězení.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,416
Solutions
4
Reaction score
969
Points
113
Deals
1
Proto vždy slyšíte o výrobě pervitinu ve vaně. Pokud tuto reakci přeženete na počítadle nebo vyhodíte láhev do vzduchu, raději už mějte zakoupený pas a letenku. Nebo se připravte na smrt. Když ta láhev praskne při tlaku 150+ psi a všude vystříkne vařící čpavek, můžete zemřít přímo na místě, pokud nemáte ppe. Možná budete smrtelně zraněni a zemřete za několik hodin nebo dní, pokud budete mít velké štěstí, přežijete, ale budete schopni uhasit škodlivý oheň v kuchyni dřív, než se vymkne kontrole nebo ho ucítí sousedé? POKUD TO VŠECHNO PŘEŽIJETE, VAŠE KUCHYNĚ JE PRYČ. Není snadné utajit, že vaše kuchyně nemá podlahu, stěny a strop jsou vykuchané a způsobil to chemický požár. Neberte tyto věci na lehkou váhu, chemie je krutá učitelka.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
226
Reaction score
160
Points
43
Zdravím - jsem samozvaný neoficiální rezidentní asistent SnB.
Nevím, jestli jste při studiu SnB příliš pátrali, protože v určitém okamžiku jste na mě měli narazit a oslovit mě ;].
Tohle je v podstatě jediná reakce, kterou už několik měsíců dělám. Mnoho úspěchů, ještě více neúspěchů - pokaždé dělám něco jiného a snažím se postup optimalizovat. Mohu vám pomoci říct, jak to dostat na správnou cestu a dosáhnout úspěšného snížení. Věci, které je třeba zvážit, zapamatovat si, hledat a dávat si na ně sakra pozor. Vzhledem k autonomní a umělecké povaze tohoto konkrétního úkolu je překvapivě temperamentní a obtížně proveditelný, pokud nemáte správné znalosti/pochopení - navzdory improvizační volnosti a schopnosti nahrazovat je stále mnoho věcí, které nebudou fungovat, a ještě více se jich pokazí.

S dobrými podmínkami/zásobami je to poměrně snadné dotáhnout, pokud víte, co děláte. Také to není ani z poloviny tak nebezpečné, jak to všichni dělají. Přesto se kurva nenechte zpohodlnět! Jeden chlápek říká, že to dělá ve své ložnici v boxerkách atd. - nevím, jak to je... ale já mám k téhle úrovni sebevědomí docela blízko. Můžeš to dělat kdekoli, kde to můžeš bezpečně ventilovat. Jak už bylo řečeno, osobní ochranné prostředky nejsou nutné, ale nebuďte idiot jako já. Pomáhá ale mít nějaké rukavice - zvlášť když se živíte prací s rukama, v podstatě všechno se dostane do řezných/odřených míst a pekelně to pálí - někdy se nemůžete dostat k umyvadlu dost rychle a mytí rukou taky ne vždycky pomůže. Znát kyseliny a zásady a způsob jejich neutralizace a mít je v podstatě na dosah.

Nechci kopat do mrtvého koně, takže nebudu opakovat nic z toho, co jsem už psala. Nicméně už jsem říkal, že existuje příspěvek uživatele bb Douda, který dělá dobře tomu původnímu receptu. Další PDF od jiného bb uživatele, který "Flatline nenapsal" - ten mi opravdu pomohl to vyřešit/vyřešit. Je tam také video nebo dvě SnB - vaření pod kontrolou orgánů činných v trestním řízení ve dvoulitrové láhvi. Také na Hamiltons Pharma.. - "jak nevařit pervitin" - svůj příběh o úspěchu SnB jsem napsal jako jakýsi klíč, který všechny tyto zdroje spojuje a dává jim praktický smysl. Nebylo to myšleno jako samostatný recept/návod. Na všechno jsem přišel až při druhém vaření s těmi informacemi, které jsem navrhl, jako totální noob bez jakéhokoli chemického vzdělání/zkušeností kromě prolistování "chem for dummies" asi před 15 lety, takže se nevzdávejte - není to těžké. Jen jsem se opravdu učil a dával pozor a byl jsem odhodlaný to udělat. Samozřejmě ne každý hraje se stejným balíčkem. Jen nezapomeňte, že když se zabýváte efedrinem/pseudoefedrinem, jeho přeměna na pervitin je téměř výhradně "jednostupňová redukce", pokud SnB s Li/Al nebo vařením RP/I2 - výsledek je stejný. V budoucnu se však budu přiklánět k metodě RP/I2, a to z důvodu možnosti snadnější kontroly celého procesu.

Navrhnu tolik: Tato reakce se bude značně lišit v závislosti na: použitých tabletách, způsobu čištění.
Jak bylo vše přidáno do RV (pořadí atd.).
Řízení RV během reakce (zejména zpočátku) ((snažte se ho nechat na pokoji!)).
Rozpouštědla? Éter/aromatická/alifatická nebo směs ? Důkladnost při čištění/sušení - promytí vodou/slaným roztokem a vysušení pomocí Mg2SO4.
před a po určitých krocích.
Doporučuje se použít navíc NaOH. 1/4 pásku AA Li na krabičku je stechiometricky více než dost na redukci našeho pseudonáboje na meth - rád přidávám trochu více Li asi 3/4 nebo celý pásek AA baterie, abych kompenzoval případné ztráty nebo třeba kdyby reakční doba nestačila.
Používám 1,5l láhev - nemusím ji odvzdušňovat ani otevírat, dokud není hotová.

Pokud chcete zaručený úspěch, najděte si něco, co funguje, a držte se toho do puntíku! Snažím se optimalizovat a inovovat, takže jsem udělal mnoho chyb a zničil mnoho šarží hraním si s různými přísadami/množstvím a snahou vynechat některé kroky atd.
Moje rada? Nespěchejte a dělejte vše správně a pořádně. Rekrystalizujte svůj pseudo FFS, víte, co tím myslím? Dejte si na všem záležet a udělejte si z toho zvyk. Vaše dovednosti a produkt tím neutrpí, slibuji! Nevím, co přesně děláte špatně, takže nemohu nic doporučit, co se týče vašich metod/složek, vše vypadá dobře.
Vím, že jsou to jemnější body reakce, které nejste schopni strávit, Pokud byste chtěli, můžete mi napsat DM a můžeme to vyřešit.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,416
Solutions
4
Reaction score
969
Points
113
Deals
1
Před několika měsíci jsem se vyprsil na záchodě a uviděl jsem kouř. Podíval jsem se dolů a na kalhoty mi ukápla kapka kyseliny sírové značky rooto. Okamžitě jsem vyskočil svlečený a vysypal na to jedlou sodu a okamžitě jsem to začal oplachovat. Vyvrtalo mi to do kolena díru hlubokou 1/4".
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,416
Solutions
4
Reaction score
969
Points
113
Deals
1
Jednou ( PRVNÍ A POSLEDNÍ) jsem zplynoval svou volnou základnu holýma rukama. Bylo to stoprocentní chemické sklo, namazané spoje a keklové svorky. Ruce jsem měl 3 týdny bordó ( taky to nebylo příjemné).
 

SauceySockss

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 30, 2024
Messages
9
Reaction score
1
Points
3
Jak se "sere" na záchodě? nebo tím myslíš, že děláš něco jiného než sereš? haha.
 

SauceySockss

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 30, 2024
Messages
9
Reaction score
1
Points
3
No, všichni tady jsou tak....pěkní. Čekal jsem spoustu žvýkání do zadku a ponižujících urážek za to, že jsem takový blbec. Děkuji, že alespoň vidíte, že se chci učit.

Mohu vám podrobně krok za krokem popsat, co dělám. Pseudočističe nečistím (to opravdu neumím. Normálně je rozemelu v mlýnku na kávu na extrémně jemný prášek).

-používám 1l proud sody
-Poté vezmu 1 šálek (někdy rozdrceného na prášek) mého amonia *to je ze studených obkladů, což je amonium vápenaté, o kterém jsem se včera večer dozvěděl, že je nesprávný druh*
-přidám 1 a 1/2 šálku paliva pro karavany Coleman
-přidám X množství pseudoroztoku rozmixovaného na jemný prášek (obvykle 4-5 krabiček 24 ks, 30 mg.... těch malých červených bastardů)
-Přidám šálek louhu a snažím se prášky co nejlépe obalit. Při některých pokusech jsem to dokonce trochu protřepal, abych vše rovnoměrně promíchal.
-----v tuto chvíli slyším, že se děje nějaké syčení, a dokonce cítím, že všechno hraničně reaguje. předpokládám, že je to způsobeno tím, že jsem do směsi přidal louh a ten dělá své.
-přidejte 1-2 baterie lithia.


teď přiznávám, že v tuhle chvíli přidávám do láhve malinký pramínek vody a snažím se lithiu vyhnout kvůli jeho prudké reakci na vodu, ale většinou se tomu nedá vyhnout a některé malé kousky lithia se namočí a zbělají. v tu chvíli cítím, jak se mi sevře svěrač tak, že to vysaje všechen vzduch z místnosti, a zavřu SOB a jemně s ním zatočím. Většinou se to sotva začne točit. pokud vůbec. jednou nebo dvakrát se to začalo točit těžce, až jsem se toho bál. zůstaňte v klidu a párkrát jsem si říhnul, když to bylo nutné. dělám to takhle aspoň hodinu nebo dvě, dokud všechno lithium nezbronzovatí a nakonec nezmizí (kam se podělo? s něčím reagovalo, ale nejsem chemik.) pak filtruju, plynu, sleduju, jak se v nádobě děje vánice, scedím a filtruju, suším. hotovo. odpad.

Nevím, jestli mám správné ingredience. Buchner mě upozornil na mou chybu s amoniem, za což si připadám opravdu hloupě. ale tam jsem se dočetl, že je mám získat z více *zdrojů*. nevím, jestli jsou kroky nebo postup správné, opět vidím různá měření, kdy co přidat, dokonce jsem viděl techniku "tahání vody" místo zplynování, která zahrnovala testování hladiny PH pomocí proužků. zkusil jsem tuto metodu a zjistil jsem, že jsem se nechal nachytat a zbytečně vařil.

Mám pocit, že je tam spousta dezinformací, aby lidé záměrně selhali nebo si ublížili. Už nemám připojení, a to jsem propaloval solidní zip týdně. bez nadsázky. Takže jsem byl suchý za poslední tři měsíce a snažil se zjistit, jak jít sólo.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
226
Reaction score
160
Points
43
Jo, zničil jsem si oblíbené kamuflážní kalhoty a mikinu, nějak jsem se postříkal H2So4 a moc jsem nad tím nepřemýšlel. Když jsem ty šaty viděl příště, byly na cáry, jako by je dostala horda molů. Měl jsem kapku, která se mi převalila přes zadní stranu ruky a taky jsem o tom moc nepřemýšlel, to se změnilo v nemocnou jizvu... H2So4 je pěkně hnusná... všechno ostatní jen tak trochu pálí a dlouho dráždí. Ještě jsem nezkoušel vyrábět plyn s HCl+CaCl2... snad příště.

Takže minulý týden jsem udělal krabičku SU-24 (10*240mg) [všiml jsem si divných věcí, ještě to upřesním] ... místo naptha/toluenu jsem improvizoval ředidlo na barvy... všechno bylo košer až do chvíle, kdy přišel čas na propláchnutí klikovky acetonem (studeným, suchým, samozřejmě.) Aceton mi rozpustil celou klikovku... a já byl úplně v koncích, protože jsem to nečekal. Naštěstí jsem ho vymyl do čisté misky, aby se odpařil a zjistil, co z něj zbylo, a to jsme právě udělali... Nakonec jsem měl strašně malou výtěžnost 0,4 krystalického ledu - ale byl to nejlepší led, jaký jsem kdy kouřil, ruku na srdce. (Jsem zvyklý na mexi-racemic)

Včera jsem začal krabičku wal-phed (walgreens brand generic sudafed) 96*30mg=2,88g PSE - "red hots". Rozhodl jsem se pro tyto pilulky, protože mi poskytly první úspěch, ale tyto, SU-24 a walphed 12 (20*120mg = 2,4g PSE) mi fungují, nebo alespoň dělají sníh při zplynování, což nemusí nic znamenat, ale vím, že při odběru došlo k úspěšné redukci na pervitin.
Každopádně jsem tuhle sračku zplynoval, všechno vyšlo v pořádku, ale všiml jsem si, že tentokrát, stejně jako když jsem dělal SU-24, se VŠECHNY kliky rozpustily po propláchnutí acetonem. Tak jsem to nechal uschnout a sebral a odebral odtud vzorky. Hrozné. Příšerná chuť, žádná aktivita. Tak jsem teď šel xtalizovat s %99 IPA (suchou) a skončil jsem s podobným produktem jako s acetonem, červenohnědá/růžová špinavá barva, divný zápach rozpouštědla, příšerná chuť, z nějakého důvodu velmi kyselá, hlavně... žádná psychoaktivita. V tuhle chvíli jsem docela podrážděný...

Tak jsem se vrátil k rýsovacímu prknu... Rozhodl jsem se, že udělám A/B, ať už je můj "produkt" cokoliv. Také jsem vzal staré palivo, zplynoval ho, nic se nesráželo. Tak jsem ho hodil zpátky do reakční kaše. Všechno jsem to hodil do mlýnku na kávu spolu s palivem a ujistil se, že je to skvěle rozemleté/smíchané. Poté jsem tuto směs umístil na plotýnku na nízký/střední výkon asi na hodinu, přičemž jsem ji sem tam promíchal. Do filtrované/sušené palivové směsi jsem přidal základ toho, co byl můj "produkt". Celou tu kaši jsem znovu zplynoval, tentokrát vypadala sraženina mnohem slibněji. Tak jsem to přefiltroval, nic nezůstalo ...přestože jsem viděl pevné látky. Na vnitřní straně zplyňovací nádoby byla také sraženina, kterou jsem sebral acetonovým výplachem. Takže pracuji opět s acetonovým oplachem "rozpuštěné kliky?". Rozhodl jsem se, že do směsi přihodím trochu %99 IPA a prostě to všechno najednou xtalzuji. Takže mi to teď leží na misce a čeká na zaschnutí. Dám vědět, jak to dopadlo...

Nějaké názory na tuhle situaci?
 

SauceySockss

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 30, 2024
Messages
9
Reaction score
1
Points
3
V minulosti jsem věci promyl acetonem, abych je vyčistil (epsomská sůl v troubě, smíchaná s acetonem, aby byl aceton suchý), a mám pocit, že bez ohledu na to se mi většina ledu rozpustí. ale vždycky to dělám do čisté nádoby a nechám ho překrystalizovat. Když už, tak pro mě je po tom lepší chuť. haha, nevím, kde sehnat toluen....., ale občas používám lahvičky HEET (žluté lahvičky), nejsem si jistá, jestli je to ten správný nebo dokonce správné rozpouštědlo.....

Tvoje malá potíž zní jako to, co se mi stává skoro při každém pokusu, který dělám. Vypadá to slibně. Ale chutná jako benzín v práškové formě a (já blbec) jsem se ho dokonce pokoušel kouřit. HROZNÝ NÁPAD. Velmi bolestivé. Chutnalo to příšerně. Okamžitě se změnil v něco jako černý dehet v mé bublině. Velmi rozrušená a velmi příšerná chuť po několik hodin v mých ústech.

Obvykle si koupím značku Walgreens nebo skutečný Sudafed (sračky jako 10 dolarů za krabičku. šílené) opravdu vše záleží na tom, s kým ten den mluvím a jestli se zajímají o to, zda mají generikum.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
226
Reaction score
160
Points
43
Omlouváme se za pozdní reakci...
Jak to tedy dopadlo? No.... asi tak na hovno jako poprvé. Proč? Nejsem si úplně jistý. Použil jsem generický wal-phed 96*30mg "red hots", se kterým jsem měl úspěch už dříve. Rozdíl byl tentokrát v tom, že je léto místo zimy a neextrahoval jsem předtím pilulky metanolem. Rozhodl jsem se je prostě rozdrtit a hodit do karavanu. Acetonový výplach mi rozpustil celou kliku, stejně jako u SU-24, ale když jsem to odpařil, zbylo mi svinstvo. U SU-24s jsem skončil s trochou nějakého bombového ledu. Tentokrát však nic, takže nevím, co se pokazilo.

Jak vidíte, snaha vytočit to do solidní pracovní metody mě poněkud zmátla a frustrovala. I když se mi líbí umělecká a improvizační svoboda a pohotovost/dostupnost této metody... Začínám se přiklánět k názoru ostatních: "Prostě to dělejte správně metodou RP/I2." ...Méně hádání. Méně proměnných. Méně věcí, které se mohou pokazit. Určitě méně nebezpečné a přívětivější pro nováčky.
 
Top