Question Najděte si učitele chemie, který je obeznámen s met.

Pinkbay

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 20, 2024
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Potřebuje učitele chemie a vaše pomoc není zadarmo.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,402
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Jen blázen by přijal vaši platbu. Existuje mnoho zákonů, které vstupují v platnost, když vám někdo zaplatí za to, že ho naučíte něco nezákonného. Všechny informace jsou zde a to, o co se snažíte, udělali lidé s naprosto nulovými znalostmi pouhým přesným dodržováním pokynů. Pokud máte pochybnosti male příspěvek nebo se zeptejte v chatu. Pokud vám tu někdo nabídne, že si vezme platbu za to, že vás něco naučí, tak vás oškube. nahlaste ho.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,402
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Teoreticky se můžeme střílet do většiny věcí. Pokud někomu zaplatíte za konzultace nebo výuku, očekává se, že ho ochráníte před újmou. Pokud si někdo vezme vaši platbu, aby vás učil, je to rozhodně spiknutí za účelem spáchání výroby, což je zde totéž jako výroba. 6 let, pokud jste nikdy neměli trestný čin, 12 let, pokud jste měli, 20 let, pokud jste měli předchozí obvinění z výroby, a doživotí, pokud se ten člověk odpálí. V průměru. Ve hře je 52 souborů zákonů. 50 pro 50 států, federální obvinění a District of Columbia má vlastní zákony.
 

Tovenaar

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 29, 2023
Messages
62
Reaction score
32
Points
18
Záleží na zemi,zde je dát někomu recept zdarma také trestný čin říkají tomu "strafbare voorbereidingshandelingen" překlad: Trestné jednání při přípravě. Můžete dostat stejný trest jako člověk, který vede laboratoř.

Ohledně placení za poradenství: přál jsem si, abych mohl někomu zaplatit, aby mi poskytl informace, když chci zřídit laboratoř na výrobu 4mmc o hmotnosti 100 kg na dávku. Test 100 g není problém, test 1 kg není problém. Test 25kg, totální selhání , problém s teplotou, a ano, dvojitá stěna reaktoru chladí zpět. Stálo mě to 200kg bromu a všech chemikálií a 2 měsíce nájmu (80k), než jsem našel trik. Kdyby po mně někdo chtěl, abych mu za ten trik zaplatil 10k. Ani jsem nepochyboval, že to udělám.
Ale to je moje vize...
 

Tovenaar

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 29, 2023
Messages
62
Reaction score
32
Points
18
Další otázka, chci si vyrobit 100 l metamfetaminu denně, podle jakého receptu mám postupovat? Ten, který je na fóru? Já vyrobím 10L za 40 minut al/hg. Zaplatil jsem tomu chlápkovi za recept... protože jsem nemohl najít recept ve velkém měřítku zdarma, a jak jsem řekl, pokus a omyl by mě stál mnohem víc (místa stojí minimálně 10 000 EUR týdně).
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
205
Reaction score
144
Points
43
Deals
14
Nebylo by lepší provést redukci NaBH4?
 
View previous replies…

Tovenaar

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 29, 2023
Messages
62
Reaction score
32
Points
18
Produkt je slabší, když ho lidé používají. Vyrobil jsem ho, ať ho někdo kouří. A on řekne, že je to slabé. Dal jsem mu vyrobit al/hg a on říká, že to je perfektní, vím, že teoreticky to musí být stejné. A několikrát o tom diskutoval s chemiky...
Mám jednoho zákazníka, který chce jen to, čemu říká "mexický pervitin", ani ne pto/vodík.
 

Tovenaar

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 29, 2023
Messages
62
Reaction score
32
Points
18
Efedrinový pervitin, který si zákazník také koupí, ale je o 2/3k dražší. To by nezaplatil
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
205
Reaction score
144
Points
43
Deals
14
Byla slabá i po oddělení izomerů?
 

Tovenaar

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 29, 2023
Messages
62
Reaction score
32
Points
18
Jsem z Nizozemska a většina pervitinu se nyní vyrábí s platinou/vodíkem. Před několika lety tam bylo hodně Mexičanů, kteří ho vyráběli al/hg, zákazníci dávají přednost mexickému produktu.
 
Top