Fentanyl otázka

madmaximus

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 29, 2021
Messages
41
Reaction score
16
Points
8
Mám tekutý fentanyl (citrát 50mcg), zajímalo by mě, jak se může šněrovat na trávu. Vím, že fent je rozpustný ve vodě/metanolu, ale nejsem si stoprocentně jistý, že když smíchám citrát s vodou/metanolem, bude mít účinek, když ho budu šněrovat. Musím nejprve sehnat čistý fentanyl HCL (prášek) z tekuté verze nebo ho můžu použít v této formě?
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,647
Solutions
2
Reaction score
1,741
Points
113
Deals
666
Nejlepším řešením by bylo zbavit se fentanylu. Nemá cenu s ním ani experimentovat.
 

madmaximus

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 29, 2021
Messages
41
Reaction score
16
Points
8
U nás v zemi , kde žiji, kouří hodně lidí syntetickou trávu ! Před nizozemským zákazem RC jsem používal 15 g mdmb-4en-pinaca na 60 g trávy a lidé to nechtěli, protože mi řekli, že je to slabé . Rc jim prostě nedá ten rush/hit v prvním kouři, který jim dává fentanyl a kvůli tomu budu používat fent .
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,647
Solutions
2
Reaction score
1,741
Points
113
Deals
666
To však nijak neznehodnocuje mé doporučení.
 

MuricanSpirit

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 6, 2021
Messages
73
Reaction score
50
Points
18
Proč je fent tolik nenáviděný? Protože se prodává jako heroin vedoucí k úmrtím?

Pokud to vím správně, pak fent již nahradil heroin
 

madmaximus

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 29, 2021
Messages
41
Reaction score
16
Points
8
Ano, to je pravda, v USA lidé neznají své hranice a předávkují se, a proto je tolik nenávisti k fentanylu.
 

madmaximus

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 29, 2021
Messages
41
Reaction score
16
Points
8
Jen lidi štve, že kartely dávají fent na každou drogu.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
417
Points
63
Poslyšte, ani vy neznáte své hranice. Ani já ne. fentanyl je tak silný, že se předávkování stane snadno každému. Po první dávce, nebo když si vezmete něco jiného, nebo když jste opilí... nikdo není vždy na vrcholu svých sil. A zahrávat si s fentanylem je jako spát s chřestýšem v posteli. Nemůžete se uvolnit a prostě se s tím smířit. A ještě nepředvídatelnější se stává, když ho kouříte.
Stačí poslechnout rozumnou radu a fentanyl spláchnout.
 

Beavinator

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 20, 2022
Messages
3
Reaction score
3
Points
3
Rozhodně!!! Právě jsem kvůli tomuhle SHITU přišel o velmi, velmi dobrého přítele a strašně mě štve, že si lidi s tímhle odpadem hrají, jako by to byla nějaká neškodná hračka! Šňůrování jointa zasraným FENTANYLEM????. Teď už jsem slyšel všechno! Prostě se neobtěžuj, chlape! Zbavte se toho svinstva co nejdřív. A jestli se z tebe nakonec stane sebevražedný blbec, ujisti se, že se nevyrábějí žádné další "sebevražedné jointy", které by se nějakým způsobem mohly dostat do rukou nějakého chudáka, který nemá ani ponětí, co se chystá kouřit! Nezkazilo by vám to den? Váš mladší bratr ukradne jeden z vašich jointů a druhý den ho najdou mrtvého. Jen moje dva centy. VYPLACHUJTE TO!
 

Beavinator

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 20, 2022
Messages
3
Reaction score
3
Points
3
Možná to souvisí s tím, že pár kousků o velikosti zrnka soli je rozdíl mezi skvělým hajáním a rakví! Fentanyl je zkurvený GARBAGE! Existuje zatraceně dobrý důvod, proč je na ten SHIT tolik nenávisti! Možná je nenáviděná proto, že jenom ona má na svědomí hodně přes 80000 úmrtí lidí ve věku 18-45 let za jeden rok v USA! To opravdu nemá vůbec nic společného se znalostí svých limitů! Neexistuje žádný zatracený způsob, jak zjistit, kolik jedů dostáváte v každé z těch falešných pilulek oxy, které se prodávají, nebo jak moc je prášek řezaný a jak dobře je namíchaný v té klapce, kterou jste si právě koupili. Pokud si zahráváte s fentanylem, vaše dny jsou sečteny, a to je FAKT. Dokonce i zahrávání si s farmaceutickým produktem je extrémně nebezpečné a důvodem je síla. Prostě se od Fentanylu držte dál a budete v pořádku.
 

Luphozi69

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 1, 2022
Messages
3
Reaction score
6
Points
3
Myslel jsem, že se jedná o fórum pro informace o výrobě a syntéze léčiv. Proč všichni říkáte, aby ten člověk nechal Fentanyl na pokoji? Položil otázku, pokud nemáte odpověď, nechte si svůj názor pro sebe. Pokud chcete debatovat o tom, které drogy jsou špatné a které ne, proč si nezaložíte vlastní vlákno? Je pervitin lepší než fentanyl, protože nezabíjí tolik lidí? O tom by se určitě taky dalo debatovat. Ale tohle není to správné místo. Co kdybys přispěl, pokud máš znalosti, a držel hubu, pokud je nemáš.
 

madmaximus

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 29, 2021
Messages
41
Reaction score
16
Points
8
Ano, to je pravda , nikdo nechce nikoho zabít, proto hledám informace, aby bylo vše bezpečné. :)
 

Grand Poobah

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 23, 2021
Messages
15
Reaction score
3
Points
3

Ačkoli máte plné právo riskovat s tím svůj život, myslím, že Beavinator má správnou připomínku. Řekněme, že si šňupnete jointa, vykouříte ho a zemřete. Nyní vaši přátelé/rodina přijdou vyklidit váš byt a najdou vaši skrýš. Člověk je určitě smutný a joint by mu pomohl zlepšit náladu. Aha, vypadá to, že si zahulíme madmaximusovu skrýš. Teď jsou tvoji kámoši taky mrtví. Všechny drogy lze zneužít a zneužít, ale fent je příliš silný a téměř nemožné odhalit.

Existuje příběh o kuchaři, který něco vyrobil a experimentoval na sobě. Zemřel mučivou smrtí, vypadal jako posedlý, nejspíš otrava námelou. Po jeho smrti přišla rodina vyklidit dům a táta vylil z lednice studenou vodu. Ta voda nebyla jen tak obyčejná voda a táta nemohl tři dny fungovat. Nyní otec nejenže přišel o syna, ale je trvale změněný. Smutek na vrcholu smutku pro rodinu. Buďte zodpovědní a vyhoďte to!

Tohle není fikce, tuhle rodinu znám.
 

Novator

Resident
Joined
Oct 30, 2021
Messages
39
Reaction score
824
Points
83
Fentanyl je zásadní záležitostí. Existují hodnotné věci a existuje odpad. Moje zkušenost s fentanylem je vysoká, ale moje volba je mlčet.
 

madmaximus

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 29, 2021
Messages
41
Reaction score
16
Points
8
Proč ? Téměř každý, kdo chce, si může dovolit nebo vyrobit Fentanyl , je zde důležité mít správné informace, abychom nezpůsobili předávkování nad sebou, pokud ho někdo použije, nebo nad lidmi, kteří budou prodejci !
 

Novator

Resident
Joined
Oct 30, 2021
Messages
39
Reaction score
824
Points
83
Mám plán pro zájemce o fentanyl a mám na věc prostě silný názor. Ale ne na tomto fóru, ne dnes. Rád vám dám první injekci mefedronu, ale ne fentanylu.
 
Last edited by a moderator:

Luphozi69

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 1, 2022
Messages
3
Reaction score
6
Points
3
Jak jsem řekl, přispějte, pokud máte znalosti. Pokud ne, jaký smysl mají vaše příspěvky? Má to anonymní chlubení na někoho udělat dojem? "Haha, já vím, jak na to, ale neřeknu vám to?" Myslím, že od doby, kdy je přístup na clearnet, se nám tu objevuje spousta dětí a trollů. O některých víkendech používám fentanyl. Taky beru každý den 100 mg metadonu. Jako vždy v historii užívání drog mě nebaví platit maloobchod a hledám levnější způsob. Ale to je můj důvod. A pouze můj. Problémem nejsou znalosti, ale to, co s nimi lidé dělají. Zbraně nezabíjejí lidi, lidé zabíjejí lidi.
 

madmaximus

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 29, 2021
Messages
41
Reaction score
16
Points
8
Ano, Luphozi má pravdu , pokud jste sledovali rozhovory s kuchaři v mexických kartelech, říkali, že dávka, kterou dávají například do pilulky M30, lidi nezabíjí, ale pouliční dealeři v usa ji stříhají s jinými drogami a kvůli tomu je v usa tolik úmrtí !
 

Teck Tonik

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 18, 2021
Messages
13
Reaction score
15
Points
3
Pěkně řečeno, já sám si kupuji fentanyl každý týden, abych podpořil svůj návyk, a za celé 3 roky užívání jsem neměl žádný problém. Bylo by fajn se naučit, jak bezpečně manu fetty a byl jsem tak trochu nadšený, když jsem se připojil k tomuto fóru, abych zjistil, že je to názorové fórum, nikoliv výzkumné.
 

Teck Tonik

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 18, 2021
Messages
13
Reaction score
15
Points
3
FguB3Me21a
 
Top