Favirují se kombinace léčiv?

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
531
Reaction score
248
Points
43
Jaké jsou vaše oblíbené kombinace léčiv?
Tak ta moje je hloupá, ale amfetaminy a nikotin. Dává mi to hřejivý pocit a dělám hovno.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,473
Solutions
4
Reaction score
1,003
Points
113
Deals
1
Myslím, že i když se to rozhodli neříct, mnozí z nás (já) prostě milují synrgismus kokainu a alkoholu. Bohužel je to pro vaše orgány opravdu hrozné. Někdo to ví a někdo ne, ale když smícháte kokain a etanol, vaše játra udělají trik a syntetizují z toho novou drogu. Kokaetylén. Když jsem byl mladý psychouš, chlubil jsem se, že nevím, co je to závislost, ale až najdu drogu, která mě udělá chytrým, hezkým a oblíbeným, budu mít velký problém. Našel jsem ji. Nebo jsem alespoň našel ten pocit.
TlRo2bAf4I
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
531
Reaction score
248
Points
43
Co je to vlastně za překlad? To není skutečné, že? Mnohokrát jsem začal s colou a skončil u alkoholu.
 

tetr00

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 19, 2023
Messages
26
Reaction score
21
Points
3
Kokain a alkohol se v podstatě spojují do kokaetylénu, který má výrazně odlišný účinek.

To, co mě při této otázce vždy napadne jako první, je intravenózní kokain, heroin a ketamin. Opioidy byly s kokainem vždycky úžasné.

V poslední době už jen amfetaminy a malé množství benzo. Houbičky nebo acid s MDMA. Jednou jsem kouřil obyčejné listy šalvěje na velmi malé dávce houbiček a měl jsem úžasný zážitek podobný DMT.
 
Last edited:

kpach

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 26, 2023
Messages
60
Reaction score
37
Points
18
Kofein a voda. Jsou to pro mě drogy a vždycky budou!
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
531
Reaction score
248
Points
43
Jistě, kofein je asi moje nejoblíbenější droga, ale voda haha?
 

kpach

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 26, 2023
Messages
60
Reaction score
37
Points
18
Mohu vypít litry tohoto nápoje, pro mě je to droga, i když ve skutečnosti to tak nikdo nevnímá.
 
Top