Question Neúspěšná syntéza 4mmc, potřebuji pomoc

Kiteretsu_D

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 23, 2024
Messages
34
Reaction score
3
Points
8
Prosím, přečtěte si jej a pomozte mi

Nejprve jsem udělal 4mp -> 2b4mp

Chemikálie, které jsem použila

4-methylpropiofenon
Bromovodík 46-48%
Peroxid vodíku 37%
Hydrogenuhličitan sodný

(Postupovala jsem podle této syntézy - https://bbgate.com/threads/preparation-of-2b4mp-precursor-for-mephedrone.7042/ )

Jak jsem to udělal -
Nejprve jsem do baňky přidal 50 ml 4mp, pak jsem přidal 40 ml kyseliny bromovodíkové 48 %, promíchal jsem, pak jsem pomalu přidával 18 ml peroxidu vodíku 37 % po kapkách a zároveň jsem roztok míchal.
Pak jsem přidal studenou vodu
A pak jsem krystal přefiltroval
Pak jsem krystal promyl soudimskou hydrogenuhličitanovou vodou a pak jsem krystal vysušil.

Takhle to vypadalo


D54swG7eYM


Pak jsem udělal 2b4mp -> 4mmc

Tuto syntézu jsem použil -(https://bbgate.com/threads/the-simplest-recipe-for-crystal-mephedrone.7031/)

Použité chemikálie -
2b4mp* - 50gg
Benzen - 100ml
Metylamin 40% - 70ml
Kyselina chlorovodíková - 20ml
Chlazený suchý aceton -

Jak jsem to udělal -
Do baňky jsem přidal 100 ml benzenu, pak jsem do baňky přidal 50 g 2b4mp, míchal jsem, dokud se nerozpustil, pak jsem do baňky pomalu přidával 70 ml methylaminu 40%, baňku jsem uzavřel víčkem a míchal jsem ji megnetickým míchadlem 2 hodiny, pak jsem se cítil, jako bych usnul, po 6 hodinách jsem ji opět míchal 2 hodiny, potom jsem míchal další 2 hodiny, směs mezitím zezelenala, potom jsem ji míchal každé 2 hodiny, míchal jsem 30 minut, dokud jsem nedokončil 20 hodin, směs byla stále zelená.

(nepoužil jsem metodu zahřívání).


2P9JsVNeR5




Pak jsem roztok nalil do dělicí nálevky a přidal 500 ml teplé vody a promíchal, pak jsem počkal na oddělení a vylil spodní vrstvu, pak jsem tento postup znovu opakoval.
(V syntéze je uvedeno, že bych měl mít žlutý roztok, ale já jsem měl zelenomodrý roztok, proč tomu tak je?).


VNh0lFcsjH





Pak jsem přistoupila ke kroku okyselení




Do baňky jsem přidal roztok volné báze 4 mmc a pak jsem přidal vychlazený suchý 200ml suchého acetonu, promíchal jsem to, pak jsem do roztoku po kapkách přidával hcl, když jsem začal, hladina ph byla 9, ale když jsem začal přidávat kyselinu, vypadalo to, že se hladina ph zvyšuje (nejsem si jistý, jestli jsem zkontroloval výběr), po nějaké době to vypadalo, že hladina ph dosáhla 3-4, tak jsem nevěděla, co mám dělat, tak jsem to znovu prozkoumala a zjistila jsem, že hladinu ph můžeme zvýšit přidáním roztoku soudimské hydrogenuhličitanové vody do směsi, tak jsem přidala asi 30 ml tohoto roztoku do směsi, nefungovalo to, tak jsem přidala další hcl po kapkách, přidala jsem asi 20 ml hcl a potom to nějak dosáhlo ph 5-6, zastavila jsem okyselování a míchala to ještě 10 minut.


EUywTdBhR1

YVCaJIXErb


(roztok byl stále tekutý, jen změnil barvu ze zelené na červenou, když jsem přidala hcl, roztok nezhoustl nebo něco takového).

Pak jsem roztok vylila a zabalila do skleněného nádobí a zabalila do igelitu a dala do mrazáku, po 6 hodinách jsem směs vyndala a přefiltrovala přes papírový filtr, a nic se nestalo ani kapka 4mmc prášku tam nebyla :(

Je to tak skličující, po všem tom čekání a dřině to nefungovalo, co myslíte, co se pokazilo?

Myslím, že by to mohlo mít 4 důvody.

1. Po přidání methylaminu jsem to měl zahřát a ne čekat 20 hodin.
2. Měl jsem udělat směs suchého Actonu a hcl a pak přidat do volné báze místo smíchání volné báze se suchým Actonem a pak přidat hcl.
3. Neměla jsem přidávat roztok soudim bikarbonátu ve vodě v kroku okyselování.
4. Možná je roztoku příliš mnoho, měl bych polovinu odpařit a zkusit to znovu?

Prosím, řekněte mi, co mohu zlepšit a co bylo špatně, a mám roztok vyhodit, nebo mohu z tohoto roztoku ještě získat 4 mmc?
 

Kiteretsu_D

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 23, 2024
Messages
34
Reaction score
3
Points
8
Ještě jedna důležitá věc tempratura v mém městě je kolem 30-35 stupňů, když jsem syntetizoval
 

freedum

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Nov 4, 2023
Messages
55
Reaction score
45
Points
18
Deals
1
Pro začátek většina osob využívá DCM.

Zadruhé by mě zajímalo, proč si vyrábíte vlastní BK-4. Pro váš první pokus byste měli tento další krok eliminovat a jednoduše použít předem připravený BK-4.

Dále se zdá, že vaše poměry jsou nesprávné. Na 50 g BK-4 by mělo být přibližně 100 ml methylaminu (za předpokladu, že se skutečně jedná o BK-4).

Další problém se týká poměrů pro okyselení. 200 ml acetonu je příliš mnoho. Navíc používáte nedostatečné množství HCl. Poměr HCl a acetonu by měl být 10:1.

A nyní byste měli tyto složky rite předtím spojit a pomalu je přidávat a čekat, až se mezi jednotlivými přídavky ustálí hladina pH. Zdá se mi, že po přidání methylaminu nedošlo k žádné reakci. Je možné, že je to způsobeno tím, že jste ve skutečnosti nevyrobili bk4?

Odkud jste získal methylamin? Pozorovali jste exotermickou reakci? Stoupala teplota při přidávání methylaminu? Byl metylamin silně cítit?

Obvykle jsou všechny tyto příznaky reakce. Zápach také odezní po dvou hodinách míchání při teplotě o něco nižší než 40 °C.
 
View previous replies…

Kiteretsu_D

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 23, 2024
Messages
34
Reaction score
3
Points
8
Nemohl jsem najít 2b4mp místního prodejce v mé zemi, proto jsem to udělal, ale myslím, že je to správné, protože reakce se stalo, protože když jsem získal prášek to bylo plakat a moje ruka byla svědění, 2. jsem použil benzen, protože to, co je uvedeno v syntéze, nevěděl jsem, že dcm je mnohem lepší volba, 3. ano, když jsem přidal methylamin temprature se zvyšovala jsem přidal kapku, když teplota byla kolem 35-40 po přidání methylaminu to šlo 50-55 ° pak jsem čekal, až teplota klesne.
 
View previous replies…

freedum

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Nov 4, 2023
Messages
55
Reaction score
45
Points
18
Deals
1
55 je příliš horké. Pokud je teplota vašeho základu 25, pomalu přidávejte za pomalého míchání, abyste ji udrželi na hodnotě kolem 35. Když je přidáno celých 100 ml a jste si jisti, že teplota stále nestoupá, můžete použít teplo 37-38 po dobu 2 hodin. Také nechcete převařovat, protože to vede ke znečištění výrobku. Zjistil jsem, že při dodržení těchto pokynů dosahuji velmi dobré výtěžnosti.
 

freedum

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Nov 4, 2023
Messages
55
Reaction score
45
Points
18
Deals
1
Čistá sraženina, téměř bílá.
 

freedum

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Nov 4, 2023
Messages
55
Reaction score
45
Points
18
Deals
1
Získám velmi tenký červený vršek, který bych mohl snadno vyluxovat a po jehož odstranění by bylo třeba minimálně vyprat v acetonu.
 

Attachments

  • xhGi0yY4SR.mp4
    12.2 MB · Views: 0

freedum

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Nov 4, 2023
Messages
55
Reaction score
45
Points
18
Deals
1
Jedná se o srovnání dvou šarží, které byly zmrazeny po dobu 24 hodin. Červená horní šarže byla vařena při vyšší teplotě a po delší dobu, přičemž se příliš nedbalo na přidání DCM a tepla. Přesné načasování přídavku methylaminu také nebylo pečlivě sledováno.
 

Attachments

  • pfbE*****VGFM.jpg
    pfbE*****VGFM.jpg
    4.4 MB · Views: 52

TheVacuumGuy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2023
Messages
124
Reaction score
55
Points
28
Tenký červený vršek 🤩IA9TovcNHm
 

Kiteretsu_D

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 23, 2024
Messages
34
Reaction score
3
Points
8
Měl jsem na sobě masku, takže jsem moc necítil, nebylo to tak' špatné, myslel jsem si, ale bylo to špatné
 

TheVacuumGuy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2023
Messages
124
Reaction score
55
Points
28

Jste si tím jisti, nebo je recept špatný?

0ivytl8buL
 

freedum

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Nov 4, 2023
Messages
55
Reaction score
45
Points
18
Deals
1
Od bílého přehledného k tomuto
 

Attachments

  • w4*****TmBYWu.mp4
    21.2 MB · Views: 0

freedum

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Nov 4, 2023
Messages
55
Reaction score
45
Points
18
Deals
1
Čistý precipitát vysoké kvality 4mmc
 
Last edited:

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
188
Reaction score
71
Points
28
Deals
8
1. Měli byste prostě udělat 2b4m ze 4 MP jen tak, že necháte tento v rozpouštědle pro syntézu 4mmc. Myslím tím, že by to bylo jednodušší.
Pokud to chceš udělat tak, jak jsi to udělal, měl bys to vykrystalizovat v nějakém rozpouštědle, aby ses zbavil nečistot. Potřebuješ čistou bk4
pravděpodobně byl velmi nečistý a nechtěl reagovat, proto máš tu zelenou barvu, ale to je opravdu těžké říct.
určitě nemůžete přidat teplou vodu, při odstraňování methylaminu vždy přidávejte studenou vodu, je to účinnější.
příště použijte před okyselením ledově studený aceton a směs promíchejte.

ale věřím, že to je všechno proto, že tvůj 4bk nereagoval, jsi si jistý, že to bylo 50 gramů? nebo to bylo 50 gramů jako mokré na fotkách? pak jsi měl pravděpodobně v baňce poměr 10g:70ml.
Z toho 4mmc nezískáš, musíš udělat úspěšnou reakci BK4 + MMA, abys později získal svůj mefedron :) to jsi neudělal, tak to zkus ještě jednou!
zaměř se na získání čistého BK4, měl by vypadat jako sněhové krystalky, pokud ho chceš krystalizovat, ale nemusíš, můžeš ho nechat v rozpouštědle, které použiješ při syntéze 4mmc.
 

Kiteretsu_D

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 23, 2024
Messages
34
Reaction score
3
Points
8
50 gramů s vlhkostí, nevím, proč se nevysušila nechávám ji na vzduchu více než 6 hodin.
 
View previous replies…

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
188
Reaction score
71
Points
28
Deals
8
Museli jste udělat nějaké chyby, stačí to zkusit znovu a pozorně si přečíst příspěvky, které odborník sdílel, určitě problém najdete.
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
188
Reaction score
71
Points
28
Deals
8
Jste si jisti, že jste dodrželi časové rámce požadovaných kroků? například dávat pozor, abyste nepřidali peroxid dříve, než je bromid dostatečně promíchán. Nebyla teplota příliš vysoká?
Zkontrolovali jste, jaké ph jste měli po použití hydrogenuhličitanu sodného?
 

Kiteretsu_D

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 23, 2024
Messages
34
Reaction score
3
Points
8
Teplota byla vysoká, když jsem přidal peroxid a methylamin, v obou krocích, jaká je požadovaná teplota?
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
188
Reaction score
71
Points
28
Deals
8
Hmm na video jsem se nedíval. Myslím, že je na čase zeptat se odborníka.
Možná by vám mohl pomoci @G.Patton. Také bych to rád věděl :)
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
188
Reaction score
71
Points
28
Deals
8
jeho problém se samotným 2b4m zde, ani nereagoval, možná v EA by to šlo
 

Kiteretsu_D

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 23, 2024
Messages
34
Reaction score
3
Points
8
Co myslíte tím, že to mohu nechat v bk4? Můžete mi sdělit postup nebo se podělit o odkaz?
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
188
Reaction score
71
Points
28
Deals
8
2b4m můžete získat přidáním Br2 k 4MP v rozpouštědle, které později použijete pro syntézu 4mmc.
 
Top