NEJJEDNODUŠŠÍ ZPŮSOB PŘEVODU BMK DO AMPH.

BMKOILEY123

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 7, 2022
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Ahoj lidi, jedna otázka....

Už nějakou dobu kupuji olej BMK z holandska, který je smíchaný 1:1 s isopropanolem a pak opatrně vysrážený koncentrovanou kyselinou sírovou na síran amfetaminový.


Nyní jsem vyzkoušel bmk olej od jiného dodavatele a zkusil jsem ho převést na amfetamin sulfát podle výše uvedeného popisu. Nyní po příchodu oleje jsem si všiml, že mi byl prodán diethyl(fenylacetyl)malonát (CAS- 20320-59-6) ... Už jsem se díval na vaše vlákno, jak ho převést na bmk, bohužel nemám dostatek zkušeností a vybavení na jeho převod.


A teď k mému dotazu : které číslo CAS je to správné, abych z oleje dostal právě amfetamin ?

Vím to podle následujícího návodu:


Smíchejte 1:1 s isopronalem a přidávejte po kapkách kyselinu sírovou (96%+), dokud se v roztoku nevytvoří síran.


Takže žádné složité kroky a snadno proveditelné pro začátečníka.



Pod benzylmethylketonem jsem našel následující číslo CAS:


Identifikátory:
Další názvy
benzylmethylketon; methylbenzylketon; fenyl-2-propanon

Číslo CAS
103-79-7



Můžete mi prosím někdo pomoci.. byl bych za to velmi vděčný !
Je to CAS, který potřebuji, abych mohl snadno vyrobit amfetamin ?

omlouvám se za svou velmi špatnou angličtinu, jsem Němec :)
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
417
Points
63
Pardon, převedli jste BMK (P2P) na amfetamin přidáním kyseliny sírové? To není možné. P2P musí nejprve projít redukční aminací, aby vznikl amfetamin nebo metamfetamin.

Chcete říci, že jste koupil amfetamin ve volné formě? Protože to je to, co potřebujete, pokud chcete vyrobit amfetamin okyselením.

A-olej. Čistý, nesolený amfetamin. Myslím, že číslo CAS je 300-62-9. Ale tím, že si ho koupíte, si vlastně kupujete nelegální drogu, ne prekurzor.

Ohledně přeměny BMK na amfetamin hledejte na fóru. Výtěžnost je někde v rozmezí 30 % a vyžaduje to určité chemické dovednosti.
 
Last edited:

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
134
Points
43
Můžete uvést odkaz, kde ji zde na fóru najít ?
 

Mclssmxxl

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 28, 2022
Messages
74
Reaction score
33
Points
18


Tady to máte. ale proč se trápit a mít nízký výtěžek, když stačí jít cestou fenyl-dva-nitropropenu? Začít od ketonu je pro metilamfetamin výhodnější, domnívám se.
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
134
Points
43

Nevím, příteli . je to velmi obtížné najít správné informace zde na fóru.
každý říká něco jiného
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
417
Points
63
Nebudeme to dělat. Pokud chcete vyrobit amfetamin, začněte od P2NP. Pokud jde o syntézu, podívejte se na ... TA-DAAA... "Amfetaminy" v sekci tohoto fóra.
Pokud chcete vyrobit metamfetamin, začněte od P2P. Popis této syntézy najdete ve stejné části fóra.
Ale k chemickým syntézám potřebujete mít nebo získat určitý stupeň znalostí chemie, jinak je popis syntéz těžko pochopitelný a hrozí velké riziko, že to poserete. Chcete-li získat chemické znalosti, nastudujte si chemii sami na internetu nebo si najděte učitele, který vám pomůže správně zvládnout techniky. Hodně štěstí.
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
134
Points
43

Začínám zakoupeným produktem.
Cas 5449-12-7
2-methyl-3-fenyloxiran-2-karboxylová kyselina
a ano, milý Docxi, zde jsou nejméně 4 různé metody převodu tohoto cas na P2P.
Některé jsou úplně špatně. používají se špatné produkty.
Už třikrát jsem si objednal špatné produkty, se kterými už nemohu nic dělat. samozřejmě pokud jste odborník na chemii, je to všechno velmi snadné.
Myslím, že je špatně, že lidé nemohou změnit své zkušenosti.
Proto je na fóru spousta špatných informací.
Jediné, co můžete udělat, je založit pokaždé nové téma, protože jinak je téměř nemožné najít správné informace.
ve stávajícím tématu.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
417
Points
63
Lidé se samozřejmě mohou podělit o své zkušenosti. To je skvělá věc. Nemám žádné zkušenosti s převodem kyseliny 2-methyl-3-fenyloxiran-2-karboxylové na fenyl-2-propanon a při pohledu na molekuly to nevypadá příliš jednoduše. Takže bych strašně rád slyšel vaše zkušenosti, jak to děláte!
Ale začínám být víc než zmatený. Myslel jsem, že ses ptal na to, jak vyrobit amfetamin z BMK?
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
134
Points
43

Dobrý den, milý DocX,

omlouvám se za pozdní odpověď, nebyl jsem doposud doma.
Chci získat volně ložený olej ( olej A ) z prášku BMK.
Důvod, proč to chci udělat z prášku BMK, je ten, že nepotřebuji zakázané toxické produkty, jako je dusičnan rtuťnatý.
 
Last edited:

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
417
Points
63
No a cesta k amfetaminu (A-olej je amfetaminová freebáze) od BMK byla zveřejněna výše.
 
Top