Question DPIA uvnitř mého amfetaminu - záměrné?

justfortemp

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 19, 2023
Messages
3
Reaction score
1
Points
1
Dobrý den, zkušení chemici,

Jsem zde již nějakou dobu tichým čtenářem, ale rozhodl jsem se založit účet, protože mám dotaz.

Může mi prosím někdo vysvětlit, jak se DPIA Di(beta-fenylisopropyl)amin dostane do mého amhetaminu?
Testuji každý amfetamin, který dostávám od svého zdroje, a laboratoř pro snižování škod pravidelně hlásí kontaminaci DPIA uvnitř amfetaminu.
Může mi někdo říct, jestli to tam bylo vloženo záměrně nebo jak DPIA vznikla? Možná špatná syntéza?


Děkuji za pomoc :)
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,814
Points
113
Deals
1
Dobrý den, je to jen vedlejší produkt syntézy. Nedělejte si starosti. Hádám, že neexistuje více než pár dárků DPIA, nemám pravdu?
 

justfortemp

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 19, 2023
Messages
3
Reaction score
1
Points
1
Ahoj, G.Pattonová,

Děkuji za odpověď :)
. Skutečně se nachází pouze uvnitř, ale jeho množství je příliš malé na to, aby se dalo určit.
Co mě však přimělo ke skepsi, je to, že čistota v průběhu času výrazně klesla.
Začínali jsme na čistotě 70 % a všech několik posledních šarží dosáhlo "pouze" 45-50 %.
Žádné další psychoaktivní látky však nalezeny nebyly.
Takže by to mohlo být tím, že zdroj ví, že ho testuju, a míchá ho s neúčinnými látkami, jako je manitol, které laboratoř nezjistí. Nebo je možné, že méně kvalitní olej nebo špatný výrobní proces může snížit čistotu o tolik?To asi těžko říct, ale rád bych slyšel názor odborníka.

Znamená tento vedlejší produkt syntézy (DPIA), že není proveden dobře, protože se mu zřejmě musí dát vyhnout, protože jsem měl spoustu vzorků i bez něj?

Děkuji za váš čas, který jste věnovali odpovědi na mé otázky!
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
512
Points
63
Deals
5
Byly charakterizovány také neaktivní složky? Zajímalo by mě, co znamená zbytek 30 % až 100 %.
 

PNicole

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 18, 2023
Messages
18
Reaction score
28
Points
3
Soli amfetaminu jsou notoricky známé svou nestabilitou a poměrně rychle se kazí. Tento problém se může vyskytnout dokonce i při přípravě léčivých přípravků s použitím čistých farmaceutických složek.

Nebo je možné, že méně kvalitní olej nebo špatný výrobní proces může snížit čistotu natolik?" To asi těžko říct, ale rád bych slyšel názor odborníka.

Ano. Čistota se může značně lišit. Jakékoli zbytkové vedlejší produkty mohou způsobit nižší kvalitu a někdy i výrazně. Poslední krok titrace kyselinou sírovou může být zabijákem. Také typická reakce prováděná s Al/Hg je špinavá a může zanechat mnoho solí. Reakce LAH je čistší, ale nejsem si jistý, zda ji mnozí využívají. Viděl jsem vzorky (krásně bílé a krystalické), které se testují při různých čistotách. Jedinou proměnnou bylo provedení reakce obsluhou.

Nikdy jsem nepochopil, proč někdo používá amfetamin místo racemického metamfetaminu a proč je v Evropě pppulárnější.
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
330
Reaction score
276
Points
63
Ve skutečnosti má Leuckart nejvíce nečistot, hydridové redukce a hydrogenace také nejsou čisté z hrnce, Al/Hg ve speciálu s parní destilací má překvapivě málo vedlejších produktů a meth z farmaceutického efedrinu pomocí Rp/I je zdaleka nejlepší (pochází z posledního kroku ničícího výchozí sloučeninu a meziprodukty). A tak použitelné redukce s Na-metalem jsou také docela dobré.
Překvapivé - ano. Ale je to pravda.
Mluvím pouze o aktivních nečistotách, protože jen ty se počítají. Neaktivní nečistoty lze považovat za plnivo.
Je to proto, že amfetamin je nástroj, ale pervitin je životní styl. To vychází z rozdílné doby trvání, je snazší zůstat při smyslech s drogou působící 8 až 10 hodin než s drogou aktivní dva dny nebo déle, protože ta druhá vás v mžiku promění v tvíkaře.
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
330
Reaction score
276
Points
63
Je výsledkem reakce amfetaminu, primárního aminu, s ketonem P2P. K tomu dochází často, protože Amfetamin je pro Keton přitažlivější než Amoniak. Správně provedená destilace s vodní parou (NE přefukování všeho při 150 °C!) nebo frakční (vakuová) destilace by se o to postarala, ale dělá se to zřídka. Je to proto, že DIPA a související nečistoty jsou vysoce aktivní a dlouhodobé a zákazníci si myslí, že Amph je silnější a takový lepší, zatímco má právě nečistoty, které silně působí na noradrenalinový systém. Díky velmi dlouhému trvání je také comedown mnohem těžší. DIPA je špatná zpráva, pokud vám jde o stimulaci CNS a euforii a méně o přílišné účinky podobné espressu. Kromě zákazníků jsou to samozřejmě kuchaři, kteří vždy hledají zkratky a nejsou hrdí na svůj produkt, ale klamou sami sebe. Jeden by si myslel, že když vaříte mnohakilogramové dávky, že si můžete dovolit skutečnou analýzu? Oříšek ne, mohli by si ji dovolit, ale z dobrého důvodu ji opravdu nechtějí znát.
 
Top