DMT z kyseliny gama-aminomáselné

farukhocaoglu

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
14
Reaction score
1
Points
3
Vždycky jsem chtěl vyrobit DMT, ale nemohl jsem to udělat z volně prodejných chemikálií a všechny syntézy, které jsem našel, potřebovaly NaBH4 nebo jiné jeho deriváty. Pak mě napadla Fischerova indolová syntéza, ale nemohl jsem zde najít žádné recepty, nebo ty, které jsem našel, začínaly 4-chlorbutanalem, ke kterému jsem také neměl přístup. Proto mě napadla tato syntéza zde z kyseliny gama-aminomáselné, která se používá jako hormon zakořeňování rostlin.

PkjRaUMhf3


Je tento recept vůbec věrohodný? Pokud ne, existuje způsob, jak ho upravit tak, aby se dal udělat z volně prodejných chemikálií, nebo je známý recept na 4-(N,N-dimethylamino) butanal diethylacetal, který se dá vyrobit z volně prodejných chemikálií?
 

Joker_55555

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2022
Messages
100
Reaction score
25
Points
28


Ahoj

Ve druhém kroku nemůže ester reagovat s trimethoxymethanem, i kdyby ano, do řetězce se přidá jeden uhlík a řetězec má 5 uhlíků.
 

Joker_55555

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2022
Messages
100
Reaction score
25
Points
28
Navrhl jsem takovou metodu, může být úspěšná, ale není nákladově efektivní.

NWjdrysNOq
 

farukhocaoglu

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
14
Reaction score
1
Points
3
Nemám k dispozici LiAlH4, PCC ani TsCl. Usilovně jsem se snažil získat recept vhodný pro volně prodejné látky, ale myslím, že výroba DMT z volně prodejných chemikálií je na rozdíl od amfetaminů nemožná.
 

Joker_55555

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2022
Messages
100
Reaction score
25
Points
28
Ano, sloučeniny na bázi indolu jsou drahé a obtížně se syntetizují i běžnými metodami.
 

farukhocaoglu

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
14
Reaction score
1
Points
3
Předpokládám také, že neexistuje žádný způsob, jak v amatérské laboratoři vyrobit 4-chlor-1-butanol bez použití THF.
 

Joker_55555

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2022
Messages
100
Reaction score
25
Points
28
Nejvhodnějším způsobem je syntéza 4-chlor-1-butanolu z THF. I když nemáte vakuovou vývěvu, můžete si ji snadno vyrobit.
Můžete jej vyrobit téměř v 50-55% koncentraci.
 

summer_*****

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 5, 2022
Messages
29
Reaction score
29
Points
13
5b9sFOdTBq
XzsI7r2h5R
JQ2Yxv7aKh
L5JTDuXGVl
2vOoWGlrX4

Adice HCl na dvojnou vazbu je zvláštní, našel jsem na ni odkaz(zde), ale myslím, že by se dala nahradit HBr a peroxidem, protože je to známější adice, která by vytvořila anti-Markovnikovův produkt.
 

Joker_55555

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2022
Messages
100
Reaction score
25
Points
28
Dobrý den, ve druhém kroku, jak jste uvedl, nelze hcl přidat jako anti-Markonioffovu reakci, anti-Markonioffova reakce musí pokračovat. V posledním kroku taková reakce neprobíhá, protože uhlík je chráněn 3 kyslíkem. Trimethoxymethan může reagovat za kyselých, ale ne za zásaditých podmínek.
 
View previous replies…

Joker_55555

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2022
Messages
100
Reaction score
25
Points
28
To je pravda, právě jsem viděl Bodroux-Chichibabin Také v kroku 2 dochází k intramolekulární reakci.
 

summer_*****

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 5, 2022
Messages
29
Reaction score
29
Points
13
Vtomto článku se také uvádí, že antimarkovnikovská adice HCl je možná, pokud se probublává do roztaveného N,N-dimethylamoniumchloridu
 

Joker_55555

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2022
Messages
100
Reaction score
25
Points
28
Při vysoké teplotě bude reakce pravděpodobně probíhat jako radikálová. Tyto reakce je obtížné provádět v domácích laboratořích, jedná se především o průmyslové metody.
 

Opal

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 29, 2022
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
To se všichni v tomto vlákně zbláznili? Přece se nebudete srát do hliníkových amalgámů, plynné HCl, Grignardů, fenylhydrazinu a tak dále a pak tvrdit, že NaBH4 nepřichází v úvahu. Pokud chcete tryptaminy, provedete reduktivní aminy na tryptaminu s NaBH4 nebo čímkoli jiným, případně Shulginovu cestu s indolem a oxalylchloridem - ne tohle. Tohle je prostě šílenství a ukazuje to, že nikdo z vás to nedělá déle než maximálně pár měsíců.
 

Sue

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 12, 2023
Messages
28
Reaction score
16
Points
3
Nebo můžete extrahovat z rostlin a skončit s tím.
Všechno přes pult...
 
Top