Destilujte malá množství rozpouštědel pomocí toho, co máte právě teď v kuchyni.

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,398
Solutions
4
Reaction score
954
Points
113
Deals
1
Tuto metodu jsem poprvé použil před 20 lety k destilaci wayeru pro experiment. Během let jsem tuto metodu použil nejméně 20krát, nevyžaduje žádné speciální nástroje ani pokročilé znalosti. Není to výrobní metoda, ale pokud potřebujete 20 ml acetonu a máte k dispozici jen odlakovač na nehty, měli byste mít tuto metodu ve svém arzenálu.
XEHri4Akv7


Vybral jsem tento obrázek, protože to bylo nejpřesnější zobrazení, které jsem při vyhledávání viděl. Je na něm napsáno voda, ale bude to fungovat pro mnoho rozpouštědel rozpouštědla na dně nádoby. NĚCO, co by drželo záchytný kelímek mimo rozpouštědlo. Kdyby jsme v rozpouštědle, odpařilo by se z kelímku, takže by měl být vyvýšený. Podložka k hrnci, otočená dnem vzhůru. Led ve víku, aby se pára ochladila a zkondenzovala ot na kapalinu, která stéká směrem k nejnižšímu místu , doprostřed víka. Amtukey master nebo hadice. Něco na odvádění vody z víka, abyste ji mohli při tání nahradit ledem.
To je ono, když se vám dobře páří/odpařuje, je to dost horké, pokud to přeženete, bude to jen těžší. Ideální je skleněné víko, abyste viděli, kolik jste toho nasbírali, aniž byste to museli rozebírat. zahřívejte a přidávejte led nahoru, pravidelně odstraňujte vodu z obráceného víka a nahrazujte ji dalším ledem. Až nasbíráte, co chcete, rozeberte ho a tam ho nalijete, nebo ho přelijte do baňky a opakujte, dokud nedosáhnete svého cíle. Za 15 minut můžete vydestilovat dostatek acetonu na vyčištění gramu kokainu nebo pervitinu. Váš návyk vám poděkuje
 
Top