Question Mohli byste mi prosím poradit/pomáhat s mou laboratoří MDMA?

Blooberg46

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Oct 19, 2024
Messages
9
Reaction score
1
Points
3
Zdravím kolegy z BB,

Hledám pomoc od lidí, kteří mají vzdělání v mdma laboratořích, protože bych se rád naučil postup výroby mdma krystalů.

Pro začátek mi nevadí provozovat mikrosyntézy, pokud mi to bude doporučeno, ale rád bych se propracoval k výrobě 10 kg měsíčně.

V současné době čtu všechny informace, které najdu, a snažím se dát dohromady seznam potřebného laboratorního vybavení, abych mohl začít.

Na seznamu mám v současné době:
1x 32dílná chemická laboratorní sada VEVOR.
1x RBF se 3 hrdly a 3 zátkami.
1x separační nálevka.
1x magnetická míchací horká deska.

Může mi prosím někdo poradit další laboratorní vybavení, které potřebuji pro svůj první syntezátor.

Také, když laboratoř opetuje, musím na výstupní/výfukový ventilátor připojit uhlíkový filtr, například filtr, který se používá při výrobě konopí? Nebo to není nutné?

TIA
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,505
Solutions
4
Reaction score
1,040
Points
113
Deals
1
Je toho hodně, o čem je třeba přemýšlet. Pokud ho vyrábíte z kůry stromu sassafras, vyžaduje to he'll mnohem více úsilí, než když můžete získat MDP-2-P, pokud je to tak, stejnými cestami k výrobě pervitinu z p2p vyrobíte mdma z MDP-2-P. Určitě budete potřebovat nějaké ph papíry a velmi užitečný je Buchnerův trychtýř. Bude to vyžadovat zdroj vakua a nešetřete na horké desce. Nic menšího než 150 dolarů za nové nemá cenu. Na ebayi jsou použité levnější, ale ty za 50-120 dolarů většinou ani neuvaří vodu.
 

Blooberg46

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Oct 19, 2024
Messages
9
Reaction score
1
Points
3
Děkuji Osmosis Vanderwaal, pokusím se získat zdroj MDP-2-P.

Nevěděl jsem, že lze použít kůru sasafrasu, rád pracuji s rostlinami a stromy, ale pokusím se získat MDP-2-P, abych si usnadnil práci.

Můžete mi doporučit množství MDP-2-P, které bych si měl pořídit (abych se mohl s tímto procesem seznámit)?

Děkuji vám za pomoc, pokud budete potřebovat jakoukoli radu ohledně výroby konopí, neváhejte mi napsat, že mám znalosti, ještě jednou děkuji.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,505
Solutions
4
Reaction score
1,040
Points
113
Deals
1

Blooberg46

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Oct 19, 2024
Messages
9
Reaction score
1
Points
3
Páni, to vypadá zajímavě. Hned se do toho pustím, díky.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
552
Reaction score
299
Points
63
Některé chráněné formy PMK, jako jsou glycidáty nebo bromoaryl a propylenoxid, se mohou ukázat jako vhodnější pro velký plán, přírodní zdroje jsou nespolehlivé.
 

Blooberg46

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Oct 19, 2024
Messages
9
Reaction score
1
Points
3
Děkuji HerrHaber, vážím si vašeho příspěvku.

Použití přírodního zdroje by mi přineslo opravdový buzerační efekt a určitě bych to zkusil.

Ale také potřebuji spolehlivou, konzistentní složku/složky, které snad budu moci snadno získat. S ohledem na to, co bylo řečeno, měli byste pro mě také nějaké konkrétní doporučení, které by nebylo z přírodních zdrojů, prosím? Laboratoř bude sídlit ve Spojeném království,

Pokud budete potřebovat jakékoli informace týkající se výroby konopí, napište mi prosím kdykoli zprávu, rád vám pomůžu.
 

Blooberg46

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Oct 19, 2024
Messages
9
Reaction score
1
Points
3
Úžasné, děkuji za uvedení na Osmosis Vanderwaal.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
552
Reaction score
299
Points
63
Existuje tato nová zkušební metoda schválená FDA, která začíná s 1-bromobenzo-3,4-dioxolem, poté s propylenoxidem a výsledný alkohol lze snadno oxidovat na pmk.
 

Blooberg46

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Oct 19, 2024
Messages
9
Reaction score
1
Points
3
Díky HerrHaber, zní to zajímavě, přečtu si o tom nějaké informace
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,505
Solutions
4
Reaction score
1,040
Points
113
Deals
1
Skleněné koláčové formy, použité. Pořiďte si všechny, které mají, pokud jsou za 2 libry/ks. Odpařovací misky jsou drahé, tyto jsou levné. Nebo maminčiny misky na casarole.
 

Blooberg46

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Oct 19, 2024
Messages
9
Reaction score
1
Points
3
Děkuji, ocením každý návrh a jakoukoli pomoc s nasměrováním
 
Top