Konzultace v oblasti zdraví, závislostí a snižování škod

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
216
Reaction score
223
Points
43
LNmMDPHTR8


Skvělé přání všem!

Po diskusi s administrativou jsem se rozhodl otevřít v této sekci fóra malou poradnu.

Něco málo o sobě: Jsem lékařka se specializací na psychiatrii a adiktologii a v těchto oborech pracuji již několik let. Na základě svých zkušeností jsem zjistil, že hlavním problémem ve zdravotnictví souvisejícím se závislostmi je neznalost a naprosto spravedlivá nedůvěra jednotlivců v systém.

Naštěstí platformy jako Breaking Bad poskytují lidem určitou míru svobody a umožňují pacientům i odborníkům komunikovat přímo a anonymně, aniž by byli svázáni systémovými omezeními. ano, nikdo zde neposkytne záruky a nevyřeší za vás všechny vaše problémy (stejně jako všude jinde). Nicméně zde můžete získat upřímné informace zdarma a bez závazků.

V tomto tématu se můžete ptát na jakékoli otázky týkající se zdraví, návykových látek, závislostí, harm reduction nebo jiných témat, která s danou problematikou buď souvisejí, nebo s ní poněkud nesouvisejí.

Nemohu sice slíbit, že odpovím okamžitě (nejspíše spíše naopak), ale budu se snažit odpovědět na každý z vás. Rád bych všem připomněl, že online psaní zpráv má svá omezení, a to nejen z hlediska doby odezvy, ale také z hlediska získávání informací potřebných pro objektivní, užitečná a bezpečná doporučení.

Pokud dáváte přednost soukromější komunikaci, neváhejte mě kontaktovat prostřednictvím soukromých zpráv.

Na závěr také všem doporučuji, aby si prohlédli celou sekci fóra o medicíně a zdraví, sdíleli ji mezi svými známými a podíleli se na jejím obsahu, pokud je to možné. Pokud máte k tomuto tématu znalosti nebo zkušenosti, ale nevíte, kde začít - také mi neváhejte napsat.

V každém případě vám rád odpovím na vaše dotazy a poskytnu pomoc podle svých možností.

Zůstaňte v kontaktu a buďte zdraví!
 
Last edited:

CamilleSilva

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 8, 2023
Messages
1
Reaction score
2
Points
1
Chtěl jsem jen velmi pochválit lékaře se specializací na psychiatrii a adiktologii, který otevírá poradnu v této sekci fóra.
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
216
Reaction score
223
Points
43
Děkujeme vám za vaše milá slova. Doufám, že toto téma někomu pomůže. Bohužel zde zatím není příliš aktivní
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
529
Reaction score
246
Points
43
Doc máme to štěstí, že vás máme! Viděl jsem skupinová diskusní fóra, kde si lidé mohou o těchto tématech povídat, a tam se dá dobře konverzovat. NIKDY jsem však neviděl, že by do těchto fór skočil lékař (o psychiatrovi nemluvě), aby si tam uživatelé mohli popovídat. To je velmi přínosné a opravdu si vážím toho, že jste tady. Děkuji vám
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
216
Reaction score
223
Points
43
Děkujeme vám za milá slova. Jsem rád, že jsem zde, a vím, že mezi námi jsou i moji kolegové, i když neradi propagují svou specializaci. Lékaři by měli být otevřenější, zejména v oblasti duševních aspektů.
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
89
Reaction score
72
Points
18
Deals
18
Myslím, že je to skvělý nápad, a doufám, že lidé budou tuto sekci fóra v případě potřeby využívat, a upřímně si myslím, že jako uživatelé nebo i běžný člověk, který nepoužívá, potřebuje někoho, s kým si může promluvit a ventilovat problémy, které jinak nemůže probrat, a mít někoho, kdo je odborník, na koho se může obrátit, je přínosné. To nás zajímá, jací další odborníci jsou zde. Kvůli opsec si však nejsem jistý, že by to mnoho z nás adveertovalo.
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
216
Reaction score
223
Points
43
Ano, současná dispozice překáží všem, uživatelům i odborníkům. Vidíme však, jak se situace velmi pomalu mění. To je povzbudivé
 
Top