Question Tajná laboratoř A-Oil v Belgii.

MisterAnonymous

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2023
Messages
89
Reaction score
38
Points
18
Dobrý den,

Jsem z Belgie a mám stabilní zdroj apaanu a chci začít s apaanem na bmk na A - olej a metamfetamin jediný problém je, že potřebuji partnera s prostorem pro laboratoř a penězi, který by mi investoval mohu také získat listy koky ve velkém, takže můžeme také vyrábět kokain z rybích šupin!
 

MisterAnonymous

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2023
Messages
89
Reaction score
38
Points
18
Bydlím v appartementu Potřebuji partnera, který by měl místo, kde bychom mohli dělat všechno...
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
465
Reaction score
239
Points
43
Deals
1
Použijte oblast kuchyně. Ujistěte se, že máte dostatek větrání, a nezapomeňte po skončení práce uklidit, nebo si kupte pěstební stan a pracujte uvnitř v pěstebním stanu.
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
465
Reaction score
239
Points
43
Deals
1
Pěkný 8" ventilátorový uhlíkový filtr by měl být k dispozici
 

gringo0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 25, 2023
Messages
11
Reaction score
11
Points
3
K výrobě jednoho jediného kilogramu kokainu HCI potřebujete přibližně 500 kilogramů listů koky... I když je dovoz listů koky ze SA v Evropě ilegální, nemá smysl to dělat a nikdo to kvůli tomu nedělá...
 

gringo0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 25, 2023
Messages
11
Reaction score
11
Points
3
Za druhé, listy koky je po sklizni třeba co nejdříve zpracovat, její oxidace listů koky a ztráta alkalické účinnosti a mnoho dalších důvodů, proč je tato práce určena pouze pro Andské pohoří SA.
 

MisterAnonymous

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2023
Messages
89
Reaction score
38
Points
18
Vím, že jsem se narodil v Peru a jsem profesionální techno DJ, producent a umělec, takže mám přístup k soukromému letadlu...
 
View previous replies…

peaks

See my products
Seller
Language
🇳🇱
Joined
Mar 7, 2024
Messages
38
Reaction score
52
Points
18
Deals
65
Příteli, prosím, už to nevydržím. Jsi lhář první třídy, prostřednictvím tohoto fóra jsem poznal spoustu dobrých lidí jako prodejce. Neničte tyto stránky svými hloupostmi. Přišel jsem tě osobně navštívit a dokonce jsem ti dal šanci tím, že jsem ti dal litr oleje. Už je to rok a ty prostě na moje příspěvky nereaguješ. A stále jsi nezaplatil. Čteš vůbec co píšeš. Bydlíš v ubohém malém bytě, ale jsi špičkový DJ a máš přístup k soukromým tryskáčům. Znovu opakuji, neničte tento web seriózním lidem. Nejdřív začni splácet svůj dluh vůči mně. Děkuji ti.
 

YenaneY

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 8, 2024
Messages
20
Reaction score
8
Points
3
Brácho, říkáš, že máš soukromé letadlo, tudíž peníze na údržbu a palivo, ale nemáš peníze na to, aby sis koupil dostatečně velký appartement na výrobu syntéz, a dokonce potřebuješ, aby do tebe někdo investoval, to je prostě tak očividná a směšná lež.

A i kdyby ne, tak nápad létat s lístky do Evropy, aby se tady udělala extrakce a podobně, je z ekonomického hlediska špatný, protože přímo dodávat kokain, který už je extrahovaný, tudíž má menší hmotnost, by bylo mnohem levnější. Zvlášť když náklady na potřebný materiál a tak dále jsou tady mnohem vyšší, a to ze dvou hlavních důvodů: 1. nemáte masovou výrobu jako v kartelech a 2. jen evropské ceny nebo pokud kupujete odjinud, tak i dodání a tak.
 

gringo0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 25, 2023
Messages
11
Reaction score
11
Points
3
Chcete tedy do svého soukromého letadla umístit několik tun listů koky? :)
 

MisterAnonymous

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2023
Messages
89
Reaction score
38
Points
18
Není to můj tryskáč, můžete si je pronajmout, a já nechci podnikat s kartely, rád bych si zachoval svou hlavu a mohl bych si pronajmout dům nebo něco takového, ale to by bylo na mé jméno a to nepřipadá v úvahu a nikdy jsem nikoho nežádal, aby investoval, pane
 
Top