Může vám někdo pomoci? Tryptamin

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
Ahoj lidi,
Tak jsem se snažil dekarboxylovat tryptofan, abych získal tryptamin, jenže se mi to pořád nedaří.
Viděl jsem skvělý způsob, jak tryptamin vyrazit z roztoku poté, co se konečně dostal do roztoku (použitím benzoátové soli a následným odsolily před použitím).
Každopádně jsem zase dostal jenom sajrajt!
Je to tak otravné, že jsem v pokušení si nějaký koupit - chci ho ale jenom asi tak unci, i když polovinu, nechci si kupovat kilo... a taky jsem ve Velké Británii.
Každopádně; jsem si jistý, že bych mohl provést redukční aminaci, jakmile budu mít tryptamin. Mnohem víc mě zajímají anologové DMT než DMT - to je prostě náhodou obrovský bonus!
Každopádně díky, jako rozpouštědlo používám terpentýn a jako katalyzátor používám různá množství cyklohexanonu - nebo jsem to jednou udělal s přebytkem mátového oleje. Pouštím to tak dlouho, dokud se nevyvíjí žádný Co2 a dokud to není čiré, ale červené. Zatím se mi nepodařilo získat žádný použitelný tryptamin, i když....prosím, pomozte mi!
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
531
Reaction score
287
Points
63
Proč se o to zajímat... Omlouvám se, předběhl jsem, vím, že je to dosažitelné, ale nezdá se mi, že by to mělo smysl, když skutečný tryptamin není nemožné sehnat a není zdaleka tak drahý jako reprodukce dekarboxylačních preparátů, které jsou s ohledem na Trp podle mých zkušeností velkou ztrátou času, úsilí a činidel. Abych vám pomohl na vaší cestě, vyřaďte tepelnou dekarboxylaci ze svých plánů a přejděte ke katalytickým metodám, stejně jako si zachovejte skromné naděje na reduktivní aminaci, tryptaminová chemie vyžaduje určitou zručnost. Na zdraví!
 
Top