Question Glycidát BMK v Evropě

skanderbeg

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Oct 14, 2022
Messages
70
Reaction score
35
Points
18
Dobrý den, je BMK Glycidate legální v Evropské unii a může se někdo podělit o cestu k převodu na P2P. Děkuji.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
512
Points
63
Deals
5
V sekci amfetaminy je tomu věnováno jedno vlákno.

Na rozdíl od zveřejněné metody se mi osvědčilo rozpouštět váš prášek ve vroucí horké vodě, dokud v ní nejsou žádné pevné částice, a pak co nejrychleji přidávat koncetrovanou kyselinu sírovou (POZOR, V PŘÍSLUŠNĚ VELKÉ Nádobě) a zároveň se vyhnout nadměrnému rozstřikování. přidávám tak dlouho, dokud se nezvýší organická vrstva, která okamžitě vyplave na povrch.Míchání se použije na chvíli a nechá se usadit, extrahuje se nepolárním roztokem, který je po ruce, a oddělí se v oddělovací nálevce. zbývající vodní vrstva se opět extrahuje rozpouštědlem, frakce se spojí, každá se několikrát promyje vodou a solným roztokem a pak se vysuší nad MgSO4. Pokud chcete, můžete to destilovat parou nebo odpařit rozpouštědlo pro skladování v nezměněném stavu.
Uvedená metoda je také dobrá, vyšší výtěžky získáte, pokud budete poté trochu refluxovat. doporučuji však síru, na rozdíl od HCl.
 

skanderbeg

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Oct 14, 2022
Messages
70
Reaction score
35
Points
18
Dobrý den, opakuji se, protože jsem nenašel jasnou odpověď. Je některá ze solí/etherů BMK Glycidate CAS 5449-12-7 ; CAS 41232-97-7 a CAS 80532-66-7 legální k dovozu do Evropy (země Evropské unie) . Důvod, proč je chci dovážet a ne syntetizovat sám, je ten, že mi Číňané dali opravdu dobré ceny. Díky.
 

skyechem_newmaterial

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 24, 2023
Messages
8
Reaction score
1
Points
3
Odpusťte mi mou hrubost, drahá, jen by mě zajímalo, za jakou cenu to od nich máte?
 
View previous replies…

Mona857

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 2, 2023
Messages
39
Reaction score
16
Points
8
Deals
1
I to je pro vás důležité. Upřímně řečeno, mezi různými objemy nákupu je velký cenový rozdíl. Cenový rozdíl mezi nákupním objemem 1 kg a nákupním objemem 500 kg je dvojnásobný.
 

Precursor-supplier

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 23, 2023
Messages
86
Reaction score
42
Points
28
Deals
5
Dejte mi vědět, pokud mě budete potřebovat
Mohu zajistit výzkum chemických prekurzorů
Moje cena je velmi příznivá
Poskytnu vám vzorky k testování

PMK ethylglycidát (CAS; 28578-16-7)
Můžeme vám nabídnout cenu 120¥/kg
bmk 70¥/kg
 

Constantylious777

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 2, 2021
Messages
70
Reaction score
114
Points
33
Deals
62
Zkopíruji a vložím svou předchozí odpověď na jiné podobné vlákno

''Záleží na tom = právo není tak jednoduché, jak si lidé myslí.
Tedy - to, že něco není uvedeno na seznamu předpisů, neznamená, že za to nemůžete být stíháni - každá země má způsoby, jak vám udělat problémy za objednání legálních chemikálií = to znamená, že i objednání legálních chemikálií může být považováno za pokus o výrobu drog nebo nějaký podobný trestný čin - znám spoustu lidí z mnoha zemí, kteří také podnikali jako já a teď jsou ve vězení m8.
DÁVEJTE SI POZOR!
 
Top