• Welcome to the US section of the forum. Remember that posting contacts (jabber, telegram, signal and others) will result in a permanent ban! If you decide to buy or sell something without using escrow and lose money, we can't help you.

helon262

Don't buy from me
Member
Joined
Aug 16, 2022
Messages
3
Reaction score
0
Points
3
Hledám dodavatele surových benzosloučenin. V současné době používám pro tyto transakce společnost nemesis, ale většina produktů je podle mého názoru velmi špatné a pochybné kvality. Pokud je zde nějaká osoba, která by ve mně chtěla mít zákazníka, dejte mi prosím vědět, jak to můžeme uskutečnit. Chci nakupovat hromadné objednávky prášku a budu diskrétním a loajálním zákazníkem pro každého, kdo je schopen poskytnout čisté sloučeniny. Jakékoli návrhy a odkazy bych velmi ocenil a doufám, že se vše daří všem, kteří to čtou!

Jo a post script, rád bych byl schopen koupit nějaký methaqualone! Zasraná velká farmaceutická společnost je přestala vyrábět, protože jsou tak kurva úžasné (slyšel jsem a četl), ale je velmi obtížné najít jakýkoli zdroj. Myslím, že v určitém okamžiku budu muset syntetizovat sám, takže pokud víte o nějakých dobrých chemických dodavatelích, dejte mi prosím vědět?
 
Top