Question Každý může poradit nováčkům, kteří chtějí začít vyrábět

velukatr13

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 10, 2024
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
Zdravím všechny. Nejprve žiji ve východní asii, takže jsem na tom s angličtinou špatně.
Jsem teď holka, ale jsem velmi zoufalá.
Hledala jsem spoustu věcí, které bych mohla v této době dělat, věděla jsem, že tato práce mi vyhovuje vzhledem ke všemu. ale nemám žádné znalosti...
V mé zemi je těžké koupit chemický materiál,A kde obvykle seženete další těžko dostupné materiály? A když se jen podívám na video a udělám to, někdo by se mohl zranit, takže bych měl nejdřív začít s organickou chemií?
a každá dobrá rada je vítána děkuji za přečtení přátelé
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
473
Reaction score
239
Points
43
Deals
1
Čtěte čtěte a více čtěte plus výzkum chemických látek, se kterými pracujete/pracujete.

Pokud provádíte syntézu, noste ochranný laboratorní oděv a celoobličejový respirátor/rukavice s dostatečným větráním.

nedělejte to ve vlastní kuchyni 👌
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
531
Reaction score
287
Points
63
Vsadíte se, že existují základní věci, které musíte bezpodmínečně znát, než je začnete zavádět do praxe, stejně jako existuje většina věcí, které se naučíte za pochodu, ale jako první byste měli přijít na řadu věcí, které musíte sami zdokumentovat, a pak se znovu zeptat. musíte nejprve přemýšlet jako nechemik a hledat suff jako "nepředpokládejte větší nebezpečí požáru, než jste schopni uhasit", takže se dostanete k přirozené otázce "umím používat hasicí přístroj?". Myslím, že takto budete čelit většině nebezpečí s jistotou, že jste do jisté míry připraveni (což opravdu nemůže být pokaždé správně, když začínáte, překvapení jsou dalším "vychovatelem", se kterým se musíte akvinovat). Na zdraví!
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
190
Reaction score
75
Points
28
Deals
9
Jsem si jist, že nejlepší cestou bude právě studium chemie,l pokud tak učiníte, budete mít znalosti, jak si sami vyrobit zařízení, jak používat a jak syntetizovat činidla ze základních sloučenin.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
529
Reaction score
246
Points
43
Mnoho informací pro nováčky je ve fóru (jako první laboratoř) Zní to však, že získat potřebné materiály může být pro vás problém?
 
Top