Question a-PVP cena

Interpol

Buying through escrow
New seller
Language
🇩🇪
Joined
Oct 1, 2024
Messages
21
Reaction score
7
Points
3
Ahoj, budu poprvé syntetizovat a-PVP a začnu ho tady prodávat, jaká je cena za 1 g?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,407
Solutions
4
Reaction score
963
Points
113
Deals
1
Za vyzkoušení bych dal 100 dolarů, ale 50 dolarů je pravděpodobně maloobchodní cena. To je jen můj přezíravý americký názor. Tady je to známé jako droga na pojídače zombie obličejů.
 

Interpol

Buying through escrow
New seller
Language
🇩🇪
Joined
Oct 1, 2024
Messages
21
Reaction score
7
Points
3
Dobře, dala bych vám vzorek zdarma, ale posílám z Německa, nevím, jestli by to přistálo.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,407
Solutions
4
Reaction score
963
Points
113
Deals
1
Se správnou tajenkou by se dalo přistát, Německo nepatří mezi naše problémové země, ale poštovné je šílené ( pro mě poslat něco začíná na 20 dolarech za nejmenší balíček. Oceňuji nabídku, mohl bych vám ukázat svou peněženku a to, že platím za vzorky, které jsou mi nabízeny zdarma, protože podporuji naše prodejce a vzorek zdarma není zdarma pro prodejce. Mám další 2 vzorky zdarma z Evropy, které jsem nevyužil. Ať si ty vzorky nechají chudáci děti. Věděli jste, že já sama rozdávám vzorky zdarma! V současné době mi řekněte, co chcete, a já to najdu. HEISENBURG ve skutečnosti platí účet a rozdává vzorky, já jsem jen jeho zprostředkovatel v USA. Kdyby se nám podařilo přimět Judy Lui Who( není to skutečné jméno), aby přivezla tu paletu velarafenonu do jejich skladu na straně státu, koupil bych to celé. Velarian (ta rostlina) je tady invazivní druh, takže bych mohl začít tam a za 15 krátkých synthů bych si mohl vysypat příjezdovou cestu štěrkem.
 

Interpol

Buying through escrow
New seller
Language
🇩🇪
Joined
Oct 1, 2024
Messages
21
Reaction score
7
Points
3
Děkuji vám za ur nabídku, opravdu si toho vážím, pošlu vám zprávu do soukromí a sdělím vám svůj postup. :)
 
Top